Používáme cookies, abychom Vám zajistili veškeré pohodlí na našich stránkách. V případě, že budete dále pokračovat bez provedení změn ve Vašem nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s přijímáním cookies na těchto stránkách. Pokud chcete své nastavení změnit, můžete tak učinit kdykoli tady. Přečtěte si víc

20% sleva na druhou půjčku v domácnosti!

Neočekávané výdaje v domácnosti mohou nastat kdykoliv. Provident tak pro období 11. července až 14. srpna 2018 připravil speciální letní nabídku, která zmíněné výdaje pomůže vyřešit. A to navíc rychle a se slevou 20 % na tzv. PARTNERSKOU PŮJČKU!

 

Jak získat Partnerskou půjčku?

  1. Vezměte si oblíbenou půjčku v hotovosti, na účet, nebo vyzkoušejte první půjčku zdarma Provident START.
  2. Zjistili jste, že se výdaje v domácnosti zvyšují a vy potřebujete půjčit více? Druhá půjčka do domácnosti je pro vás připravena celých 7 dní s 20% slevou! Hotovostní půjčku vám vyplatíme v pohodlí vašeho domova.

 

Co udělat pro získání Partnerské půjčky s 20% slevou?

  • Pro získání partnerské půjčky je nutné mít stejnou korespondenční adresu jako u půjčky, kterou jste v rámci jedné domácnosti uzavřeli jako první.
  • Smlouvu na Partnerskou půjčku je potřeba podepsat do 7 dnů od uzavření první půjčky.
  • Výše Partnerské půjčky může být maximálně ve stejné výši jako první uzavření půjčka v domácnosti.

 

 

Volejte zdarma na 800 153 153 a naši kolegové ze zákaznického centra vám rádi poradí či přímo sjednají schůzku s naším obchodním zástupcem.

Podívejte se na více informací o Půjčce ZDARMA, Půjčce v hotovosti a Půjčce na účet.

 

Pravidla akce

Autor článku Jan Molina