Používáme cookies, abychom Vám zajistili veškeré pohodlí na našich stránkách. V případě, že budete dále pokračovat bez provedení změn ve Vašem nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s přijímáním cookies na těchto stránkách. Pokud chcete své nastavení změnit, můžete tak učinit kdykoli tady. Přečtěte si víc

Novinka! Půjčka zcela online!

Získejte půjčku od Providentu zcela online! Své peníze získáte na bankovní účet zpravidla již do 15 minut od podpisu smlouvy!

 

Doba se mění a s ní i Provident. Novým online produktem tak reagujeme na potřeby našich zákazníků, jejich očekávání, nákupní zvyklosti, zpětnou vazbu i na moderní digitální technologie.

Uvědomujeme si, že často mohou nastat situace, kdy zákazník potřebuje mít peníze na účtu ihned, tedy bez dlouhého čekání a papírování. Proto už nyní nabízíme možnost získat půjčku zcela online.

Požádejte o svou půjčku i vy během několika krátkých minut prostřednictvím online formuláře, peníze tak získáte zpravidla již do 15 minut od podpisu smlouvy.

 

 

Jak požádat o půjčku online?

Na našich stránkách www.provident.cz naleznete kalkulačky, na které jste již zvyklí. Novinkou je, že si nyní můžete vybrat, zda požádáte o půjčku online, nebo o půjčku v hotovosti. Po výběru požadované částky a počtu měsíců splácení se dostanete na online formulář, který vyplníte během několika minut.

 

 Na základě žádosti vám ihned zobrazíme možné nabídky, ze kterých si vybere tu, která vám nejvíce vyhovuje.

 

 Při výběru online půjčky vás nečeká žádné papírování. Všechny potřebné dokumenty jednoduše vyfotíte a nahrajete přímo do žádosti.

 

 Půjčku vyplácíme na váš účet, který snadno ověříte převodem jedné koruny, abychom měli jistotu, že nedošlo k chybě v čísle a peníze nepošleme na špatný účet.

 

aaaa Po schválení půjčky podepíšete smlouvu SMS kódem a už se můžete těšit na své peníze. Ty obdržíte zpravidla do 15 minut v závislosti na bance, kterou využíváte.

 

 

Registrace do zákaznického účtu 

Součástí žádosti o online půjčku od Providentu je i registrace do zákaznického účtu Můj Provident. Zákazník zde vidí aktuální nabídky půjček a může zde spravovat své nabídky i osobní údaje.

Registrace zabere pár okamžiků. Registrovat se můžete i bez žádosti o půjčku, stačí kliknout na tlačítko v horním pravém rohu na stránce www.provident.cz a vyplnit registrační formulář.

V případě, že se pro naši půjčku rozhodnete později, budete mít tento krok již za sebou a vaše žádost o online půjčku od Providentu bude ještě rychlejší.

 

 

Nabídka sjednání online půjčky od Providentu je další možností pro naše zákazníky, jak získat přesně takovou půjčku, jaká jim vyhovuje nejvíce.

Jeden zákazník, více možností.

 

Autor článku Jan Molina