16/08/2017

Soutěž: Získejte vybavení na piknik a grilování

Spouštíme třídílnou letní piknikovou soutěž, během které ve 3 jednotlivých facebookových soutěžích rozdáme celou výbavu na piknik a grilování. Staňte se našimi fanoušky na Facebooku a hrajte s námi.

 

Třetí soutěž - již skončila

Třetí, tedy poslední, kolo naší letní soutěže je tu! Tentokrát pro vás máme modrý přenosný gril na barbecue, se kterým se griluje s úsměvem.

Jelikož vám tipování jde, máme pro vás tipovací otázku i tentokrát. V období trvání soutěže (6. 9. 2017 – 17. 9. 2017) můžete tipovat, kolik půjček jsme poskytli v České republice za letošní červen.

Nejbližší správná odpověď od nás dostane gril z obrázku. V případě stejných odpovědí vyhraje ta rychlejší.

 

Jak soutěžit?

Napište nám pod soutěžní příspěvek na našem Facebooku správnou odpověď na otázku kolik půjček jsme v České republice poskytli za měsíc červen 2017.

Soutěžit můžete až do nedělní půlnoci 17. 9. 2017.

21. 9. 2017 - vyhlášení výherce - Správná odpověď zní: V měsíci červnu 2017 jsme našim zákazníkům poskytli celkem 14 502 půjček. S tipem 14 463 vyhrála paní Jitka Kučová. Gratulujeme!

 

 

Druhá soutěž - již ukončena

V období od 16. 8. do nedělní půlnoci 27. 8. 2017 můžete na našem Facebooku soutěžit už ve druhém kole soutěže zaměřené na piknik a grilování. Za jediný správný komentář tak získáte modrý batoh, který udržuje potraviny a nápoje studené, či teplé a  navíc obsahuje sadu talířů, skleniček a příborů na piknik. Tedy vše, co na piknik potřebujete, naleznete v tomto batohu. Dobré jídlo si do něj můžete připravit třeba podle námi vybraných receptů :)

Jak soutěžit?

Napište nám do komentáře pod soutěžní příspěvek na Facebooku správnou odpověď na otázku Kolik obchodních zástupců pracuje pro Provident v České republice k dnešnímu datu (16. 8. 2017). Nejrychlejší správná odpověď od nás dostane slíbený batoh. Další tři nejrychlejší se správnou odpovědí (nebo nejblíže té správné) odměníme usměvavým modrým vakem.

Tipujte aktuální počet našich obchodních zástupců až do nedělní půlnoci 27. 8. 

Staňte se našimi fanoušky a nezmeškejte třetí kolo zaměřené na grilování.

 

O co soutěžíme ve druhém kole?

hlavní výhra:

Výhra pro 2. až 4. místo:

 

30. 8. 2017 - vyhlášení výherců:

Hlavní cenu v podobě piknikového koše od nás získala paní Hana Srbová! Tři modré vaky dámy  Lucie Smolková, Veronika Chmelíčková a Radka Otrubová. Gratulujeme!

 

 

První soutěž - již ukončena

Příjemné odpoledne s rodinou nebo přáteli na pikniku v přírodě či u vody jistě zní jako skvělý plán. Aby takové odpoledne bylo ještě příjemnější, dáme vám tašku s karimatkou, do které se vejde něco na zub a k tomu ještě chladicí tašku na pití nebo zmrzku.

Soutěžte o tašku s karimatkou a chladicí tašku na našem FacebookuPravidla jsou jednoduchá. Stačí do komentáře pod soutěží vložit fotku s tématikou pikniku. Například tedy vaše oblíbené místo, kde rádi trávíte volný čas s přáteli či rodinou, nebo nějaká hezká fotografie dobrého jídla, které jste připravili na piknik či jiné pohoštění v přírodě nebo na zahrádce.

Co můžete vyhrát v první soutěži?

Z fotografií vybereme 3 výherce, kterým zašleme tašku s podložkou a chladicí tašku:

 

Jak soutěžit?

  1. Navštivte naši facebookovou stránku Provident Česká republika
  2. Nahrajte do komentáře pod soutěžním příspěvkem fotografii s tematikou pikniku
  3. staňte se naším fanouškem, ať vám neuteče vyhlášení výherců a další soutěže, které plánujeme :)

 

První soutěž potrvá do nedělní půlnoci 6. 8. 2017, tak soutěžte a sdílejte s přáteli :)

 

7. 8. 2017  Vyhlášení výherců prvního kola soutěže o vybavení na piknik a grilování:

 

 

Autor článku Jan Molina