19/11/2017

Soutěžte o výlet pro celou rodinu

Váháte, zda vzít rodinu na výlet za kulturou, nebo raději za sportem? Co takhle obojí? Připravili jsme pro vás soutěž o víkendový výlet s programem, který nadchne děti i rodiče.

 

Co byste řekli víkendovému výletu do aquaparku a poté na krásný zámek, kde se budete cítit jako v pohádce?

Ať už bydlíte v okolí Opavy nebo se tam chcete podívat poprvé, soutěžte s námi o den plný zábavy, úsměvů, kultury i sportu právě v této lokalitě.

Výherce, který nejlépe trefí správnou odpověď na naši soutěžní otázku na Facebooku, vyhraje vstupné do aquaparku až na 1,5 hodiny pro 4 osoby ( 2 dospělí a 2 děti) a rodinné vstupné na zámek Hradec nad Moravicí.

 

Ponořte se do pohody

Kousek za Opavou, v městečku Kravaře, si tamní aquapark tolik oblíbily naše tváře, které znáte z televizních reklam, že je tam pravděpodobně potkáte. Přivítají vás už u vchodu a pohlídají vám věci v šatně.

Vezměte rodinu a ponořte se pohody. Dáme vám vstupné pro 4 osoby na 1, 5 hodiny. Až si zaplavete, můžete vyrazit na zámek, který naleznete jižně od Opavy.

Kudy do Aquaparku Kravaře v Buly aréně vám ukáže tato mapka, která vás zavede přímo na adresu Kostelní 2075/25, Kravaře.

 

    

  

 

Odpoledne na zámku

Po plavání se můžete vydat směrem na jih od Opavy na zámek Hradec nad Moravicí. Překrásný zámek vás nadchne už při příjezdu a minimálně stejně tolik i po vstupu dovnitř.

I na tento výlet pro vás máme připraveno rodinné vstupné, takže nebudete platit ani za tento zážitek k nezaplacení. Vstup je možný pouze o víkendech do konce letošního roku, takže ideální plán na adventní dny. Na zámku vás tak čeká speciální okruh s vánoční výzdobou!

Více o zámku si můžete přečíst na oficiálnícg stránkách www.zamek-hradec.cz

 

 

foto: www.zamek-hradec.cz

 

Jak soutěžit?

Co tedy stačí udělat pro získání víkendového rodinného vstupu do zámku i do aquaparku? Napište nám na náš Facebook pod soutěžní příspěvek správnou odpověď na soutěžní otázku kolik zaměstnanců Providentu se od začátku letošního roku až do dnešního dne zúčastnilo dobrovolnických prací v rámci akcí Pomáháme s Providentem.

Hádat můžete až do nedělní půlnoci 26. 11. 2017. Výherce vyhlásíme na Facebooku a ihned poté zašleme slíbené vstupy do aquaparku a na zámek Hradec nad Moravicí.

Tak hodně štěstí!

 

Aktualita z 26. 11. 2017: Výherkyní se stala paní Lucie Smolková s nejpřesnějším tipem 215. Gratulujeme!

 

 

Autor článku Jan Molina