15/05/2019

Velká soutěž o dovolenou za
100 000 Kč!
S Providentem teď zažijete víc

Španělsko, Austrálie, Mexiko, Finsko. Ne, to nejsou jen místa, kde působí Provident. Jsou to destinace, na které vás rádi vezmeme! S Providentem totiž můžete toto léto vyhrát dovolenou v hodnotě 100 000 Kč a splnit si tak hned dvě přání najednou. Víte, jak na to?


Správná pomoc vás dostane mnohem dál. Třeba na Hawai


Uskutečněte své plány s Providentem a získejte tohle léto ještě víc. Od 15. května do 26. června 2019 můžete v naší soutěži vyhrát 100 000 Kč na dovolenou nebo zájezd podle svého výběru. Jak na to? Je to jednoduché. Stačí se registrovat na našich webových stránkách a vyplnit soutěžní kód, který dostanete při uzavření smlouvy.

Víte, že? Soutěže se můžete zúčastnit také s půjčkou Provident START, která je úplně zdarma? Jako nový zákazník tak máte unikátní možnost vyzkoušet si naše služby zcela bezplatně, a ještě se zapojit do soutěže o dovolenou snů!

Pohádkovou dovolenou za 100 000 Kč jsme připravili pro 6 z vás! To ale není všechno. V soutěži na svého výherce čeká celkem 822 cen.


Soutěž o dovolenou: Kam s námi můžete vyrazit?


Vyrazit s námi můžete kamkoli. Jediné, co musí dovolená splňovat, je rozpočet – v případě hlavní výhry od nás na svou cestu snů dostanete celých 100 000 Kč! Zažijte nezapomenutelné chvíle třeba v některé z těchto zemí:


Jméno prvního výherce zjistíme už 22. května!


Výhry jsme pro vás rovnoměrně rozdělili do 6 týdnů. První šťastlivce určí náš počítač pomocí náhodného výběru už 22. května, poslední „losování“ pak proběhne 3. července.

Rozhodli jste se zkusit štěstí? Tady zjistíte více informací o soutěži.

Zažijte tohle léto mnohem víc!

Držíme vám pěsti jak v naší soutěži, tak i v cestě za vaším (nejen) cestovatelským snem!