14/08/2019

To je gól! Provident vylepšil půjčku zdarma START

Provident jsme oblékli do nového – a s ním i půjčku START. Žádné poplatky ani úroky – nyní navíc s možností vyhrát jednu z 200 televizí!


Půjčka zdarma START: Zvládněte velké věci s malou pomocí


V Providentu jsme pro vás opět zdokonalili nejlepší půjčku ZDARMA na českém trhu – půjčku START. Nově si tak můžete půjčit
až 16 000 Kč na 4 měsíce bez úroků i poplatků. Jednoduše vrátíte tolik, kolik si půjčíte. Nový kabát ale nemá pouze naše půjčka START. Do nového jsme oblékli celý Provident. Kromě vizuálů se můžete těšit také na spoustu rad a tipů, jak s půjčkou nakládat, aby dobře sloužila vašemu rozpočtu.


Myslete jinak a zaskórujte. Stejně jako trenér FK Pučice


Grilování, večerní posezení u vína, letní kino s mísou popcornu. Pár kilo navíc po prázdninách řeší většina z nás. I fotbalový trenér FK Pučice. Tomu z dresů přes prázdniny „vyrostla“ celá fotbalová jedenáctka. I když vám fotbalová horečka nic neříká a tah na branku nepatří mezi vaše nejsilnější vlastnosti, určitě se vám zalíbí fotbalový tým, který budete na stránkách Providentu pravidelně vídat od 14. 8.

„Proč si za půjčené peníze kupovat dresy, když můžete investovat do šicího stroje? Nová kampaň by našim zákazníkům měla ukázat, že správnou cestou není utrácet za nepodstatné věci, ale investovat do budoucnosti a osobního rozvoje,“ vysvětluje Jan Hrubý, vedoucí marketingové komunikace Providentu.Mějte důvod k oslavě! Radujte se z nové televize

Uzavřete svou půjčku START do 1. října a vyhrajte jednu z 200 obřích televizí!

Od 14. 8. jsme pro vás spustili velkou soutěž o obří chytré televize SAMSUNG. Za sedm týdnů soutěže si 200 šťastlivců bude moci doma vychutnat dokonalý obraz, syté barvy a skvělý zvuk. Díky zabudovaným nejnovějším technologiím s televizí SAMSUNG navíc hravě zvládnete také přechod na nový typ vysílání DVB-T2. Jdete do toho s námi?


Zodpovědný přístup a investice. I to je půjčka od Providentu


Věděli jste, že v Providentu se zaměřujeme na zodpovědné a bezpečné půjčování? Také díky tomu jsme získali licenci od České národní banky. Podívejte se s námi na půjčky novýma očima i vy. Vždyť půjčování nemusí vždy znamenat jen nepříjemné zadlužení, ale také investici do budoucnosti. „U nás vnímáme půjčku jako startovací bod, který posune lidi dál a pomůže jim zvládnout velké věci a náročné projekty,“ říká Jan Hrubý. „Tomu jsme také přizpůsobili půjčku START, díky které nyní získáte až 16 000 Kč na 4 měsíce. Což v současné době na českém trhu nabízíme pouze my,“ dodává.


V hotovosti i na účet, sjednání online, žádné úroky ani poplatky. Zjistěte více o půjčce START.


Srovnání půjček ZDARMA: Kde získáte nejlepší podmínky?


Stále zvažujete, která půjčka ZDARMA je pro vás v tuto chvíli nejlepší? Podívejte se na přehlednou tabulku poskytovatelů a základní náležitosti jejich půjček. Během chvíle zjistíte, kde si můžete požádat o půjčku online, kde dostanete peníze i v hotovosti a kde získáte nejdelší dobu splatnosti.