21/01/2020

Velká vánoční soutěž 2019: Ohlédnutí

Vánoce jsou obdobím pohody, dobrých skutků ale také dárků. A proto jsme se i loni rozhodli spojit tento čas se soutěží. Díky ní mělo několik našich zákazníků velmi bohaté Vánoce. Rozdali jsme totiž mezi vás přes tisícovku cen v celkové hodnotě 3,7 mil Kč!


O soutěžiObjem cen byl ve Velké vánoční soutěži opravdu úctyhodný a v rámci Providentu rekordní. Mimo 1 200 poukázek na vánoční nákup, 60 vyplacených částek v hodnotě půjčky, kterou zákazník čerpal, 6 ročních rent v celkové hodnotě 780 tis Kč, to tentokrát byly i 2 osobní vozy Peugeot 2008, v hodnotě téměř 900 tis Kč, se speciální výbavou pro naše stálé zákazníky.

Všechny výherce Velké vánoční soutěže naleznete na našich webových stránkách.


Ceny napříč republikou


1 200x poukázka v hodnotě 500 Kč jsme 6 týdnů rozesílali po celé republice. Byly uplatněny jak na nákupy jídla, tak třeba i dárků pod stromeček. 60x peníze nazpět ve stejné výši jako půjčka. Celkově jsme vyplatili částku v hodnotě 1 515 000 Kč.


Kam putovaly renty a co na výhru říkali samotní výherci?


Hana K., Žatec


Byla první výherkyní renty v roce 2019 a svěřila se nám, že ji použije jako přilepšení k příjmu a pokusí se něco našetřit.

František P., Rosice u Brna


Nechtěl zpočátku informaci o výhře vůbec věřit. Peníze použije pro sebe a svůj volný čas, má při důchodu několik prací a nezbývá mu tak příliš volného času, který by si užil.

Aleš K., Brno


Ihned po zjištění, že vyhrál, pozval všechny svoje kolegy na skleničku, aby to společně oslavili.

Oleg C., Praha


Zákazník potřeboval půjčit pouze menší obnos do výplaty, požádal tak o půjčku START, která je zcela zdarma. O to víc byl překvapený, když vyhrál celkem 130 000 Kč. Peníze použil na Vánoční dárky a dovolenou.

Irena W., Praha


O výhře dozvěděla před pátkem 13., kdy si zrovna chtěla vsadit Sportku, třináctka je totiž její šťastné číslo. Výhru použije na školní potřeby pro vnuka, který příští rok nastupuje do školy.

Markéta Š., Lhota u Příbramě


Použije výhru na přilepšení v domácnosti a na pomůcky pro děti.


2x Peugeot 2008 pro naše stávající zákazníky


Losování probíhalo 27.11.2019 a 18.12.2019 a šťastnými výherci se stali:
Milan K. z Ústí nad Labem a Nikola B. z České Lípy

Jaké byly jejich první dojmy?

Milan K., Ústí nad Labem


Z výhry měl ohromnou radost, hlavně proto, že to byla nejen první výhra v životě, ale i první osobní automobil, který vlastní.

Nikola B., Česká Lípa


Automobil si vyzvedla i s přítelem a hned se vydali na první projížďku. Auto jim přišlo vhod, jelikož v poslední době obcházeli autobazary a hledali nový vůz. Z výhry byli opravdu nadšení.

Oběma výhercům jsme k autu navíc přidali: Povinné ručení a havarijní pojištění na 1 rok, zimní kola, plnou nádrž, dálniční známku na rok 2020