31/05/2017

Výherci narozeninové soutěže a jejich příběhy

Narozeninová soutěž k 20. narozeninám Providentu a někteří její výherci, kteří si už vybírají dovolené dle vlastního výběru.

Všem moc gratulujeme!

Informace o soutěži naleznete na našich stránkách.

 

 

Martina Bartošková z Nového Hrozenkova v Beskydech ještě nikdy nic nevyhrála. V letní soutěži Providentu se na ni poprvé usmálo štěstí a získala rovnou 50 000 Kč na dovolenou. Peníze si podle svých slov rozdělí. Letní prázdniny stráví v Čechách, v zimě pojedou lyžovat do Alp a svojí mamince k 60. narozeninám ještě zaplatí prodloužený víkend v lázních Luhačovice.
Martina Bartošková pracuje v kadeřnických potřebách ve Vsetíně, je vdaná a má jedenáctiletou dceru. Služeb Providentu využívá už přes deset let převážně k pokrytí nečekaných výdajů, jako jsou oprava auta nebo domu.

 

Vladimíra Levorová ze Slaného pracovala 40 let u Českých aerolinií. Letištní manuály dodnes zaujímají čestné místo v její knihovně. Když se dozvěděla, že v letní soutěži Providentu vyhrála 10 tisíc korun na dovolenou, byla nesmírně překvapená. „Já jsem za celý život vyhrála maximálně tak křížovky, ale tolik peněz, to by mě ani nenapadlo. Nejspíš pojedeme zase do Egypta, byli jsme tam před třemi lety a moc se nám tam líbilo,“ řekla, když si z rukou Jiřího Petržílka z Providentu převzala šek se svojí výhrou..

 

Tomáš Loužil (40) ze středočeského Smečna výhru vůbec nečekal. „Myslel jsem si, že je to vtip. Já moc často nevyhrávám,“ svěřil se, když mu obchodní manažer Providentu Jiří Petržílka předal šek na 10 tisíc korun. „Ani nevím, kam pojedu. Raději jsem to neříkal ani rodině. Teď se o tom budeme muset poradit,“ dodal muž, který pracuje jako skladník u firmy se železářským zbožím a každý den dojíždí za prací do Prahy.

 

Důchodkyně Věra Cháberová z Cerhenic u Kolína vyhrála v letní soutěži Providentu jednu z hlavních výher v hodnotě 50 000 Kč. „Já tomu vůbec nemůžu uvěřit, takových peněz, to se mi ještě nestalo,“ svěřila se, když jí David Koutník a Jiří Marek z Providentu přivezli šek na tuto částku. Věra Cháberová nikdy moc necestovala, ale dodnes vzpomíná na dovolenou v Itálii, kam jela se svojí sestrou. „Moc se mi tam líbilo, tak bych tam mohla jet znovu,“ řekla.

 

Sedmadvacetiletý Adam Petr z Plzně měl ze své výhry 5000 Kč velkou radost. Zatím ještě netuší, kam pojede a o výhře neví ani jeho rodina. „Ještě jsem to nikomu neřekl, bude to pro ně překvapení,“ řekl A. Petr při návštěvě plzeňské pobočky Providentu, kam si pro svou výhru přišel osobně. Mladý muž si půjčil peníze, protože potřeboval naléhavě zaplatit důležité účty. „V bance mi nepůjčí, protože pracuji na živnostenský list a teď to bylo hlavně o rychlosti,“ dodal A. Petr, který má s financemi zkušenosti, protože pracuje jako finanční poradce.

 

Eva Dziaková z Loun byla svojí pětitisícovou výhrou v letní soutěži Providentu zcela zaskočena. „Nečekala jsem to, zpravidla moc nevyhrávám,“ řekla, když si přepočítala obdržené peněžní poukázky. Jak peníze z výhry použije, v tuto chvíli ještě neví. „Kristýnce je pět měsíců, takže moc daleko nepojedeme. Možná bychom se mohli vypravit na safari ve Dvoře Králové,“ dodala. Eva Dziaková vystudovala střední zdravotnickou školu a nyní je mateřské dovolené. Půjčku od Providentu si vzala na zařízení bytu pro miminko.

 

Důchodkyně Anna Paštiková ze Světlé nad Sázavou použila peníze způjčky od Providentu na nákup nové pračky. Toto rozhodnutí se jí vyplatilo, protože ve velké letní soutěži Providentu díky tomu vyhrála 5 tisíc korun na dovolenou. „Strašně děkuju, udělali jste mi velkou radost. Já sama asi nikam nepojedu, protože mám nemocného muže, ale rozdělíme si to vrodině a peníze si užijeme,“ uvedla A. Paštiková. Ta dlouho bydlela v Havířově, kde její muž pracoval jako horník. Ale poté, co manžel dostal zpráce v dolech ekzém, odstěhovali se ze zdravotních důvodů na Vysočinu.

 

Přilepšenou na dovolenou ve výši 1000 korun získala od Providentu Hana Čimborová z Ostravy. Služby Providentu využívá již sedmým rokem a podle svých slov je velmi spokojená. Půjčené peníze využívá hlavně na zařízení bytu.

 

Padesát tisíc korun vyhrála v letní soutěži Providentu Renata Nekvapilová. Šek na tuto částku převzala od manažera Providentu Miroslava Ševely. „Kdybych byla sama, jela bych někam do tropů. Ale pojedeme celá rodina, takže nejspíš do Itálie nebo do Španělska,“ svěřila se vítězka, která pracuje jako zdravotní sestra na očním oddělení.

 

Elektro opravář Pavel Sovek (53) si za cíl své dovolené vybral jeden znejkrásnějších českých rybníků – Velké Dářko ve Ždárských vrších. Díky výhře 10 000 Kč v letní soutěži Providentu si zde bude moci smanželkou dopřát pohodlnou dovolenou. „Moc vám všem děkuju, to jsem vůbec nečekal,“ řekl při slavnostním předávání.

 

Příspěvek na dovolenou ve výši 10 000 korun vyhrála v letní soutěži Providentu Daniela Dirdová. Pro výhru si přišla do kanceláří firmy osobně i se svojí matkou. Za vyhrané peníze prý pojedou na rodinnou dovolenou na Slovensko.

 

Deset tisíc korun vyhrál i Stanislav Zelený (44) z Újezdu u Brna. Z výhry měl obrovskou radost, protože dosud nic nevyhrál a teď budou moci jet s rodinou na dovolenou po Čechách. S. Zelený pracuje v nedalekém závodě na výrobu betonových prvků, vyrábí třeba zahradní vymývanou dlažbu nebo lavičky. V práci o své výhře zatím nikomu neřekl, protože by mu nevěřili, ale teď prý se už může kolegům pochlubit.

 

Denisa Landová z Mladé Boleslavi použije peníze zvýhry od Providentu na dovolenou ve Španělsku. „Není to závratná částka, ale každá kapka se počítá. Navíc se nám teď rozbilo auto, takže výhra přijde vhod,“ řekla D. Landová, když si převzala peněžní poukázky v hodnotě jednoho tisíce korun.

 

Nikoliv na dovolenou, ale na opravu domu se rozhodl použít svoji výhru Jaroslav Bouček (55) z Třebenic u Lovosic. „Támhle mám děravý okap, teče z něho voda a odlupuje omítku, potřebuji to opravit. Také plánujeme výměnu oken a novou fasádu. Takže peníze od Providentu se vždycky hodí a moc vám za ně děkuji!“, uvedl J. Bouček, jehož dům stojí na náměstí starobylé obce nedaleko hradu Hazmburk.

 

Podívejte se také na náš YouTube kanál, kde nalezne videa nejen z předávání poukázek na dovolené, ale i další zajímavá videa.

Autor článku Jan Molina