28/11/2017

Výherci vánoční soutěže a jejich příběhy

Vánoční soutěž s Providentem letos znovu rozdává výhry i úsměvy. Prohlédněte si šťastné výherce.

 

Na zlaté prasátko letos nemusí čekat 50 zákazníků Providentu, kterým vánoční soutěž přinesla hotovost ve stejné výši, kolik činila jejich půjčka poskytnutá v období soutěže. Radost má jistě i celá tisícovka zákazníků z dárkových poukazů v hodnotě 500 Kč.Podívejte se na několik našich zákazníků, kteří rozhodně budou mít Vánoce s úsměvem.Všem moc gratulujeme a děkujeme za přízeň!

 

 

Půjčku ve výši 70 000 Kč si Jaroslav Novotný z Brna bral na nákup komponentů pro 3D tisk. Nyní tu samou částku vyhrál ve vánoční soutěži Providentu. „Něco takového se mi stalo úplně poprvé, nemohl jsem tomu věřit. Část peněz použiji na dokončení bazénu a za část pořídím překvapení pro manželku,“ řekl šťastný výherce.

 

Výhra rovných dvaceti tisíc korun byla pro důchodkyni Hanu Pečenkovou z Pelhřimova takovým překvapením, že si při jejím předávání musela na chvíli sednout na židli. „Já jsem ještě nikdy nic nevyhrála a teď najednou tohle. Vůbec si nedokážu představit, co budu s tolika penězi dělat,“ řekla H. Pečenková poté, co z rukou pracovníků Providentu převzala deset dvoutisícových bankovek. Zákaznicí firmy je už prý několik let a vždy byla nadmíru spokojená. Půjčené peníze používá hlavně na zařízení domácnosti, naposledy na novou pračku a sušičku.

 

Pouhý jeden týden je zákaznicí Providentu a už ve vánoční soutěži vyhrála 24 tisíc korun. Lucie Kardová z Blanice u Mladé Vožice na Táborsku pracuje v automobilovém průmyslu, ale nyní je kvůli nemoci doma. Peníze se jí proto budou dvojnásob hodit. Za část pořídí vánoční dárky a část vloží do rekonstrukce bydlení pro tchána.

 

Nastávající maminka z Brna Michaela Musilová byla z nečekané výhry velmi dojatá. „Nečekala jsem to, nikdy v životě jsem nic nevyhrála. A peníze se teď budou velmi hodit na výbavičku pro miminko. Čekáme ho už v únoru,“ uvedla M. Musilová, která ve vánoční soutěži Providentu vyhrála pouhý týden poté, co se do ní přihlásila.

 

Zatím nejvyšší výhru ve vánoční soutěži Providentu získal Ota Pour z Chotovic u Nového Boru. Z rukou manažerů Tomáše Oppitze (vpravo) a Karla Ludvíka si převzal 100 000 korun. Balíček se stovkou tisícikorunových bankovek převázaný originální bankovní pečetí ani nechtěl přepočítávat. „S Providentem jsem už asi deset let a vždycky jsem byl spokojený. Peníze používám hlavně na rekonstrukci domu. Teď jsme třeba dodělali koupelnu a za výhru si pořídíme novou kuchyň,“ svěřil se šťastný výherce.

 

Radek Dolejš z pražského sídliště Černý Most si z vánoční soutěže odnesl 25 000 Kč. Peníze dle svých slov použije na vylepšení bytu a část i na vánoční dárky. „Určitě nezapomeneme ani na naši fenku Kláru, koupíme jí pod stromeček nějaké vybrané lahůdky,“ řekl Radek Dolejš.

 

Pro paní Jiřinu Procházkovou z Mladé Boleslavi je to její první půjčka od Providentu. Půjčku v hodnotě 11 000 Kč plánuje využít na rodinné výdaje, stejně jako výhru ve stejné hodnotě.

 

Třináct tisíc korun vyhrála ve vánoční soutěži Providentu důchodkyně Božena Erbanová z Rodova u Hradce Králové. Peníze použije na nákup nové ledničky, která jí nedávno dosloužila a zbytek rozdělí vnoučatům pod stromeček. „Se službami Providentu jsem moc spokojená. Půjčila jsem si již poněkolikáté, většinou když se mi doma porouchá,“ řekla B. Erbanová.

 

Pan Stanislav Repík z Holkova právě staví nový dům, takže je naprosto jasné, jak s výhrou 25 000 Kč naloží. U Providentu je teprve rok a půl, ale velmi si chválí svého obchodního zástupce, který je dle slov pana Stanislava "velmi příjemný a vyjde mi vstříc i ve finančně nepříznivých situacích." A jak svou první výhru v životě oslaví? "Večer si při obkládání koupelny dám pivo," prozradil Stanislav s úsměvem. 

 

Paní Jarmila Matyášová z Hlinky od našich obchodních zástupců získala výhru v hodnotě půjčky, tedy 8000 Kč. S velkou radostí výhru přijala a už plánuje, že za ní nakoupí vánoční dárky. Provident využívá už od roku 2003, takže je věrnou zákaznicí, což nás moc těší. Na Štědrý den navíc slaví i své narozeniny, takže se výhra bude hodit o to víc. Gratulujeme a předem přejeme vše nejlepší!

 

Rovných 40 000 korun v hotovosti vyplatili zástupci Providentu Boguslavu Wojcikovi z Tábora. „S půjčkami od Providentu jsme velmi spokojeni, pomohly nám zařídit si byt, půjčovali jsme si hlavně na nové spotřebiče a teď na nábytkovou stěnu do obýváku. A že jsme k tomu dostali dalších čtyřicet tisíc, z toho máme obrovskou radost,“ uvedl B. Wojcik. Ten je původem z Polska a v ČR se živí jako stavbař. „Přemýšleli jsme, jak vyhrané peníze použijeme a rozhodli jsme se, že si uděláme hezký výlet do mého rodného Polska a oslavíme pořádně Vánoce,“ dodal.

 

Třicet osm tisíc korun v hotovosti vyhrála ve vánoční soutěži Providentu Ivana Barteková z Prahy Zbraslav. „Peníze nám nesmírně pomůžou, protože máme nemocného psa a bude muset na operaci s očima. Z vlastních prostředků bychom to nikdy nezaplatili. Já pracuji jako pomocná síla v kuchyni za minimální mzdu a manžel jako zedník na stavbě. Proto jsme za to Providentu nesmírně vděční a děkujeme!“ řekla I. Barteková.

 

Dvacet osm tisíc korun dostala pod stromeček od Providentu Lenka Štekrová z Plavů u Tanvaldu. „Rekonstruujeme právě dům a navíc máme tři děti, takže každá koruna se hodí. Máme velikou radost,“ řekla Lenka Štekrová. „Se službami Providentu jsme velmi spokojeni, hlavně s naším obchodním zástupcem panem Semeckým – částečně je to i jeho zásluha, že jsme vyhráli. A rozhodně budeme Provident doporučovat dál,“ dodala čerstvá výherkyně.

 

Důchodkyně Mária Trubašová (75) z Bíliny měla z výhry od Providentu upřímnou radost. „Nikdy v životě jsem nic nevyhrála a teď najednou tohle. Úplně mě to překvapilo a potěšilo,“ svěřila se žena, která se celý život živila jako dělnice ve sklárnách, v pohostinství a v nemocnici. Desetitisícovou výhru od Providentu si se svým o šest let starším mužem Emilem rozdělí mezi sebe a rodinu. „My jsme už staří, ale alespoň si i s dětmi uděláme hezké Vánoce,“ dodala M. Trubašová.

 

Teprve 19letá Aneta Gáborová z Dlouhé Loučky si u Providentu půjčila úplně poprvé a hned se jí poštěstilo vyhrát celých 20 000 korun. Výhru plánuje použít na Vánoce, a zpříjemnit si tak svátky s rodinou. Provident si zvolila také pro jeho rychlost a zejména si pochvaluje rychlost, se kterou jí byla půjčka v hotovosti vyplacena. 

 

Paní Věra Tomčáková z Jeseníku nad Odrou je dle jejích slov u Providentu už snad 20 let. Pochvaluje si jednání všech obchodních zástupců, které měla možnost osobně poznat. Půjčku 25 000 Kč si paní Věra vzala na nový mrazák, a stále nevěří, že jsme jí domů zanesli dárek v hotovosti o stejné hodnotě. Výhru plánuje použít ke spoření na nové auto.

 

Třináct tisíc korun od nás vyhrála paní Jana Jančíková ze Zlína. Na zlaté prasátko tak letos nemusí čekat ani rodina paní Jančíkové, které se zařadila mezi výherce prvního týdne naší velké vánoční soutěže 2017.

 

Podívejte se také na videa z předávání výher:

 

 

 

Podívejte se také na náš YouTube kanál, kde nalezne videa nejen z předávání výher, ale i další zajímavá videa.

Autor článku Jan Molina