03/10/2019

Velká soutěž o 200 televizí zná své výherce!

Poslední týden velké soutěže je za námi. Výhercům jsme rozdali celkem 200 televizí. To jsou neuvěřitelné 4 televize každý den po dobu 6 týdnů! Pojďte se podívat, kde dělají radost nyní.


Velký důvod k radosti pro 200 z vás


Velká soutěž o 200 televizí probíhala od 14. srpna do 1. října 2019. Radost jsme udělali každému 43. zákazníkovi, který si u nás v tomto období vzal půjčku a zároveň se registroval do soutěže. Každý desátý výherce pak soutěžil s půjčkou Provident START, která je zcela zdarma. To tedy znamená, že šťastní výherci za půjčku nezaplatili žádné poplatky ani úroky (u Půjčky START platí princip „Splácím přesně tolik, kolik si půjčím“) a navíc vyhráli televizi s rozlišením 4K a úhlopříčkou 123 cm!

O co jsme hráli?

O obří chytré televize Samsung 50" UE50RU7172 Série 7. (2019) s bohatými odstíny a plnými barvami. Díky 4K rozlišení tyto televize zajistí, že vám neunikne sebemenší detail. Výsledkem technologií je dokonalý obraz, který diváky vtrhne do děje. S touto televizí navíc není třeba řešit přechod na nový formát vysílání DVB-T2, který se bude už v listopadu 2019 dotýkat obyvatel Prahy, v příštím roce pak postupně celé České republiky.

Tip: Přečtěte si, co je přechod na DVB-T2 a jestli ho zvládne vaše televize.


Výhry potěšily v celé České republice


Myslíte, že do podobných soutěží nemá cenu se zapojit, protože „to stejně vyhraje někdo z Prahy“? U nás to neplatí. Při každé soutěži je pro nás nejdůležitější transparentnost. A tak jsme se rozhodli vám ukázat, v jakých městech našly naše televize nový domov.


A co na televizích potěšilo výherce nejvíc?

Karel, 63 let, Ostrava: „Já jsem ani nevěděl, že nějaká soutěž je. Řekl mi to až zástupce Providentu na osobní schůzce. No vidíte, a teď mám doma dvě televize. Ta druhá stejně dosluhuje. Na Vánoce jsem chtěl kupovat jinou. Teď máme doma Vánoce už v říjnu.“

Naďa, 32 let, Praha: „S přítelem se moc těšíme na filmové večery. Děkujeme Providentu za pomoc s vyřízením půjčky i za výhru, kterou jsme nečekali.“

Petr, 45 let, Ústí nad Labem: „Moc děkuji za výhru. Myslím, že ještě víc než já si ji užijí děti. Už plánujeme k velké televizi koupit nějakou herní konzoli.“ (směje se)


Děkujeme a těšíme se na další soutěž


„Máme velkou radost z pozitivních ohlasů na soutěže, které pořádáme. Všem výhercům srdečně gratulujeme,“ říká Jan Hrubý z týmu Providentu. „Za poslední rok jsme mezi své klienty rozdali obří televize, roční renty, úžasné dovolené, ale i mobilní telefony. Proč jsou naše soutěže tak oblíbené? Možná proto, že nikdy nehrajeme jen o pár cen – těch výher je pokaždé opravdu hodně. Loni například 1 000 telefonů, letos stovky zájezdů a 200 televizí. Vždy se navíc snažíme výhrami trefit do správného období – proto jsme rozdávali roční renty jako vánoční dárek, o dovolené soutěžíme o prázdninách a tak podobně. I s televizemi jsme trefili ten správný čas. Už brzy totiž budou i naši klienti řešit přechod na nový typ vysílání DVB-T2,“ vysvětluje princip soutěží Jan Hrubý.

A co vy, budete příště soutěžit s námi?