Provident pomáhá

Od roku 2003 se společnost Provident věnuje firemnímu dárcovství. Od té doby jsme přispěli na různé společensky prospěšné projekty finančními dary v hodnotě více než 40 milionů korun. Nejde ale jen o peněžní pomoc – více než 300 zaměstnanců Providentu se zapojilo do různých prospěšných dobrovolnických činností.

Každoročně se zapojujeme do žebříčku TOP Odpovědná firma, která sleduje, jak vysoké částky vyčleňují firmy na filantropické účely a podporu potřebných. Jsme pyšní na to, že například v roce 2014 jsme byli vyhodnoceni jako 4. nejštědřejší firma v ČR a 5. největší firemní dárce a pevně doufáme, že na tento úspěch dokážeme v budoucnu navázat.
Vzhledem k tomu, že působíme na trhu rychlých nebankovních půjček, snažíme se podporovat i vzrůst finanční gramotnosti obyvatel ČR. Naše společnost se partnersky podílí na projektech finančního vzdělávání, jako jsou například Abeceda rodinných financí, Finanční kompas nebo osvětová kampaň Podepsat můžeš, přečíst musíš.
Chceme být nejen podnikatelsky úspěšnou firmou, ale i dobrým sousedem. Proto jsme iniciovali vznik webu www.pomahamesprovidentem.cz, určeného pro získávání finanční podpory pro různé lokální projekty.

Vyberte projekt, který byste rádi podpořili svým hlasováním

 

Více informací, kde pomáhat