Používáme cookies, abychom Vám zajistili veškeré pohodlí na našich stránkách. V případě, že budete dále pokračovat bez provedení změn ve Vašem nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s přijímáním cookies na těchto stránkách. Pokud chcete své nastavení změnit, můžete tak učinit kdykoli tady. Přečtěte si víc

První půjčka zdarma

Získejte svou první půjčku zcela zdarma až do 12 000 Kč na 3 měsíce,
úrok 0 % ročně, RPSN 0 %.

Výše půjčky: od 3 000 Kč do 12 000 Kč
Peníze obdržíte: Na účet ihned nebo v hotovosti při podpisu smlouvy
Doba splácení: 3 měsíční splátky

Více Informací

Online půjčka na účet

Rychlou online půjčku doručíme přímo na váš bankovní účet. bez zbytečného papírování a zdlouhavého čekání. Peníze obdržíte do 15 minut od schválení půjčky.

Výše půjčky: od 10 000 Kč do 130 000 Kč
Peníze obdržíte: Na účet ihned za 15 minut od schválení půjčky
Doba splácení: měsíčně, 6, 12, 24 nebo 36 měsíců
Splátkové prázdniny: zdarma

Více Informací

Půjčka v hotovosti

Půjčka v hotovosti, kterou doručíme rychle do rukou klientů. S naší garancí celkové ceny si můžete být jisti, že nebudete splácet víc a splátku si můžete odložit díky splátkovým prázdninám.

Výše půjčky: od 6 000 Kč do 90 000 Kč
Peníze obdržíte: v hotovosti ihned při podpisu smlouvy
Doba splácení: týdně nebo měsíčně od 45 týdnů či 12 měsíců
Garance celkové ceny: předem víte, kolik přesně zaplatíte

Více Informací

Často kladené dotazy

  • Jak zažádat a získat půjčku online?

  • Jak a kdy mi budou vyplaceny peníze?

  • Kdy a kde zjistím, zda mi byla má půjčka online schválena?

Jak zažádat a získat půjčku online?

Vše vyřídíte pohodlně z místa, které Vám nejlépe vyhovuje (z domova, z kavárny, z práce …). Potřebujete jen přístroj s přístupem k Internetu (pevný počítač, notebook, tablet, mobil …). K žádosti o půjčku je třeba vyplnit online formulář (požadovanou částku půjčky, informace o Vás, Vašem bydlišti, zaměstnání a příjmu). Doporučujeme mít vše předem připravené, potom Vám žádost nezabere víc než 5 minut. Zažádat lze také telefonicky na bezplatné zákaznické lince 800 153 153.

Jak a kdy mi budou vyplaceny peníze?

Peníze obdržíte bankovním převodem na Váš bankovní účet uvedený v žádosti o půjčku online. Příkaz zadáváme automaticky okamžitě po Vašem podpisu smlouvy, v závislosti na Vaší bance peníze obdržíte zpravidla nejpozději do 15 minut.

Kdy a kde zjistím, zda mi byla má půjčka online schválena?

Jakmile odešlete webovou žádost o půjčku se všemi potřebnými náležitostmi s tím spojené, obdržíte od nás vyrozumění do několika minut, a to na webových stránkách své žádosti o půjčku, do emailu nebo nás můžete konktaktovat na bezplatné zákaznické lince 800 153 153.