Používáme cookies, abychom Vám zajistili veškeré pohodlí na našich stránkách. V případě, že budete dále pokračovat bez provedení změn ve Vašem nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s přijímáním cookies na těchto stránkách. Pokud chcete své nastavení změnit, můžete tak učinit kdykoli tady. Přečtěte si víc

Půjčka online: Získejte na účet ihned až 130 000 Kč

Získejte s Půjčkou online peníze ihned na svůj účet. Jednoduše vyplňte online formulář nebo zavolejte na zákaznickou linku 800 153 153 a požádejte až o 130 000 Kč. Vše zvládnete během chvilky a odkudkoli. Peníze pošleme na váš účet zpravidla do 15 minut od podpisu smlouvy.

AŽ 130 000 KČ NA ÚČET

Vezměte si až 130 000 Kč a zvolte si splatnost 6, 12, 18, 24 nebo 36 měsíců. Sami si vyberete také datum splácení, takže si své splátky snadno přizpůsobíte třeba datu výplaty.

aaaa

PENÍZE ZPRAVIDLA DO 15 MINUT

Po vyplnění žádosti o půjčku vám okamžitě připravíme nabídku na míru, která se již nezmění. Až vaši žádosti ověříme, peníze vám pošleme na účet zpravidla do 15 minut.

 

JEDNODUŠE, TRANSPARENTNĚ

Žádost o půjčku vyřídíte v soukromí odkudkoli s připojením k Internetu. Žádné obavy – smlouva je přehledná a srozumitelná. Jen je potřeba prokázat totožnost a příjem.

SMLOUVA I SPRÁVA ONLINE

Půjčku vyřídíte plně elektronicky. Spravovat si ji budete ve svém zákaznickém účtu „Můj Provident“, bez osobního finančního asistenta, s podporou bezplatné zákaznické linky 800 153 153.

Vyhrajte 1 z 1000 telefonů Honor 7S

Sjednejte si půjčku do 2. 10. 2018 a vyhrajte jeden z 1000 telefonů. Je to jednoduché! Zadáte soutěžní kód, který získáte při uzavření smlouvy a ihned zjistíte, jestli vyhráváte. Každý den rozdáme 20 telefonů.

Soutěž platí i pro

ZJISTIT VÍCE

Co potřebujete pro získání Půjčky online?

Půjčku online získáte bez složitého papírování. Všechny potřebné dokumenty nahrajete během několika minut.

PLNOLETOST A POBYT NA ÚZEMÍ ČR

K ruce si připravte platný občanský průkaz. U cizinců potřebujeme také povolení k trvalému či dlouhodobému pobytu na území ČR. Zároveň vám musí být alespoň 18 let.

PRAVIDELNÝ PŘÍJEM

Chceme mít jistotu, že splácení pro vás nebude stresující. Proto je třeba prokázat váš příjem za poslední 2 měsíce. Stačí nám potvrzení příjmu, výpis z účtu nebo daňové přiznání.

BANKOVNÍ ÚČET, MOBIL a E-MAIL

Abychom mohli půjčku poslat na váš účet, nachystejte si vlastní e-mail, bankovní účet na své jméno a funkční mobilní číslo. Chybí vám něco z toho? Zvolte Zelenou půjčku v hotovosti 

Často kladené dotazy

  • Jak zažádat a získat půjčku online?

  • Jak a kdy mi budou vyplaceny peníze?

  • Kdy a kde zjistím, zda mi byla má půjčka online schválena?

Jak zažádat a získat půjčku online?

Vše vyřídíte pohodlně z místa, které Vám nejlépe vyhovuje (z domova, z kavárny, z práce …). Potřebujete jen přístroj s přístupem k Internetu (pevný počítač, notebook, tablet, mobil …). K žádosti o půjčku je třeba vyplnit online formulář (požadovanou částku půjčky, informace o Vás, Vašem bydlišti, zaměstnání a příjmu). Doporučujeme mít vše předem připravené, potom Vám žádost nezabere víc než 5 minut. Zažádat lze také telefonicky na bezplatné zákaznické lince 800 153 153.

Jak a kdy mi budou vyplaceny peníze?

Peníze obdržíte bankovním převodem na Váš bankovní účet uvedený v žádosti o půjčku online. Příkaz zadáváme automaticky okamžitě po Vašem podpisu smlouvy, v závislosti na Vaší bance peníze obdržíte zpravidla nejpozději do 15 minut.

Kdy a kde zjistím, zda mi byla má půjčka online schválena?

Jakmile odešlete webovou žádost o půjčku se všemi potřebnými náležitostmi s tím spojené, obdržíte od nás vyrozumění do několika minut, a to na webových stránkách své žádosti o půjčku, do emailu nebo nás můžete konktaktovat na bezplatné zákaznické lince 800 153 153.

Jak získáte svou Půjčku online?

Žádné složité postupy. S námi svou online půjčku získáte v několika snadných krocích.

ŽÁDOST O PŮJČKU ONLINE

Nejprve na kalkulačce Půjčky online zvolte požadovanou částku a dobu splácení. Poté klikněte na tlačítko „CHCI PŮJČIT“ a vyplňte online žádost o půjčku. Anebo nám zavolejte na bezplatnou linku 800 153 153, kde s vámi operátor vyplní vše potřebné.

VÝBĚR PŮJČKY ONLINE

Připravené nabídky půjček vám pošleme ve formě odkazu na vaši e-mailovou adresu. Z nich si vyberte tu, která vám nejlépe vyhovuje. Jen pozor, nabídky jsou platné maximálně 7 kalendářních dní!

 

JEDINÝ PRŮKAZ A 1KČ PLATBA

Založte si svůj zákaznický účet Můj Provident, kam nahrajete doklad ověřující Vaši totožnost a příjem a kde zašlete ověřovací platbu 1 Kč.

SMLOUVA A VYPLACENÍ

Po ověření vám smlouvu zašleme zpět do vašeho zákaznického účtu Můj Provident k elektronickému podpisu. Peníze vám ihned vyplatíme na váš účet, zpravidla do 15 minut od podpisu smlouvy.

Půjčka od Providentu? Online a ihned!

Požádejte o půjčku jednoduše online

Vyplnění nejnutnějších údajů v online formuláři trvá jen chvilku. Pokud byste během vyplňování měli jakékoliv dotazy, stačí se obrátit na náš online chat nebo zákaznickou linku 800 153 153, kde vám ochotně pomůžeme.

Peníze na účtu zpravidla do 15 minut

Jakmile obdržíme vaši žádost, zpracujeme ji během několika minut. Ihned po schválení žádosti odešleme peníze na váš bankovní účet, zpravidla do 15 minut. Vše z pohodlí domova bez nutnosti schůzky s naším zástupcem.

Ihned víte, kolik si půjčíte i splatíte

Interaktivní online kalkulačka vám ihned ukáže všechny parametry vaší půjčky. Typ půjčky, výše úroků, celkové náklady na půjčku a doba splácení se vám spočítají samy. Zvládne to hravě každý!

HODNOCENÍ A RECENZE NAŠICH KLIENTŮ

Provident spolupracuje se společností Feefo, nezávislou platformou, která nám pomáhá zjišťovat, co si o našich službách myslí naši zákazníci. Přečtěte si skutečné recenze našich spokojených klientů.

Co o nás říkají klienti

feefo statistic

Velmi rychlé vyřízení,doporucíl bych určitě.

Radek Teplý

Ochota, rychlé jednání.

Václav Jindra

Provident je dobrý.vazim si Providentu.😚😉

Pavel Knebel

Znáte snazší způsob než sjednání půjčky online?

Žádná čekání ve frontě, žádné posílání papírových žádostí, žádné osobní návštěvy.

Za pár minut může být nabídka půjčky na cestě k vám. Stačí do našeho online formuláře vyplnit nejnutnější údaje.

Jednoduchost vyplnění žádosti o online půjčku, vstřícní operátoři na zákaznické lince nebo rychlost vyřízení vaší žádosti budou patřit mezi důvody, proč se online půjčka od Providentu stane vaší první volbou při řešení nečekaných situací, ale i plánovaných nákupů a investic. Prvním krokem k jejímu získání je vyplnění online kalkulačky.

Po úspěšném ověření vám zpravidla do 15 minut pošleme peníze na váš bankovní účet. Online půjčka od Providentu se stane vaším oblíbeným pomocníkem.