Bezhotovostní půjčka

peníze na účet Peníze na váš bankovní účet:
 • peníze do 13 dnů od podpisu smlouvy
 • splátky splácíte bezhotovostně ze svého bankovního účtu
 • rychlý proces schválení
 • od 4.000 do 80.000 korun
 • s dobou splatnosti 45, 60 nebo 100 týdnů
 • jednoduše a bez zbytečné administrativy
 • vždy dopředu víte, kolik za půjčku zaplatíte
 • vše vyřídíte z pohodlí domova

Chcete si zapůjčit peníze, ale nepotřebujete je hned druhý den? Nebo si přejete chránit své soukromí a nevyhovovalo by vám pravidelné splácení půjčky našemu obchodnímu zástupci? Není to problém, ideálním řešením pro vás v takovém případě je zápůjčka Provident s bezhotovostním režimem splácení (bezhotovostní půjčka).

Pokud chcete bezhotovostní půjčku získat, stačí vyplnit online formulář žádosti o půjčku nebo zavolat na číslo 844 188 189. Zvolte si, jak vysokou částku chcete půjčit, a dostanete ji na účet do 13 dnů od podepsání smlouvy o zápůjčce (většinou však dříve).

Splácet bezhotovostní půjčku můžete několika způsoby a je jen na vás, pro který se rozhodnete. Jednou z možností je splácet každý týden vložením vkladu na přepážce banky, stejně tak můžete každý týden zadávat jednorázový příkaz k úhradě nebo zadat trvalý příkaz k úhradě na celé splátkové období.

Jak splácet bezhotovostní půjčku Provident – detailní informace

Svoji půjčku můžete splácet buď jednou týdně vložením vkladu na přepážce banky, pravidelným zadáváním jednorázového příkazu k úhradě, nebo zadáním trvalého příkazu k úhradě.

 1. Splátky vaší zápůjčky zasílejte pravidelně a včas dle splátkového kalendáře na bankovní účet Providentu číslo 223372119/0300 v ČSOB.
 2. První splátku uhraďte do 14 kalendářních dnů od data uzavření smlouvy o zápůjčce a každou následující splátku vždy do konce dalšího následujícího týdenního (sedmidenního) období. Splátka se považuje za uhrazenou dnem jejího připsání na bankovní účet Providentu. Bankovní převod peněz trvá až dva dny.
 3. Nezapomeňte jako variabilní symbol vyplnit devítimístné číslo vaší smlouvy, které naleznete na vaší Smlouvě o zápůjčce, pro správnou identifikaci vaší platby.
 4. Nezapomeňte jako specifický symbol uvést číslo pobočky, uvedené na Smlouvě o zápůjčce, pro správnou identifikaci vaší platby.
 5. Bezhotovostní způsob platby je velmi pohodlný a šetří váš čas. Doporučujeme zadat vaší bance trvalý platební příkaz, a pak už na splátky nemusíte myslet.
 6. Splátku vaší půjčky můžete také provést pomocí přímého vkladu v bance na zmíněný účet. Chtěli bychom vás jen upozornit, že poplatek za tento přímý vklad je zhruba desetkrát vyšší než u standardního příkazu k úhradě (záleží na sazebníku banky).

Chcete si splnit své sny? Není důvod čekat.

Zažádejte o půjčku Provident ještě dnes!

Mohlo by vás dále zajímat: