scom available

Půjčka je rychlá


Peníze na ruku
  • do 48 hodin s osobní asistencí obchodního zástupce
  • i o víkendech
  • jednoduše a bez zbytečné administrativy
  • nemusíte nikam chodit - náš obchodní zástupce vás navštíví v pohodlí domova
Peníze na váš bankovní účet
  • až do 13 dnů od uzavření smlouvy
  • jednoduše a bez zbytečné administrativy
  • nemusíte nikam chodit - náš obchodní zástupce vás navštíví v pohodlí domova
Půjčka je rychlá

Když zákazník potřebuje půjčit peníze, většinou je potřebuje rychle. Chápeme to a jsme připraveni zápůjčku poskytnout v nejkratším možném termínu. Často jsme schopni peníze zákazníkovi půjčit již ten samý den, kdy o půjčku zažádal. V některých případech dokonce zákazník může svou půjčku dostat již za několik hodin. Proces žádosti o půjčku je u společnosti Provident tak rychlý především díky tomu, že vše řešíme jednoduše a bez zbytečné administrativy.

V případě, že chcete zažádat o půjčku, stačí jen vyplnit formulář na těchto stránkách. Zavoláme vám zpět a domluvíme se s vámi na detailech vaší zápůjčky. Pokud si zvolíte HOTOVOSTNÍ PŮJČKA, navštíví vás co nejdříve náš obchodní zástupce. Posoudí vaši schopnost splácet půjčku, poskytne vám náležitá vysvětlení, podepíše s vámi SMLOUVU O ZÁPŮJČCE a ihned po podepsání vám předá požadovanou půjčku v hotovosti. K rychlosti vyřízení půjčky přispívá i fakt, že k půjčce NEPOTŘEBUJETE RUČITELE, a také to, že Provident má více než 3000 zastoupení na celém území ČR.

Můžete si zvolit i půjčku bezhotovostní, tedy prováděnou převodem NA VÁŠ ÚČET. Tuto možnost ale doporučujeme jen těm z vás, kdo nepotřebují peníze ihned. Kvůli dodržení různých platných opatření může zaslání peněz trvat až třináct dní.


Chcete si splnit své sny?
Není důvod čekat.