Půjčky od 4.000 Kč do 80.000 Kč

půjčky od 4000 do 80000 kč Půjčka podle výše vašich potřeb a možností:
  • na nečekané výdaje či na cokoliv chcete
  • rychlé doručení hotovosti do 48 hodin s osobní službou obchodního zástupce
  • peníze na ruku nebo na váš bankovní účet
  • bez ručitele ani jiného zajištění
  • stačí vyplnit online formulář nebo zavolat na 844 188 189 a zbytek už zařídíme my
  • nemusíte nikam chodit - náš obchodní zástupce vás navštíví v pohodlí domova

Skoro každý se už někdy dostal do situace, kdy si nutně potřeboval vypůjčit relativně nízkou částku. Získat rychle několik tisíc korun na důležitý nákup nebo na nečekané výdaje může ale někdy být problém.  Proto je tu zápůjčka od Providentu.  Rádi vám poskytneme půjčku ve výši 4000 korun až 80000 korun. Díky tomu, že jde o takto nevysoké částky, nepotřebujete k získání půjčky žádného ručitele ani zajištění.

Provident má jako jediný poskytovatel nebankovních půjček v ČR síť více než 3000 obchodních zástupců po celé republice. To znamená, že jsme vám vždy nablízku. Díky tomu můžete zápůjčku v hotovosti získat velmi rychle - třeba už druhý den poté, co o ni zažádáte. Pokud dáváte přednost zaslání půjčky na váš účet, máte možnost zvolit si bezhotovostní formu zápůjčky. V obou případech stačí jen vyplnit online formulář žádosti o půjčku nebo nám zavolat na číslo 844 188 189, zbytek už zařídíme my.

Možná jste se v minulosti dostali do nepříjemné finanční situace a nedokázali jste nějaký úvěr včas splatit. Tím pádem vám žádná banka pravděpodobně už zápůjčku neposkytne. Půjčka Provident je jiná. Náš obchodní zástupce vás navštíví, vaši schopnost splácet posoudí individuálně, a pokud s vámi smlouvu o zápůjčce uzavře, může vám ihned předat hotovost, kterou potřebujete. Získat půjčku ještě nikdy nebylo tak jednoduché!

Chcete si splnit své sny? Není důvod čekat.

Zažádejte o půjčku Provident ještě dnes!

Mohlo by vás dále zajímat: