Používáme cookies, abychom Vám zajistili veškeré pohodlí na našich stránkách. V případě, že budete dále pokračovat bez provedení změn ve Vašem nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s přijímáním cookies na těchto stránkách. Pokud chcete své nastavení změnit, můžete tak učinit kdykoli tady. Přečtěte si víc

Provident START online: První půjčka na účet zcela zdarma

Potřebujete si půjčit a nechcete splácet dlouho? Pak je pro vás naše krátkodobá online půjčka to pravé! Půjčit si můžete až 12 000 Kč, které splatíte ve 3 měsíčních splátkách – bez úroků i bez poplatků. Peníze vám pošleme přímo na váš bankovní účet už do 15 minut od podpisu smlouvy. Požádejte o svou první půjčku online ještě dnes.

BEZ ÚROKŮ I BEZ POPLATKŮ

S online půjčkou Provident START nezaplatíte ani o korunu navíc. Prostě vrátíte stejnou částku, kterou jste si půjčili.

AŽ 12 000 KČ NA 3 MĚSÍCE

Svou půjčku do výše 12 000 Kč splatíte ve třech měsíčních splátkách.

aaaa

PENÍZE UŽ ZA 15 MINUT

Vaši první půjčku vám vyplatíme na účet zpravidla do 15 minut od podpisu smlouvy. Kdykoli včetně víkendu.

Vyhrajte 1 z 1000 telefonů Honor 7S

Sjednejte si půjčku do 2. 10. 2018 a vyhrajte jeden z 1000 telefonů. Je to jednoduché! Zadáte soutěžní kód, který získáte při uzavření smlouvy a ihned zjistíte, jestli vyhráváte. Každý den rozdáme 20 telefonů.

Soutěž platí i pro

ZJISTIT VÍCE

Co potřebujete pro získání online půjčky zdarma?

Půjčku zdarma získáte bez složitého papírování. Všechny potřebné dokumenty nahrajete během několika minut.

PLNOLETOST A POBYT NA ÚZEMÍ ČR

Půjčit si u nás může jen člověk starší 18 let. Proto si připravte platný občanský průkaz. U cizinců potřebujeme povolení k trvalému či dlouhodobému pobytu na území ČR..

PRAVIDELNÝ PŘÍJEM

Chceme mít jistotu, že půjčka pro vás nebude znamenat stres a bez problémů ji zvládnete. Proto je třeba prokázat váš příjem za poslední 2 měsíce. Nejlépe na potvrzení o příjmu.

BANKOVNÍ ÚČET, MOBIL a E-MAIL

Abychom půjčku mohli poslat na váš účet, nachystejte si vlastní e-mail, bankovní účet na své jméno a funkční mobilní číslo. Chybí vám něco z toho? Zvolte půjčku zdarma v hotovosti.

Často kladené dotazy

  • Jak zažádat a získat půjčku online?

  • Jak a kdy mi budou vyplaceny peníze?

  • Kdy a kde zjistím, zda mi byla má půjčka online schválena?

Jak zažádat a získat půjčku online?

Vše vyřídíte pohodlně z místa, které Vám nejlépe vyhovuje (z domova, z kavárny, z práce …). Potřebujete jen přístroj s přístupem k Internetu (pevný počítač, notebook, tablet, mobil …). K žádosti o půjčku je třeba vyplnit online formulář (požadovanou částku půjčky, informace o Vás, Vašem bydlišti, zaměstnání a příjmu). Doporučujeme mít vše předem připravené, potom Vám žádost nezabere víc než 5 minut. Zažádat lze také telefonicky na bezplatné zákaznické lince 800 153 153.

Jak a kdy mi budou vyplaceny peníze?

Peníze obdržíte bankovním převodem na Váš bankovní účet uvedený v žádosti o půjčku online. Příkaz zadáváme automaticky okamžitě po Vašem podpisu smlouvy, v závislosti na Vaší bance peníze obdržíte zpravidla nejpozději do 15 minut.

Kdy a kde zjistím, zda mi byla má půjčka online schválena?

Jakmile odešlete webovou žádost o půjčku se všemi potřebnými náležitostmi s tím spojené, obdržíte od nás vyrozumění do několika minut, a to na webových stránkách své žádosti o půjčku, do emailu nebo nás můžete konktaktovat na bezplatné zákaznické lince 800 153 153.

Jak získáte svou první online půjčku zdarma?

Žádné složité postupy ani komplikované žádosti. S námi získáte svou první půjčku v několika snadných krocích.

ŽÁDOST O PŮJČKU ONLINE

Nejprve na kalkulačce Půjčky online zvolte požadovanou částku a dobu splácení. Poté klikněte na tlačítko „CHCI PŮJČIT“ a vyplňte online žádost o půjčku. Anebo nám zavolejte na bezplatnou linku 800 153 153, kde s vámi operátor vyplní vše potřebné.

VÝBĚR PŮJČKY ONLINE

Připravené nabídky půjček vám pošleme ve formě odkazu na vaši e-mailovou adresu. Z nich si vyberte tu, která vám nejlépe vyhovuje. Jen pozor, nabídky jsou platné maximálně 7 kalendářních dní!

 

JEDINÝ PRŮKAZ A 1KČ PLATBA

Založte si svůj zákaznický účet Můj Provident, kam nahrajete doklad ověřující Vaši totožnost a příjem a kde zašlete ověřovací platbu 1 Kč.

SMLOUVA A VYPLACENÍ

Po ověření vám smlouvu zašleme zpět do vašeho zákaznického účtu Můj Provident k elektronickému podpisu. Peníze vám ihned vyplatíme na váš účet, zpravidla do 15 minut od podpisu smlouvy.

Provident START – rychlá online půjčka zdarma

Online půjčka na váš účet? Provident START

Rychlá a krátkodobá online půjčka vás nebude stát ani korunu navíc. Můžete o ni zažádat kdykoli včetně víkendu. Peníze vám pošleme zpravidla do 15 minut od podpisu smlouvy.

Splácení máte pevně ve svých rukou

Na splacení půjčky Provident START máte celé 3 měsíce. Že na poplatcích a úrocích nezaplatíte nic navíc, si můžete ihned ověřit na naší online kalkulačce.

Půjčka, která vám neudělá vrásky na čele

V životě mohou přijít nečekané výdaje, které musí dostat přednost před měsíční splátkou. My to chápeme a našim klientům se snažíme vyjít maximálně vstříc.