Používáme cookies, abychom Vám zajistili veškeré pohodlí na našich stránkách. V případě, že budete dále pokračovat bez provedení změn ve Vašem nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s přijímáním cookies na těchto stránkách. Pokud chcete své nastavení změnit, můžete tak učinit kdykoli tady. Přečtěte si víc

Půjčka Zelená v hotovosti s týdenním splácením

S půjčkou Zelená v hotovosti získáte až 70 000 Kč, které vám doručíme v hotovosti. Splácet budete týdně po nižších částkách.

AŽ 70 000 KČ V HOTOVOSTI

Získejte až 70 000 Kč v hotovosti.
Navíc s garancí, že nezaplatíte nic navíc 
ani v případě menších potíží se splácením.

 

SPLÁCÍTE TÝDNĚ

Získejte hotovostní půjčku ihned při podpisu smlouvy.
I o víkendu a v pohodlí domova. Splácet budete
týdně po nižších částkách.

GARANCE CELKOVÉ CENY

Půjčka v hotovosti až do výše 70 000 Kč.
S naší garancí celkové ceny si můžete
být jisti, že nebudete splácet více.

Splátkové prázdniny:
Odložte splátku na později

Když vám něco zkříží cestu a vy budete mít potíže se splácením, jednoduše využijete výhodu našich Splátkových prázdnin.

VÍce Informací

Co potřebuji pro získání půjčky hotovosti?

Získejte svou půjčku v hotovosti snadno a rychle. Splácejte ji týdně po malých částkách.

PLNOLETOST

Hotovostní i ostatní naše půjčky poskytujeme pouze osobám starším 18 let. Proto je potřeba doložit i doklad totožnosti k ověření, tedy platný občanský průkaz.

ZDROJ PŘÍJMU

Pro vyhodnocení žádosti o půjčku je potřeba prokázat příjem za poslední 3 měsíce. Jedná se například o potvrzení o příjmu, výpis z účtu nebo daňové přiznání.

POBYT NA ÚZEMÍ ČR

Potřebujete doklad totožnosti a doložitelný doklad o trvalém pobytu na území ČR. Občanský průkaz, SIPO, nájemní smlouva, apod. U cizinců je potřeba povolení k trvalému či dlouhodobému pobytu na území ČR.

Jak získáte svou půjčku v hotovosti?

Půjčku získáte v několika snadných krocích.

ŽÁDOST O PŮJČKU


Vyplňte online žádost o půjčku, zanechte nám své telefonní číslo nebo zavolejte. Poté budete kontaktováni naším operátorem.

SETKÁNÍ S NAŠÍM ZÁSTUPCEM

Náš obchodní zástupce vás navštíví v pohodlí vašeho domova. Zkontroluje potřebné dokumenty a zajistí nezbytné administrativní úkony.

 

SCHVÁLENÍ PŮJČKY


Poté, co obchodní zástupce vyplní veškeré dokumenty, zajistí pro vás všechnu administrativu a předá
vám výslednou nabídku.

PODPIS SMLOUVY A VYPLACENÍ 

Až 70 000 Kč získáte v hotovosti ihned při podpisu smlouvy od obchodnímu zástupci. Svému zástupci poté
budete splácet týdně.

Často kladené dotazy

  • Jaké jsou minimální podmínky pro získání půjčky?

  • Jaké budu potřebovat doklady?

  • Jak zažádat o půjčku?

  • Jak a kdy mi budou vyplaceny peníze?

  • Co jsou to splátkové prázdniny a jak si mohu o ně zažádat?

Jaké jsou minimální podmínky pro získání půjčky?

Osoba starší 18 let, Trvalý pobyt v ČR, Stálý zdroj příjmu, vlastní telefon. Pro půjčku Modrá na účet je nutné mít také vlastní bankovní účet.

Jaké budu potřebovat doklady?

Platný občanský průkaz nebo povolení k trvalému/dlouhodobému pobytu na území ČR a zpravidla druhý doklad totožnosti, např. řidičský průkaz nebo cestovní pas. Doklad o trvalém příjmu, zpravidla na formuláři potvrzení o příjmu nebo doložený výplatními páskami, výpisem z účtu nebo daňovým přiznáním. V případě půjčky Zelená v hotovosti také doklad potvrzující adresu Vašeho bydliště (SIPO, nájemní smlouva apod.).

Jak zažádat o půjčku?

Vše vyřídíte z pohodlí Vašeho domova. O půjčku můžete zažádat prostřednictvím vyplněním online formuláře (link https://www.provident.cz/zadost-o-pujcku ) nebo telefonicky na čísle 800 153 153. Následně nejpozději do jednoho pracovního dne Vás bude kontaktovat obchodní zástupce, který se s Vámi domluví na osobní schůzce, kde Vám vysvětlí proces poskytnutí půjčky.

Jak a kdy mi budou vyplaceny peníze?

V případě půjčky Zelená v hotovosti Vám budou peníze vyplaceny při podpisu Smlouvy o zápůjčce obchodním zástupcem. V případě půjčky Modrá na účet Vám peníze převedeme na bankovní účet do 3 pracovních dnů od podpisu smlouvy a telefonického ověření osobních údajů zákazníka a parametrů zápůjčky uvedených ve Smlouvě.

Co jsou to splátkové prázdniny a jak si mohu o ně zažádat?

Je to výhoda, kterou automaticky získáváte k Vaší půjčce. Když Vám něco neplánovaně zkříží cestu a Vy budete mít problém s měsíční splátkou, máte možnost si požádat o její odložení a to telefonicky na bezplatné zákaznické lince 800 153 153 nebo prostřednictvím e-mailu zakaznicky.digitalservis@provident.cz.

Půjčka Zelená v hotovosti od Providentu

Půjčka v hotovosti od Providentu

Naprostá většina našich klientů doporučuje naše služby. Vážíme si každého našeho klienta a snažíme se vycházet maximálně vstříc jejich požadavkům. Proto k hotovostním půjčkám nabízíme splátkové prázdniny
i půjčky zdarma novým zákazníkům.

Půjčka pro spokojené zákazníky


S naší hotovostní půjčkou se můžete spolehnout na garanci celkové ceny. V případě, že zrovna splácet nemůžete, využijte nabídku splátkových prázdnin.
Půjčku budete splácet týdně v nízkých splátkách.

Předem víte, kolik zaplatíte


S naší půjčkou přesně víte, kolik zaplatíte. Nemusíte se proto obávat žádných skrytých poplatků. Případné dotazy vám ochotně zodpoví váš obchodní zástupce.

Požádejte o půjčku za méně než 5 minut