Používáme cookies, abychom Vám zajistili veškeré pohodlí na našich stránkách. V případě, že budete dále pokračovat bez provedení změn ve Vašem nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s přijímáním cookies na těchto stránkách. Pokud chcete své nastavení změnit, můžete tak učinit kdykoli tady. Přečtěte si víc

Rychlá půjčka ihned?

Jaké parametry může mít vaše rychlá půjčka? Zjistíte to ihned v naší kalkulačce.

Vaše půjčka 300
Počet měsíců 300
Vaše splátka 383,20
Celková částka 4 139,40
RPSN 133,40 %

Výše půjčky ${loanAmount} Kč na ${loanTerm} měsíců: měsíční splátka ${regularInstallment} Kč, poslední splátka ${lastInstallment} Kč, úrok ${interestAmount} Kč, poplatek za zpracování ${preparatoryFeeAmount} Kč, poplatek za administrativní činnost ${adminFeeAmount} Kč, celková dlužná částka ${totalAmountPayable} Kč, úroková sazba ${interestRate} % p. a., RPSN ${aprInPercents} %. * Toto je pouze reprezentativní příklad půjčky. Skutečná výše a podmínky Vaší půjčky se mohou lišit v závislosti na Providentem provedeném posouzení Vaší úvěruschopnosti.

Proč právě rychlá půjčka ihned?

S rychlou půjčkou ihned můžete získat peníze během 15 minut přímo na svůj bankovní účet.

AŽ 130 000 KČ
ZA 15 MINUT

Vezměte si až 130 000 Kč přímo na svůj bankovní účet. Peníze budete mít na svém účtu
do 15 minut od schválení žádosti.

VYBERTE SI VLASTNÍ DEN SPLÁTKY

Vyberte si vlastní den splátky, a přizpůsobte si tak platby podle svých potřeb

SPRAVUJTE SVŮJ ÚČET ONLINE

Se svým účtem Můj Provident můžete ovládat nastavení půjčky kompletně online. bez nutnosti setkání s obchodním zástupcem.

Splátkové prázdniny:
Odložte splátku na později

Když vám něco zkříží cestu a vy budete mít problémy se splácením, jednoduše využijete výhodu našich splátkových prázdnin.

VÍce Informací

Co potřebujete pro získání půjčky ihned?

Díky možnosti zažádat o půjčku online získáte peníze rychleji. Po schválení žádosti je budete mít do 15 minut na účtu.

PLNOLETOST

Doložitelný doklad o trvalém pobytu na území ČR a občanský průkaz. U cizinců je potřeba povolení k trvalému či dlouhodobému pobytu na území ČR.

ZDROJ PŘÍJMU

Pro zhodnocení žádosti o půjčku je potřeba doložit doklady o příjmu za poslední 3 měsíce. Jedná se o potvrzení o příjmu, výpis z účtu či daňové přiznání.

BANKOVNÍ ÚČET A MOBIL

K získání půjčky online je potřeba vlastnit bankovní účet na své jméno a mobilní telefon s funkčním číslem.

Proč je naše rychlá půjčka ihned tak jednoduchá?

Díky kompletní online žádosti!

POŽÁDEJTE O PŮJČKU ONLINE

Vyplňte online žádost o půjčku, nebo zanechejte své telefonní číslo a budete kontaktováni naším operátorem.

NASDÍLEJTE SVÉ DOKUMENTY

Potřebujeme doklad prokazující vaši totožnost a doklad do příjmu za poslední 3 měsíce.
Více na Potřebné dokumenty. 

PODEPIŠTE SMLOUVU ONLINE

Zašlete 1 Kč k ověření vašeho bankovního účtu. nemělo by vám to zabrat více jak pár minut v internetovém bankovnictví.
Smlouvu podepíšete SMS kódem.

ZÍSKEJTE PENÍZE ZA 15 MINUT

Jakmile je žádost schválena, dostanete            peníze na účet během 15 minut.

Často kladené dotazy

  • Jak zažádat o půjčku?

  • Kdo může půjčku získat?

  • Jaké budu potřebovat doklady?

  • Jak a kdy splácet půjčku?

  • Je možné půjčku zrušit nebo ji doplatit dříve?

Jak zažádat o půjčku?

O půjčku můžete zažádat prostřednictvím online formuláře na našich webových stránkách www.provident.cz nebo telefonicky na bezplatné zákaznické lince 800 153 153. Půjčku si poté buďto vyřídíte zcela online nebo s pomocí obchodního zástupce, který Vás navštíví v domácnosti.

Kdo může půjčku získat?

Osoba starší 18 let s trvalým nebo dlouhodobým pobytem v České republice, stálým zdrojem příjmu, mobilním telefonem a bankovním účtem (v případě půjčky online nebo Modrá na účet). Osoba v zaměstnaneckém poměru, samostatně výdělečně činná, důchodce, osoba na mateřské nebo rodičovské dovolené, student, v určitých případech i osoba bez zaměstnání.

Jaké budu potřebovat doklady?

Platný občanský průkaz nebo povolení k trvalému/dlouhodobému pobytu na území ČR. Doklad o trvalém příjmu, nejlépe na formuláři potvrzení o příjmu nebo doložený výplatními páskami, výpisem z účtu nebo daňovým přiznáním. V případě půjčky Zelená v hotovosti také doklad potvrzující adresu Vašeho bydliště (SIPO, nájemní smlouva apod.).

Jak a kdy splácet půjčku?

Půjčku splácíte měsíčně, ve Vámi zvolený datum pod variabilním symbolem, kterým je číslo Vaší smlouvy. Půjčku Zelená v hotovosti splácíte týdně v hotovosti Vašemu obchodnímu zástupci. Všechny potřebené informace naleznete ve Vaší smlouvě, v případě půjčky online ve Vašem zákaznickém účtu „Můj Provident“ nebo kontaktujte naši bezplatnou zákaznickou linku 800 153 153.

Je možné půjčku zrušit nebo ji doplatit dříve?

Ano, od smlouvy můžete BEZPLATNĚ a bez udání důvodu odstoupit do 14 kalendářních dnů od jejího podpisu. Půjčku můžete také kdykoliv částečně nebo zcela doplatit ještě před termínem splatnosti. Kontaktujte nás nejlépe telefonicky na bezplatné zákaznické lince 800 153 153, kde Vám vysvětlíme vše potřebné.

Podání žádosti online o rychlou půjčku ihned

Peníze ihned po schválení půjčky

Víme, že naše půjčka musí být rychlá a vaše finanční situace vyžaduje svižnou reakci. Proto jednáme ihned. Jakmile schválíme vaši žádost, peníze vyplatíme
na váš účet do 15 minut.

Odeslání na účet
ihned

Provident rozumí vaší potřebě řešit finanční situaci ihned. Ve chvíli, kdy jsou splněny všechny potřebné formality, a vaše rychlá půjčka je schválena,
odesíláme peníze ihned na váš účet.

Klienti Providentu čekat nemusí

Rychlé půjčky vyplácíme v co nejkratších termínech. Půjčku online dostanete na účet během 15 minut po schválení žádosti. Vše proběhne rychle a online.