Používáme cookies, abychom Vám zajistili veškeré pohodlí na našich stránkách. V případě, že budete dále pokračovat bez provedení změn ve Vašem nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s přijímáním cookies na těchto stránkách. Pokud chcete své nastavení změnit, můžete tak učinit kdykoli tady. Přečtěte si víc

Rychlá půjčka na účet

Až 130 000 Kč do 15 minut.

Vaše půjčka 300
Počet měsíců 300
Vaše splátka 383,20
Celková částka 4 139,40
RPSN 133,40 %

Výše půjčky ${loanAmount} Kč na ${loanTerm} měsíců: měsíční splátka ${regularInstallment} Kč, poslední splátka ${lastInstallment} Kč, úrok ${interestAmount} Kč, poplatek za zpracování ${preparatoryFeeAmount} Kč, poplatek za administrativní činnost ${adminFeeAmount} Kč, celková dlužná částka ${totalAmountPayable} Kč, úroková sazba ${interestRate} % p. a., RPSN ${aprInPercents} %. * Toto je pouze reprezentativní příklad půjčky. Skutečná výše a podmínky Vaší půjčky se mohou lišit v závislosti na Providentem provedeném posouzení Vaší úvěruschopnosti.

Proč právě rychlá půjčka na účet?

Bezhotovostní půjčka nabízí až 130 000 Kč. Na váš účet je připíšeme do 15 minut.

ZÍSKEJTE PENÍZE ZA
15 MINUT

Jakmile ověříme vaši žádost, zašleme vám až 130 000 Kč přímo na bankovní účet. Obdržíte je
zpravidla do 15 minut.

VYBERTE SI VLASTNÍ DEN SPLÁTKY

Vyberte si vlastní den splátky, a přizpůsobte si tak platby podle svých potřeb.

SPRAVUJTE SVŮJ ÚČET ONLINE

Se svým účtem Můj Provident můžete ovládat nastavení půjčky kompletně online. Bez nutnosti setkání s obchodním zástupcem.

Splátkové prázdniny:
Odložte splátku na později

Když vám něco zkříží cestu a vy budete mít problémy se splácením, jednoduše využijete výhodu našich splátkových prázdnin.

VÍce Informací

Co budete potřebovat pro získání rychlé půjčky na účet?

Rychlou půjčku na účet získáte bez složitého papírování. Všechny potřebné dokumenty nahrajete během několika minut.

PLNOLETOST

Potřebujete doklad totožnosti a doložitelný doklad o trvalém pobytu na území ČR. U cizinců je potřeba povolení k trvalému či dlouhodobému pobytu v ČR.

ZDROJ PŘÍJMU

Pro vyhodnocení žádosti o půjčku je potřeba prokázat příjem za poslední 3 měsíce. Jedná se o potvrzení o příjmu, výpis z účtu nebo třeba daňové přiznání.

BANKOVNÍ ÚČET A MOBIL

K získání půjčky online je potřeba vlastnit bankovní účet na své jméno a mobilní telefon s funkčním číslem.

Jak získáte svou rychlou půjčku na účet?

Půjčku získáte ve 4 jednoduchých krocích:

POŽÁDEJTE O PŮJČKU ONLINE

Vyplňte online žádost o půjčku, zanechte nám své telefonní číslo nebo zavolejte. Poté budete kontaktováni naším operátorem.

NASDÍLEJTE SVÉ DOKUMENTY

Potřebujeme doklad prokazující vaši totožnost a doklad do příjmu za poslední 3 měsíce.
Více na Potřebné dokumenty. 

 

OVĚŘOVACÍ PLATBA BANKOVNÍHO ÚČTU

Pošlete 1 Kč pro ověření totožnosti na náš účet. Nemělo by vám to zabrat více než minutu ve vašem internetovém bankovnictví. Více na Ověřovací platba.

PODPIS A VYPLACENÍ DO 15 MINUT

Smlouvu podepíšete SMS kódem a ihned po schválení vám zašleme peníze zpravidla do 15 minut na váš účet.

Často kladené dotazy

  • Jak zažádat a získat půjčku online?

  • Jak a kdy mi budou vyplaceny peníze?

  • Kdy a kde zjistím, zda mi byla má půjčka online schválena?

Jak zažádat a získat půjčku online?

Vše vyřídíte pohodlně z místa, které Vám nejlépe vyhovuje (z domova, z kavárny, z práce …). Potřebujete jen přístroj s přístupem k Internetu (pevný počítač, notebook, tablet, mobil …). K žádosti o půjčku je třeba vyplnit online formulář (požadovanou částku půjčky, informace o Vás, Vašem bydlišti, zaměstnání a příjmu). Doporučujeme mít vše předem připravené, potom Vám žádost nezabere víc než 5 minut. Zažádat lze také telefonicky na bezplatné zákaznické lince 800 153 153.

Jak a kdy mi budou vyplaceny peníze?

Peníze obdržíte bankovním převodem na Váš bankovní účet uvedený v žádosti o půjčku online. Příkaz zadáváme automaticky okamžitě po Vašem podpisu smlouvy, v závislosti na Vaší bance peníze obdržíte zpravidla nejpozději do 15 minut.

Kdy a kde zjistím, zda mi byla má půjčka online schválena?

Jakmile odešlete webovou žádost o půjčku se všemi potřebnými náležitostmi s tím spojené, obdržíte od nás vyrozumění do několika minut, a to na webových stránkách své žádosti o půjčku, do emailu nebo nás můžete konktaktovat na bezplatné zákaznické lince 800 153 153.

Rychlá půjčka přímo na váš účet

Rychlá půjčka na účet
rychlé řešení

O rychlou půjčku na účet si můžete zažádat odkudkoliv a stačí vám k tomu i chytrý telefon. Využijte náš online formulář nebo zavolejte na 800 153 153.

Nejvýhodnější rychlá půjčka
na účet

Peníze na účet odesíláme ihned po schválení žádosti. Na účtu je budete mít během 15 minut
bez nutnosti osobní schůzky.

Až 130 000 Kč
ihned na účet

S naší rychlou půjčkou na účet získáte až 130 000 Kč. Sjednání půjčky je navíc velmi rychlé, můžete se tak těšit na peníze už do 15 minut po schválení žádosti.