scom available
  • telefónni kontakt na Provident800 153 153

    Volejte ZDARMA

Provident slaví 20 LET a rozdává 20 VÝHER denně

Akce trvá od 10. 5. do 27. 6. 2017

Provident letos slaví 20. narozeniny! A není lepší způsob, než je oslavit s Vámi. Jako poděkování za Vaši přízeň jsme pro Vás připravili velkou narozeninovou soutěž, ve které rozdáme 20 výher denně.

Neváhejte, požádejte o půjčku Provident ještě dnes a získejte od nás dovolenou v hodnotě až 50 000 Kč nebo jednu z mnoha set dalších hodnotných cen!

VYHRAJTE DOVOLENOU DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU
V HODNOTĚ AŽ 50 000 Kč

CO MŮŽETE VYHRÁT:

  • 7x dovolenou za 50 000 Kč
  • 35x dovolenou za 10 000 Kč
  • 105x dovolenou za 5 000 Kč
  • 833x poukázky v hodnotách 1 000 Kč a 500 Kč

POUKÁZKY SODEXO
V HODNOTĚ AŽ 50 000 Kč

Výhry budou vyplaceny v poukázkách Sodexo, které lze využít v široké síti
až 16 000 provozoven v rámci celé ČR s různým zaměřením. Vybírejte volně například z cestovních kanceláří: Čedok, Fischer, EXIM TOURS, Blue Style, Invia a mnoho dalších.

Poukázky je rovněž možno uplatnit v řadě obchodů, např: TESCO (včetně čerpacích stanic), Billa, Albert, Coop, Dr.Max, C&A, OBI, Hervis, Electroworld, ETA, drogerie TETA, CineStar, Fokus Optik, a mnoho dalších, více na www.mujpass.cz.

Jak můžete vyhrát?

1.
krok

Vezměte si půjčku od PROVIDENTU

2.
krok

Ke každé půjčce Vám obchodní zástupce předá soutěžní kód

3.
krok

Zadejte unikátní kód a odpovězte na soutěžní otázku

letní soutěž Provident

Každý týden vyhrajte stovky cen

Šťastné příběhy našich výherců

Výherci za první dva týdny v soutěži o dovolené od Providentu

Narozeninová soutěž k 20 letům Providentu o dovolené dle vlastního výběru má své první výherce! Gratulujeme a děkujeme, že jste s námi!

výherce dovolené 50 000 Kč Provident

Martina Bartošková z Nového Hrozenkova v Beskydech ještě nikdy nic nevyhrála. V letní soutěži Providentu se na ni poprvé usmálo štěstí a získala rovnou 50 000 Kč na dovolenou.

výherce dovolené

Tomáš Loužil (40) ze středočeského Smečna výhru vůbec nečekal. „Myslel jsem si, že je to vtip. Já moc často nevyhrávám,“ svěřil se, když mu obchodní manažer Providentu Jiří Petržílka předal šek na 10 tisíc korun.

výherce dovolené

Vladimíra Levorová ze Slaného pracovala 40 let u Českých aerolinií. Letištní manuály dodnes zaujímají čestné místo v její knihovně. Když se dozvěděla, že v letní soutěži Providentu vyhrála 10 tisíc korun na dovolenou, byla nesmírně překvapená.

výherce dovolené

Důchodkyně Anna Paštiková ze Světlé nad Sázavou použila peníze z půjčky od Providentu na nákup nové pračky. Toto rozhodnutí se jí vyplatilo, protože ve velké letní soutěži Providentu díky tomu vyhrála 5 tisíc korun na dovolenou.

výherce dovolené

Důchodkyně Věra Cháberová z Cerhenic u Kolína vyhrála v letní soutěži Providentu jednu z hlavních výher v hodnotě 50 000 Kč. „Já tomu vůbec nemůžu uvěřit, takových peněz, to se mi ještě nestalo,“ svěřila se.

výherce dovolené

Eva Dziaková z Loun byla svojí pětitisícovou výhrou v letní soutěži Providentu zcela zaskočena. „Nečekala jsem to, zpravidla moc nevyhrávám,“ řekla, když si přepočítala obdržené peněžní poukázky. Jak peníze z výhry použije, v tuto chvíli ještě neví. „Kristýnce je pět měsíců, takže moc daleko nepojedeme. Možná bychom se mohli vypravit na safari ve Dvoře Králové,“ dodala.

výherce dovolené

Sedmadvacetiletý Adam Petr z Plzně měl ze své výhry 5 000 Kč velkou radost. Zatím ještě netuší, kam pojede a o výhře neví ani jeho rodina. „Ještě jsem to nikomu neřekl, bude to pro ně překvapení,“ řekl A. Petr při návštěvě plzeňské pobočky Providentu.

výherce dovolené

Přilepšenou na dovolenou ve výši 1 000 korun získala od Providentu Hana Čimborová z Ostravy. Služby Providentu využívá již sedmým rokem a podle svých slov je velmi spokojená. Půjčené peníze využívá hlavně na zařízení bytu.

výherce dovolené

Elektro opravář Pavel Sovek (53) si za cíl své dovolené vybral jeden z nejkrásnějších českých rybníků – Velké Dářko ve Ždárských vrších. Díky výhře 10 000 Kč v letní soutěži Providentu si zde bude moci s manželkou dopřát pohodlnou dovolenou. „Moc vám všem děkuju, to jsem vůbec nečekal,“ řekl při slavnostním předávání.

výherce dovolené

Deset tisíc korun vyhrál i Stanislav Zelený (44) z Újezdu u Brna. Z výhry měl obrovskou radost, protože dosud nic nevyhrál a teď budou moci jet s rodinou na dovolenou po Čechách. S. Zelený pracuje v nedalekém závodě na výrobu betonových prvků, vyrábí třeba zahradní vymývanou dlažbu nebo lavičky. V práci o své výhře zatím nikomu neřekl, protože by mu nevěřili, ale teď prý se už může kolegům pochlubit.

výherce dovolené

Padesát tisíc korun vyhrála v letní soutěži Providentu Renata Nekvapilová. Šek na tuto částku převzala od manažera Providentu Miroslava Ševely. „Kdybych byla sama, jela bych někam do tropů. Ale pojedeme celá rodina, takže nejspíš do Itálie nebo do Španělska,“ svěřila se vítězka, která pracuje jako zdravotní sestra na očním oddělení.

výherce dovolené

Příspěvek na dovolenou ve výši 10 000 korun vyhrála v letní soutěži Providentu Daniela Dirdová. Pro výhru si přišla do kanceláří firmy osobně i se svojí matkou. Za vyhrané peníze prý pojedou na rodinnou dovolenou na Slovensko.

«
»

Podívejte se na mapu a seznam výherců.

Mapa výherců

Výherci - Týden 1 - Týden 2 - Týden 3 - Týden 4 - Týden 5 - Týden 6 - Týden 7