Používáme cookies, abychom Vám zajistili veškeré pohodlí na našich stránkách. V případě, že budete dále pokračovat bez provedení změn ve Vašem nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s přijímáním cookies na těchto stránkách. Pokud chcete své nastavení změnit, můžete tak učinit kdykoli tady. Přečtěte si víc

  • Žádost 1/4 1
  • Nabídky 2
  • Ověření 3

Osobní údaje

Jméno

Napište prosím své křestní jméno.

Napište své křestní jméno
Příjmení

Napište prosím své příjmení.

Napište prosím své příjmení.
Rodné číslo

Uveďte prosím své rodné číslo. Naleznete ho na svém občanském průkazu. Nesmí být delší než 10 číslic.

Uveďte prosím své rodné číslo. Naleznete ho na svém občanském průkazu. Nesmí být delší než 10 číslic.
Mobilní telefonní číslo

Vyplňte prosím své telefonní číslo ve formátu +420123456789 pro Českou republiku, případně +421123456789 pro Slovensko.

Vyplňte prosím své telefonní číslo ve formátu +420123456789, případně s předvolbou +421 pro Slovensko. Je potřebné pro dokončení žádosti o půjčku.
E-mailová adresa

E-mailová adresa slouží i k ověření, že o půjčku žádáte opravdu vy. Zkontrolujte si také, zda nemáte náš potvrzovací e-mail ve spamu. Děkujeme.

E-mailová adresa slouží i k ověření, že o půjčku žádáte opravdu vy. Zkontrolujte si také, zda nemáte náš potvrzovací e-mail ve spamu. Děkujeme.
Souhlas se zpracováním osobních údajů - Telefonické oslovování

Tento souhlas nám umožní informovat vás o novinkách, akcích i o nabídkách další půjčky.

Souhlasím s tím, že po dobu pěti let od udělení tohoto souhlasu mi budou i nadále zasílány obchodní nabídky a obchodní sdělení (marketingové účely) Providentu, přičemž jsem srozuměn s tím, že zasílání obchodních nabídek a sdělení mohou pro Provident zajišťovat třetí osoby. Tento souhlas uděluji vedle Providentu i dalším subjektům, které Provident případně ovládá nebo kterými je ovládán nebo se kterými Provident tvoří koncern.
Prohlášení klienta se zpracováním osobních údajů - Informační memorandum

Pro dokončení žádosti o půjčku je nutné udělit nám tento souhlas. Uvedené informace nepoužijeme k jiným účelům.

Pro dokončení žádosti o půjčku je nutné udělit nám tento souhlas.
Souhlas se zpracováním rodného čísla - Registry klientských informací

Pro pokračování v žádosti o on-line půjčku je potřeba povolit souhlas s nahlédnutím do úvěrových registrů.

Souhlasím s tím, že v souvislosti s posuzováním mé úvěruschopnosti dojde ke zpracování mých osobních údajů v externích klientských registrech uvedených v Informačním dokumentu, a to v rozsahu a způsobem popsaných obecně v Informačním dokumentu a dále podrobně v informacích publikovaných příslušnými správci klientských registrů, a to v Poučení o registrech Sdružení SOLUS a dále v Informačním Memorandu Bankovního registru klientských informací. Prohlašuji, že jsem se před udělením tohoto souhlasu s uvedenými informačními dokumenty podrobně seznámil a nemám k jejich obsahu výhrady. Tento souhlas uděluji vedle Providentu i dalším subjektům, které Provident případně ovládá nebo kterými je ovládán nebo se kterými Provident tvoří koncern.

Výborně! První krok je úspěšně za vámi.