Volejte zdarma 800 33 55 33 | Po - Pá | 8:00 - 17:00 h
 • Půjčka Provident
 • Půjčka 10+1
 • Půjčka Online
 • Proč Provident
  • Pojištění KOMPLEX

   POJIŠTĚNÍ KOMPLEX

   Ochrana před výpadkem vašich příjmů a úrazem pro vás i vaše děti. S pojištěním KOMPLEX vám pomůžeme zmírnit dopad nečekaných událostí na váš rodinný rozpočet.

  • Splátkové prázdniny

   SPLÁTKOVÉ PRÁZDNINY

   Dopřejte si pauzu ve splácení s balíčkem Plus k Půjčce Provident. Moc dobře víme, že mohou nastat situace, které ovlivní aktuální finanční situaci našich zákazníků. Proto umožňujeme bezplatné odložení splátek. Jednu splátku si můžete odložit také s Půjčkou 10+1.

  • Garance celkové ceny

   GARANCE CELKOVÉ CENY

   U Půjčky Provident s balíčkem Plus i Půjčky 10+1 předem víte, kolik zaplatíte. Ani při menších potížích se splácením nehradíte upomínky, smluvní pokuty nebo zákonný úrok z prodlení.

  • Licencovaná společnost

   LICENCOVANÁ SPOLEČNOST

   Provident je licencovaná společnost Českou národní bankou. Licence je zárukou důvěryhodnosti, odborné způsobilosti a nastavení jasných pravidel, tedy kvality, kterou prokazujeme už přes 20 let.

  • Transparentní a korektní přístup

   TRANSPARENTNÍ A KOREKTNÍ PŘÍSTUP

   V nezávislých porovnáních bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček se Provident umisťuje na předních místech. Jsme označeni jako společnost přehledná, jasná a vstřícná ke svým zákazníkům.

 • O nás
  • Aktuality

   Aktuality

   Nejjednodušší způsob, jak se s námi spojit. Máte jakýkoliv dotaz? Chcete nám napsat zpětnou vazbu nebo stížnost? Stačí vyplnit náš formulář.

  • Volné pozice

   Volné pozice

   Chcete patřit mezi nás? Stačí odpovědět na nabízené pozice a zapadnout mezi naši sehranou posádku. Práce s úsměvem čeká!

  • Spolupracujte s Providentem

   Spolupracujte s Providentem

   Přidejte se mezi stovky obchodních zástupců, kteří již pracují s úsměvem. Přijďte mezi nás a pečujte o naše zákazníky.

  • Kontakty

   KONTAKTY

   Ať už budete potřebovat cokoliv, jsme tu pro vás. Můžete nám napsat i zavolat, rádi vás přivítáme i osobně na našich pobočkách.

  • Kontakty pro média

   Kontakty pro média

   Všechny kontakty a další důležité informace pro média naleznete zde. Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit!

 • Zákaznický portál

Online půjčka Creditea

Nová, moderní půjčka od Providentu, kterou vyřídíte na pár kliknutí a plně online

 • žádost vyplníte do 10 minut
 • peníze vám pošleme do 15 minut od schválení
 • půjčíme vám až 130 000 Kč
 • splatnost od 1 dne až do 36 měsíců

CHCI PŮJČIT

Co získáte s online půjčkou Creditea


Půjčka Creditea je chytrá finanční rezerva. Schválíme vám maximální částku, kterou můžete využít. Záleží jen na vás jestli ji vyčerpáte celou nebo její část a jak dlouho ji budete splácet. Můžete ji vrátit za den, nebo v pravidelných splátkách až za 3 roky. Peníze můžete čerpat i opakovaně, prostě kdykoliv potřebujete. Načerpání i splácení probíhá prostřednictvím vašeho bankovního účtu. Pokud uvažujete o půjčce v hotovosti, řešením je naše Půjčka Provident.

Částku, kterou chcete ze schváleného rámce čerpat si volíte sami. Hradíte předepsanou minimální měsíční splátku, případně splátku vyšší. Úroky se vám počítají vždy jen z aktuální dlužné částky.

S online půjčkou Creditea neplatíte žádné poplatky. Ať už aktuálně čerpáte částku z vašeho úvěrového rámce nebo máte naši půjčku jen jako finanční rezervu pro případ potřeby.

Žádost o půjčku vyřešíte zcela online. Nemusíte tak nikam chodit ani zasílat podklady poštou. Zprávu o schválení půjčky obdržíte během chvilky.

Peníze z vašeho úvěrového rámce vám zpravidla pošleme na účet do 15 minut od schválení.

 

SOUTĚŽ

S půjčkou od Providentu vyhrává každý

Vezměte si do 29. 9. 2020 jakoukoli půjčku a vyhrajte až 100 000 Kč.

CHCI VYHRÁT

Jak probíhá splácení


Opakované čerpání

Žádost o půjčku stačí vyplnit jen jednou. Schválíme vám úvěrový rámec – tedy maximální částku, kterou můžete převést na váš bankovní účet. Půjčku pak můžete průběžně splácet a opětovně čerpat podle vašich potřeb a možností.

Peníze kdykoliv a na cokoliv

Nevyšli jste před výplatou? Máte neočekávané výdaje? Nebo se objevila příležitost koupě, která se prostě neodmítá? My se na důvod půjčky neptáme, ať je jakýkoliv.

Přehled 24 hodin denně

Přehledné informace o půjčce a jejím splácení naleznete na vašem zákaznickém účtu Creditea kdykoliv se vám zachce.

Splatnost ohlídáme za vás

SMSkou Vám dáme vědět o blížícím se termínu splátky, takže si už nemusíte dělat uzel na kapesníku.

Kolik to bude stát?

S online půjčkou Creditea nejsou spojeny žádné poplatky a úroky vám počítáme pouze z aktuálně čerpaného úvěrového rámce.

Otevření a založení ZDARMA
Čerpání ZDARMA
Změny data splátky ZDARMA
Měsíční úroková sazbaJe to fixní měsíční úrok za čerpanou část úvěru, kterou používáte. Opravdu platí pouze pro půjčenou část peněz a nikoliv pro celý váš kreditní limit. od 3 %

Příklady využití

Paní Veselé se naskytla mimořádná možnost koupě nové zahradní sekačky, o které již delší dobu přemýšlela. Cena byla snížena na 10 000 Kč oproti původním 20 000 Kč. Do výplaty jí zbývalo 14 dní, avšak platnost nabídky končila dříve a proto se rozhodla využít online půjčku Creditea na 14 dní.

Půjčka Creditea ve výši 10 000 Kč
Splaceno za 14 dnů
Jednorázová splátka 10 138 Kč
Pevný úrok 138 Kč
Poplatek za zpracování, administrativní činnost a flexibilní splácení 0 Kč
Poplatek za vedení zákaznického účtu 0 Kč
Celková dlužná částka 10 138 Kč
Úroková sazba 36,00 % p. a.
RPSN 43,27 %

Pan Novák dal své auto do servisu, kde jeho oprava stála 20 000 Kč. Tuto částku k dispozici neměl, avšak auto užívá k práci. Peníze potřeboval rychle a měsíčně může splácet 2 500 Kč. Proto se rozhodl využít online půjčku Creditea.

Půjčka Creditea ve výši 20 000 Kč
Splatnost 10 měsíců
Měsíční splátka 2 344 Kč
Pevný úrok 3 436 Kč
Poplatek za zpracování, administrativní činnost a flexibilní splácení 0 Kč
Poplatek za vedení zákaznického účtu 0 Kč
Celková dlužná částka 23 436 Kč
Úroková sazba 36,00 % p. a.
RPSN 43,27 %

Příklad čerpání

Pan Jiří potřeboval 25 000 Kč na opravu svého auta.

Pan Jiří si požádal o online půjčku Creditea a ihned získal schválený limit 40 000 Kč – tedy maximální částku, kterou může čerpat.

Na svůj bankovní účet si nechal poslat 25 000 Kč a nastavil si tak svůj budoucí limit.

Následující měsíc mohl pan Jiří zaplatit pouze minimální měsíční splátku. On se však rozhodl částku splatit celou. Několik dalších měsíců měl opět limit 25 000 Kč k dispozici, který ale nevyužil. Neplatil za něj žádné úroky, ani poplatky.

Po půl roce se rozhodl čerpat znovu celých 25 000 Kč na renovaci koupelny. Nemusel o ně znovu žádat, peníze měl ihned k dispozici. Tentokrát zvolil měsíční splácení, výši splátky bude měnit podle toho, jak vyjde s penězi. Vždy však uhradí alespoň tu minimální.

Kontakt

Časté dotazy

Jednoduše vše vyřídíte z domova přes online žádost na www.creditea.cz.

Více informací zjistíte na internetových stránkách www.creditea.cz nebo kontaktujte náš specializovaný tým pro online půjčku Creditea na ahoj@creditea.cz případně nám napiště přes aplikaci Whatsapp na číslo 723 53 53 53 v pracovní době.

Po vyplnění online žádosti o online půjčku Creditea se dozvíte váš úvěrový limit. Jde o částku, kterou si můžete opakovaně půjčit. Funguje to podobně jako kontokorent. Pokud peníze nepotřebujete, kdykoliv je můžete poslat zpět. Tím se vám opět uvolní váš úvěrový limit a můžete si kdykoliv v budoucnu opět půjčit až do výše úvěrového limitu.

Namísto klasického výpisu z účtu poskytujeme tzv. rozpis plateb. Zmíněný rozpis plateb předpisuje datum splatnosti a výši minimální měsíční splátky a je vám vygenerován 7 dní před splatností vaší minimální měsíční splátky. Od té chvíle je rozpis plateb přístupný ve vašem zákaznickém účtu Creditea v záložce Rozpis plateb (pro přihlášení klikněte na odkaz do zákaznického účtu). Na této záložce stačí kliknout na přítomný odkaz a rozpis stáhnout jako přílohu. O vytvoření rozpisu plateb vás budeme informovat na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli ve vaší žádosti o půjčku, a to v den, kdy je rozpis plateb ve vašem zákaznickém účtu zpřístupněn. Pokud nebudeme platbu evidovat ani 3 dny před splatností, obdržíte také připomínku SMS zprávou. Upozornění o stále nezaslané minimální měsíční splátce obdržíte SMS zprávou také den před datem splatnosti, doporučujeme však splátku nenechávat na poslední chvíli, převod peněz může v závislosti na bance trvat v některých případech i déle než 24 hodin. Z důvodu ochrany osobních údajů vám nezasíláme e-mailem žádné přílohy s osobními daty (rozpis plateb tedy e-mailem jako přílohu nezasíláme), všechno je plně dostupné ve vašem Creditea účtu.

V případě mimořádné splátky uhrazené mimo období splatnosti vašeho rozpisu plateb, se tato částka nezapočítává do minimální měsíční splátky, ale snižuje váš úrok z celkové dlužné částky půjčky. Obdobím splatnosti se rozumí doba od vygenerování rozpisu plateb do data splatnosti minimální měsíční splátky. Platba odeslaná mimo toto období je tedy započítávána jako mimořádná splátka. Minimální měsíční splátka musí být v období splatnosti zaplacena bez ohledu na to, zda byla zaslána mimořádná splátka.

Pro přehled veškerých plateb se podívejte do záložky Historie transakcí.

Splátku posílejte vždy na účet 288185306/0300.

Jako variabilní symbol prosím použijte vaše Zákaznické číslo. Toto číslo je uvedené v uvítacím emailu a také ve vašem měsíčním rozpisu plateb. Naleznete jej také přímo ve vašem zákaznickém účtu Creditea vždy v pravém horním rohu a v záložce Rozpis plateb, kde vidíte detailní informace týkající se vaší následující splátky.

Ano, můžete zaplatit více, než je minimální měsíční splátka. Tímto způsobem splatíte svůj spotřebitelský úvěr dříve a zaplatíte méně na úrocích. Pamatujte, že toto je zcela bez dodatečných poplatků.

Pokud chcete splatit půjčku dříve, stačí zaplatit více, než je vaše minimální měsíční splátka stanovená v měsíčním rozpisu plateb.

VÍCE DOTAZŮ

Creditea přináší vždy něco navíc

ZAŽÁDAT O ONLINE PŮJČKU

CHCI ONLINE PŮJČKU