Volejte zdarma 800 153 153
 • Půjčka Provident
 • Půjčka START
 • Proč Provident
  • Pojištění KOMPLEX

   POJIŠTĚNÍ KOMPLEX

   Ochrana před výpadkem vašich příjmů a úrazem pro vás i vaše děti. S pojištěním KOMPLEX vám pomůžeme zmírnit dopad nečekaných událostí na váš rodinný rozpočet.

  • Splátkové prázdniny

   SPLÁTKOVÉ PRÁZDNINY

   Dopřejte si pauzu ve splácení. Moc dobře víme, že mohou nastat situace, které ovlivní aktuální finanční situaci našich zákazníků. Proto umožňujeme bezplatné odložení splátek.

  • Garance celkové ceny

   GARANCE CELKOVÉ CENY

   S Půjčkou Provident předem víte, kolik zaplatíte. Ani při menších potížích se splácením nehradíte upomínky, smluvní pokuty nebo zákonný úrok z prodlení.

  • Licencovaná společnost

   LICENCOVANÁ SPOLEČNOST

   Provident je licencovaná společnost Českou národní bankou. Licence je zárukou důvěryhodnosti, odborné způsobilosti a nastavení jasných pravidel, tedy kvality, kterou prokazujeme už přes 20 let.

  • Transparentní a korektní přístup

   TRANSPARENTNÍ A KOREKTNÍ PŘÍSTUP

   V nezávislých porovnáních bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček se Provident umisťuje na předních místech. Jsme označeni jako společnost přehledná, jasná a vstřícná ke svým zákazníkům.

 • O nás
  • Aktuality

   Aktuality

   Nejjednodušší způsob, jak se s námi spojit. Máte jakýkoliv dotaz? Chcete nám napsat zpětnou vazbu nebo stížnost? Stačí vyplnit náš formulář.

  • Volné pozice

   Volné pozice

   Chcete patřit mezi nás? Stačí odpovědět na nabízené pozice a zapadnout mezi naši sehranou posádku. Práce s úsměvem čeká!

  • Spolupracujte s Providentem

   Spolupracujte s Providentem

   Přidejte se mezi stovky obchodních zástupců, kteří již pracují s úsměvem. Přijďte mezi nás a pečujte o naše zákazníky.

  • Kontakty

   KONTAKTY

   Ať už budete potřebovat cokoliv, jsme tu pro vás. Můžete nám napsat i zavolat, rádi vás přivítáme i osobně na našich pobočkách.

  • Kontakty pro média

   Kontakty pro média

   Všechny kontakty a další důležité informace pro média naleznete zde. Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit!

Nová Půjčka Provident

 • 6 000 - 170 000 Kč
 • splatnost až 4 roky
 • výhodný úrok od 6,2 % p.a.

Půjčka Provident: Jedna půjčka, spousta možností, jak ji nastavit

Získejte nově až 170 000 Kč. Žádné překážky ani zdlouhavé schvalování – vše vyřídíte rychle a bez zbytečného papírování. Půjčku si nastavíte podle svých potřeb. Stačí nám říct, jakou částku potřebujete a jaká měsíční či týdenní splátka vám bude vyhovovat. Peníze budete mít k dispozici v hotovosti ihned po podpisu smlouvy. V případě půjčky na účet vám peníze přijdou už do druhého dne od podpisu. Požádat o půjčku navíc můžete skutečně kdykoli, klidně i o víkendu – online, nebo po telefonu. Přesně tak, jak to vyhovuje vám.

PENÍZE V HOTOVOSTI NEBO NA ÚČET

Peníze vám pošleme na účet nebo vyplatíme v hotovosti hned po podpisu smlouvy. U nás si můžete vybrat a podmínky budou vždy stejné.

SPLÁTKOVÉ PRÁZDNINY

Pokud nastane nenadálá situace a bude pro vás obtížné uhradit splátku, rozhodně vás v tom nenecháme. Váš osobní finanční asistent tu pro vás bude po celou dobu splácení. Využít můžete také Splátkové prázdniny, a odložit si tak až 3 měsíční splátky.

POJIŠTĚNÍ KOMPLEX

Nečekaná situace se do cesty může postavit každému. Chraňte svou peněženku, když na dveře zaklepe úraz nebo nemoc. Pojištění KOMPLEX vám pomůže zmírnit dopad nečekaných událostí na rodinný rozpočet.

NABÍDKA IHNED K DISPOZICI

Žádné čekání. S námi budete vědět, s čím můžete počítat. Stačí vyplnit krátký online formulář, na základě kterého vám ihned ukážeme nabídku. Vyhovuje vám více osobní schůzka? Přijedeme za vámi!

 

Provident Start

První půjčka zcela zdarma

Půjčte si až 16 000 Kč zcela zdarma na 4 měsíce.
Zaplatíte tolik, kolik si půjčíte.

Více Informací

Co potřebujete pro získání Půjčky Provident?

Půjčku Provident získáte bez složitého papírování. Budete-li chtít, můžete o půjčku zažádat online – třeba z pohodlí gauče. Stačí vyplnit online formulář, zjistit ihned konkrétní nabídku a po jejím zvolení pak už jen počkat, až za vámi přijede váš osobní finanční asistent s připravenou smlouvou. Přejete si raději vše vyřešit na osobní schůzce? Žádný problém. Zavolejte nám zdarma na číslo 800 153 153 a domluvte si s námi den a čas, který vám vyhovuje. Připravíme pro vás nabídku, se kterou rovnou přijedeme za vámi. Po podpisu smlouvy pak dostanete peníze buď ihned v hotovosti, nebo vám je pošleme na účet do druhého dne.

Co budete potřebovat?

PLNOLETOST A POBYT NA
ÚZEMÍ ČR

K ruce si připravte platný občanský průkaz. U cizinců potřebujeme také povolení k trvalému či dlouhodobému pobytu na území ČR. Zároveň vám musí být alespoň 18 let.

PRAVIDELNÝ
PŘÍJEM

Chceme mít jistotu, že splácení pro vás nebude stresující. Proto je třeba prokázat váš příjem za poslední 2 měsíce. Stačí nám potvrzení příjmu, výpis z účtu nebo daňové přiznání.

BANKOVNÍ ÚČET, MOBIL
a E-MAIL

Chcete poslat peníze na účet? Potom si nachystejte vlastní e-mail, bankovní účet na své jméno a funkční mobilní číslo. Chybí vám něco z toho? Peníze vám přivezeme v hotovosti. .

Často kladené dotazy

Jak zažádat o půjčku?
Jak zažádat o půjčku?

Vše vyřídíte z pohodlí Vašeho domova. O půjčku můžete zažádat prostřednictvím vyplnění online formuláře nebo telefonicky na čísle 800 153 153. Následně, nejpozději do jednoho pracovního dne, Vás bude kontaktovat osobní finanční asistent a domluví s Vámi termín osobní schůzky. Na této schůzce Vám vysvětlí proces poskytnutí půjčky a vyplní s Vámi příslušný formulář.

Jak a kdy mi budou vyplaceny peníze?
Jak a kdy mi budou vyplaceny peníze?

V případě hotovostní varianty půjčky Vám budou peníze vyplaceny při podpisu Smlouvy přímo osobním finančním asistentem. V případě bezhotovostní varianty půjčky Vám peníze převedeme na bankovní účet nejpozději do 2 pracovních dnů od podpisu Smlouvy a telefonického ověření osobních údajů zákazníka a údajů uvedených ve Smlouvě.

Jaké budu potřebovat doklady?
Jaké budu potřebovat doklady?

Platný občanský průkaz nebo povolení k trvalému/dlouhodobému pobytu na území ČR nebo cestovní pas. Doklad o trvalém příjmu doložený nejčastěji výplatními páskami, výpisem z účtu nebo v případě OSVČ daňovým přiznáním. V případě hotovostní varianty půjčky také doklad potvrzující adresu Vašeho bydliště (SIPO, nájemní smlouva apod.).

Co je to RPSN?
Co je to RPSN?

RPSN (roční procentní sazba nákladů) je číslo, které umožňuje spotřebiteli lépe vyhodnotit výhodnost nebo nevýhodnost poskytovaného úvěru. RPSN udává procentuální podíl všech nákladů z půjčené částky za jeden kalendářní rok.

Co jsou to splátkové prázdniny a jak si mohu o ně zažádat?
Co jsou to splátkové prázdniny a jak si mohu o ně zažádat?

Je to výhoda, kterou automaticky získáváte k Vaší půjčce (neplatí pro krátkodobou půjčku START, která je zcela zdarma). Máte možnost si požádat o odložení splátky a to telefonicky na bezplatné zákaznické lince 800 153 153 nebo prostřednictvím e-mailu zakaznicky.servis@provident.cz či zaslat písemnou žádost. Žádost o splátkové prázdniny je třeba podat nejdéle 7 dní před datem splatnosti Vaší splátky. Podmínkou pro poskytnutí spratkových prázdnin je, že nejste v prodlení se splácením.

VÍCE DOTAZŮ

Jak získáte svou Půjčku Provident?

Složité postupy ani hromady papírů řešit nebudete. S námi získáte svou půjčku v hotovosti nebo na účet v několika snadných krocích.

1. ŽÁDOST O PŮJČKU

Vyplňte online žádost o půjčku (v takovém případě uvidíte konkrétní nabídku ihned), nebo nám zavolejte zdarma na infolinku 800 153 153. Poté vás kontaktuje náš operátor, který s vámi vyřeší detaily a naplánuje osobní schůzku s naším osobním finančním asistentem.

2. SPOLEČNÁ SCHŮZKA

Nemusíte nikam jezdit. Váš osobní finanční asistent vás po dohodě navštíví v pohodlí domova. Zkontroluje potřebné dokumenty a vysvětlí vám další postup. K dispozici vám pak budeme po celou dobu splácení.

3. SMLOUVA A VYPLACENÍ

Poté, co váš osobní finanční asistent vyplní veškeré dokumenty a vyřeší nezbytnou administrativu, vás bude informovat o schválení půjčky. Pokud dáváte přednost půjčce v hotovosti, dostanete hotovost po podpisu smlouvy přímo na místě. Na účet vám peníze pošleme do druhého dne.

4. JSME TU PRO VÁS

Pokud budete potřebovat pomoct nebo poradit, můžete se na svého osobního finančního asistenta kdykoli obrátit. Kontaktovat ho můžete také při drobných problémech se splácením. Pomůže vám najít řešení.

HODNOCENÍ A RECENZE NAŠICH KLIENTŮ

Provident spolupracuje se společností Market Vision a nástrojem FeedTrack, nezávislou platformou, která nám pomáhá zjišťovat, co si o našich službách myslí naši zákazníci. Přečtěte si skutečné recenze našich spokojených klientů.

Jak jsou s námi klienti spokojení?

91 %
Lucie Š.:

Líbil se mi jak přístup zástupce i splátky, jsem ráda, že jsem mohla využít vaši společnost.
Barbora P.:

Líbila se mi možnost bezúročné půjčky, a to že rodičovská se také považuje jako příjem při scoringu. Díky za důvěru.
Jaroslava P.:

Je to super půjčka, skvělé jednání i rychlost, vše je vysvětleno skvěle.
Tomáš H.:

Jsem spokojen se vším, jsem rád za příjemné a slušné jednání, líbí se mi Váš profesionální přístup a vstřícnost...
Daniel V.:
I pro klienta v nesnadné životní situaci, pro kterého není jinak možné získat půjčku, vaše společnost byla vždy, alespoň pro mě, velmi vstřícná a dostupná.
Miloš O.:

Přístup ,flexibilita, rychlost a jednání Vašich zástupců.

Půjčka Provident – nově až 170 000 Kč až na 4 roky

Flexibilní půjčka pro spokojené zákazníky

Vážíme si, že jste se rozhodli důvěřovat právě nám, a proto se snažíme vycházet vstříc vašim požadavkům. Díky Půjčce Provident si sami můžete nastavit, kolik chcete půjčit i jak vysoká týdenní či měsíční splátka vám bude vyhovovat. Spolu pak doladíme dobu splácení, kterou jsme pro vás nově prodloužili až na 4 roky a celkovou podobu nabídky. Příjemnou novinkou je také nižší RPSN od 22,5 %.

Budeme s vámi po celou dobu splácení

Chápeme, že v průběhu splácení mohou nastat situace, kdy může být obtížné splátku uhradit v předepsaném termínu. K Půjčce Provident proto zdarma nabízíme Splátkové prázdniny, Garanci celkové ceny i při menších potížích se splácením. Pro nové zákazníky jsme na vyzkoušení našich služeb připravili Půjčku Provident START, která je zcela ZDARMA. K dispozici pro vás budeme po celou dobu splácení.

Požádejte o půjčku z pohodlí domova

O Půjčku Provident můžete zažádat kdykoli a odkudkoliv – stačí vám k tomu i obyčejný nebo chytrý telefon. Využijte naši online kalkulačku , přes kterou se dostanete do formuláře, nebo zdarma zavolejte na linku 800 153 153, kde jsme pro vás ve všední dny od 8 do 20 hodin, o víkendech pak od 9 do 18 hodin.