VYUŽIJTE
NABITÉ
ODMĚNY

Věrné zákazníky odměníme až 4 000 Kč ročně!

Jak náš věrnostní program funguje?

Výše odměny závisí na tom, kolikátou Půjčku Provident uzavíráte. U třetí a čtvrté půjčky získáváte 800 Kč za čtvrt roku (3 200 Kč za rok) a u páté a další půjčky 1 000 Kč za čtvrt roku (4 000 Kč za rok).

Věrní zákazníci od nás obdrží kartu Sodexo, na kterou za každé čtvrtletí vzdáleně nabijeme odměnu. Podmínkou je mít v daném časovém období uhrazené všechny splátky.

Kompletní pravidla věrnostního programu

Stáhnout pravidla v PDF

Jak získat a čerpat odměny

Aktivujte si svou odměnu s další Půjčkou Provident do 27. 4. 2021 a celý rok můžete čerpat nabitý kredit na kartě Sodexo.

Karta Sodexo

Karta Gastro Pass CARD od společnosti Sodexo funguje jako klasická stravenka, jen je v elektronické podobě. Díky tomu zaplatíte vždy přesnou částku a nemusíte řešit, jestli vám prodejce vrátí. Kartu můžete využít na nákup jídla a potravin v restauracích, jídelnách, supermarketech a mnoha dalších obchodech.

Často kladené dotazy

S kartou zaplatíte ve více než 28 000 obchodech a provozovnách. Jejich seznam najdete na www.sodexo-ucet.cz.

Kartu můžete okamžitě zablokovat ve svém Sodexo Osobním účtu, v mobilní aplikaci nebo na infolince +420 233 113 435 (v pracovní dny 8:00 - 17:00). Na bezplatné lince 800 660 666 vám rádi vystavíme novou kartu Sodexo a zašleme na kontaktní adresu.

PIN kód můžete obnovit ve svém Osobním účtu na www.sodexo-ucet.cz nebo v mobilní aplikaci Sodexo Osobní účet. Při další platbě si na terminálu nastavíte nový PIN kód.

Věrnostní program se vztahuje pouze na Půjčku Provident se splatností delší než 6 měsíců (26 týdnů). K němu si doporučujeme přidat balíček Plus, se kterým získáte spoustu dalších výhod.

Odměny z tohoto věrnostního programu vyplacené zákazníkovi mohou podléhat dani z přijmu fyzických osob. Organizátor akce vyplácí odměny v nezdaněné výši. Přiznání příjmu ke zdanění je povinností zákazníka, kterému byla odměna vyplacena.


Reprezentativní příklad pro Půjčku Provident ve výši 50 000 Kč na 24 měsíců: měsíční splátka 2 424 Kč, poslední splátka 2 421 Kč, úrok 6 673 Kč, částka za zpracování 1 500 Kč, celková dlužná částka 58 173 Kč, úroková sazba 12,33 % p. a., RPSN 16,05 %. Celková výše slevy z Poplatku činí 7 976 Kč. Toto je pouze reprezentativní příklad půjčky. Skutečná výše a podmínky Vaší půjčky se mohou lišit v závislosti na Providentem provedeném posouzení.


Podmínkou pro získání bonusu je včasné uhrazení všech splátek na všech půjčkách za dané období. Podrobná pravidla akce naleznete zde.