Používáme cookies, abychom Vám zajistili veškeré pohodlí na našich stránkách. V případě, že budete dále pokračovat bez provedení změn ve Vašem nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s přijímáním cookies na těchto stránkách. Pokud chcete své nastavení změnit, můžete tak učinit kdykoli tady. Přečtěte si víc

Modrá půjčka na účet: rychlá půjčka až 130 000 Kč

Získejte až 130 000 Kč s naší Modrou půjčkou na účet. Požádat o ni můžete kdykoli včetně víkendu. Nemusíte se bát komplikovaných postupů – vše vyřídíte rychle a bez zbytečného papírování. Peníze na váš účet obvykle připíšeme už do druhého dne od podpisu smlouvy!

PENÍZE NA ÚČET

Jakmile ověříme vaši žádost a vy podepíšete smlouvu, zašleme vám peníze přímo na bankovní účet, hned po podpisu smlouvy. Nově s RPSN již od 17 %.

SPLÁTKOVÉ PRÁZDNINY

Nečekaná situace se do cesty může postavit každému. Pokud budete mít potíže se splácením, můžete využít Splátkové prázdniny, a odložit si tak 1 až 3 měsíční splátky.

MODRÉ PŮJČCE MŮŽETE VĚŘIT

Spokojeným klientům půjčujeme už více než 20 let, samozřejmě s certifikací od ČNB. Neskrýváme žádná čísla ani informace, s našimi klienty jednáme vždy narovinu.

 

Provident Start:

První půjčka zcela zdarma

Půjčte si až 12 000 Kč zcela zdarma na 3 měsíce.
Zaplatíte tolik, kolik si půjčíte.

Více Informací

Co potřebujete pro získání Modré půjčky na účet?

Půjčku na účet získáte bez složitého papírování. Všechny potřebné dokumenty nahrajete během několika minut.

POBYT NA ÚZEMÍ ČR

K ruce si připravte platný občanský průkaz. U cizinců potřebujeme také povolení k trvalému či dlouhodobému pobytu na území ČR. Zároveň vám musí být alespoň 18 let.

PRAVIDELNÝ PŘÍJEM

Chceme mít jistotu, že splácení pro vás nebude stresující. Proto je třeba prokázat váš příjem za poslední 2 měsíce. Stačí nám potvrzení příjmu, výpis z účtu nebo daňové přiznání.

 

BANKOVNÍ ÚČET, MOBIL a E-MAIL

Abychom mohli půjčku poslat na váš účet, nachystejte si vlastní e-mail, bankovní účet na své jméno a funkční mobilní číslo. Chybí vám něco z toho? Zvolte Zelenou půjčku v hotovosti.

Často kladené dotazy

  • Jaké jsou minimální podmínky pro získání půjčky?

  • Jaké budu potřebovat doklady?

  • Jak zažádat o půjčku?

  • Jak a kdy mi budou vyplaceny peníze?

  • Co jsou to splátkové prázdniny a jak si mohu o ně zažádat?

Jaké jsou minimální podmínky pro získání půjčky?

Osoba starší 18 let, Trvalý pobyt v ČR, Stálý zdroj příjmu, vlastní telefon. Pro půjčku Modrá na účet je nutné mít také vlastní bankovní účet.

Jaké budu potřebovat doklady?

Platný občanský průkaz nebo povolení k trvalému/dlouhodobému pobytu na území ČR. Doklad o trvalém příjmu, nejlépe na formuláři potvrzení o příjmu nebo doložený výplatními páskami, výpisem z účtu nebo daňovým přiznáním. V případě půjčky Zelená v hotovosti také doklad potvrzující adresu Vašeho bydliště (SIPO, nájemní smlouva apod.).

Jak zažádat o půjčku?

Vše vyřídíte z pohodlí Vašeho domova. O půjčku můžete zažádat prostřednictvím vyplněním online formuláře (link https://www.provident.cz/zadost-o-pujcku ) nebo telefonicky na čísle 800 153 153. Následně nejpozději do jednoho pracovního dne Vás bude kontaktovat obchodní zástupce, který se s Vámi domluví na osobní schůzce, kde Vám vysvětlí proces poskytnutí půjčky.

Jak a kdy mi budou vyplaceny peníze?

V případě půjčky Zelená v hotovosti Vám budou peníze vyplaceny při podpisu Smlouvy o zápůjčce obchodním zástupcem. V případě půjčky Modrá na účet Vám peníze převedeme na bankovní účet do 3 pracovních dnů od podpisu smlouvy a telefonického ověření osobních údajů zákazníka a parametrů zápůjčky uvedených ve Smlouvě.

Co jsou to splátkové prázdniny a jak si mohu o ně zažádat?

Je to výhoda, kterou automaticky získáváte k Vaší půjčce. Když Vám něco neplánovaně zkříží cestu a Vy budete mít problém s měsíční splátkou, máte možnost si požádat o její odložení a to telefonicky na bezplatné zákaznické lince 800 153 153 nebo prostřednictvím e-mailu zakaznicky.digitalservis@provident.cz.

Jak získáte svou Modrou půjčku na účet?

Žádné složité postupy ani komplikované žádosti. S námi získáte svou půjčku v několika snadných krocích.

Žádost o půjčku

Vyplňte online žádost o půjčku nebo zdarma zavolejte na naši infolinku 800 153 153. Poté vás kontaktuje náš operátor, který s vámi vyřeší další detaily.

Společná schůzka

Váš osobní finanční asistent vás po dohodě navštíví v pohodlí domova. Zkontroluje potřebné dokumenty a vysvětlí vám další postup.

 

Schválení půjčky

Poté, co váš finanční asistent vyplní veškeré dokumenty a vyřeší nezbytnou administrativu, vás bude informovat o schválení půjčky.

Vyplacení na účet

Na váš účet vám vyplatíme až 130 000 Kč. Používat je můžete zpravidla už do druhého dne od podpisu smlouvy.

HODNOCENÍ A RECENZE NAŠICH KLIENTŮ

Provident spolupracuje se společností Feefo, nezávislou platformou, která nám pomáhá zjišťovat, co si o našich službách myslí naši zákazníci. Přečtěte si skutečné recenze našich spokojených klientů.

Co o nás říkají klienti

feefo statistic

Velmi rychlé vyřízení,doporucíl bych určitě.

Radek Teplý

Ochota, rychlé jednání.

Václav Jindra

Provident je dobrý.vazim si Providentu.😚😉

Pavel Knebel

Modrá půjčka na účet = nejrychlejší řešení

Požádejte o půjčku z pohodlí domova

O rychlou půjčku na účet si můžete zažádat odkudkoliv – stačí vám k tomu i chytrý telefon. Využijte naši online kalkulačku, přes kterou se dostanete do formuláře, nebo zdarma zavolejte na linku 800 153 153.

Peníze už do druhého dne od podpisu

Peníze vám na účet odešleme po schválení žádosti a podpisu smlouvy. Na účtu je budete mít už do druhého dne od podpisu smlouvy. Splácet pak budete pohodlně ze svého účtu bez návštěv agenta.

Výhodná půjčka s RPSN již od 17 % RPSN

Naší Modrou půjčkou můžete získat s RPSN již od 17 %. Přibalili jsme ale i další výhody – například možnost využití Splátkových prázdnin v případě potíží se splácením.