Akční půjčka od Providentu

  • půjčka s úrokem jen 2,5 %
  • půjčíme vám až 25 000 Kč
  • se splátkovými prázdninami

Akční půjčka na pár kliků

Zapomeňte na složité chození na pobočku. Online žádost o půjčku vyplníte jednoduše z vašeho telefonu nebo počítače. Odkudkoliv.

Půjčujeme v hotovosti i na účet

Potřebujete peníze v hotovosti? A nebo raději na účet? Vyberte si sami, co je pro vás pohodlnější.

S balíčkem Plus získáte peníze v hotovosti ihned

S Akční půjčkou a balíčkem Plus nemusíte čekat, až vám dojdou peníze na účet. S balíčkem Plus dostanete peníze v hotovosti už při podpisu smlouvy. Splátku si můžete i odložit.

Nečekané situace? S pojištěním KOMPLEX budete v pohodě

S pojištěním KOMPLEX zvládnete splácet i během pracovní neschopnosti. I s úrazem se tak nemusíte bát, jak budete zvládat splácení. Jen za 129 Kč měsíčně.

Akční půjčka: Jaké jsou podmínky?

Stačí splnit pár podmínek a půjčka je vaše.

Plnoletost

Půjčku mohou dostat jen osoby starší 18 let. Váš věk si ověříme dokladem totožnosti. Stačí mít u sebe jen občanský průkaz.

Pravidelný příjem

Musíme mít jistotu, že vám splácení půjčky nebude dělat problém. Před sjednáním půjčky si ověříme vaše příjmy za poslední 2 měsíce. Mějte proto u sebe potvrzení o příjmu, výpis z účtu, nebo daňové přiznání.

Pobyt na území ČR

Potřebujeme vidět váš doklad o trvalém pobytu na území ČR. Postačí nám váš občanský průkaz, případně SIPO, nebo nájemní smlouva. Půjčujeme i cizincům, jen potřebujeme vidět doklad o dlouhodobém pobytu na území ČR.

Akční půjčka jednou v životě

Akční půjčku vám dáme jen jednou. Pokud jste ji už využili, můžete si vzít Půjčku Provident a nebo využít online půjčku.

 

Pojištění KOMPLEX přijde v nečekaných situacích vhod

Pojištění k Půjčce Provident a Akční půjčce Provident vás ochrání před výpadkem příjmů z důvodu nemoci či úrazu

Chci pojištěnou půjčku

Akční půjčka: Jak na ni?

Akční půjčku získáte rychle a jednoduše v těchto 4 krocích:

Požádejte o Akční půjčku

Vyplňte online žádost o půjčku, zanechte nám své telefonní číslo nebo zavolejte na naši bezplatnou linku: 800 153 153.

Potkáte se s naším zástupcem

Sjednáte si schůzku v pohodlí domova se svým osobním finančním asistentem, podle toho, jak potřebujete. Projde s vámi všechny dokumenty a v případě otázek vám vše rád vysvětlí.

Schválíme vám půjčku

Kolik peněz vám půjčíme? Každou žádost posuzujeme na základě zjištěné úvěruschopnosti klienta. S jistotou tak víme, že půjčka neohrozí rodinný rozpočet. Nechceme, aby vám splátky každý měsíc způsobovaly vrásky na obličeji.

Hotovo, peníze jsou na cestě

S balíčkem Plus dostanete peníze v hotovosti už po podpisu smlouvy. Půjčku na účet vám vyplatíme do 3 dnů od schválení. Potřebujete poradit? Zeptejte se vašeho osobního finančního asistenta, se vším vám rád poradí a vyjde vstříc.

Nenašli jste odpovědi na své otázky? Projděte si časté dotazy.