Nebankovní půjčka:
Na ruku až 130 000 Kč

  • v hotovosti
  • s týdenní nebo měsíční splátkou
  • s možností Provi Pojištění

Proč nebankovní půjčka od Providentu?

Několik důvodů, proč jsou naše rychlé nebankovní půjčky tou nejlepší volbou.

NEBANKOVNÍ PŮJČKA AŽ DO VÝŠE 130 000 KČ

Nebankovní půjčka do výše 130 000 Kč na účet i v hotovosti. S jednoduchou smlouvou a bez ručitele.

PENÍZE V HOTOVOSTI I NA ÚČET

Požádejte o naši nebankovní půjčku online a získejte 130 000 Kč v hotovosti ihned při uzavření smlouvy, nebo do 3 pracovních dnů na účet.

ŽÁDOST JEDNODUŠŠÍ NEŽ V BANCE

S naší nebankovní půjčkou neprochází vaše žádost složitým a zdlouhavým schvalovacím procesem jako v bance. Peníze tak získáte rychle a jednoduše.

 

Provi Pojištění přijde v nečekaných situacích vhod

Pojištění k Půjčce Provident a Půjčce 10+1 vás ochrání před výpadkem příjmů z důvodu nemoci či úrazu

Chci pojištěnou půjčku

Vyberte si tu správnou nebankovní půjčku

Ať už potřebujete hotovost na ruku nebo peníze na účet, u nás si vyberete

Půjčujete si u Providentu poprvé? Využijte možnost získat až 40 000 Kč na 11 měsíců. Zaplatíte pouze jednu splátku navíc.

VÍce Informací

Hotovost do 130 000 Kč rychle doručíme až k vám domů. Navíc s garancí celkové ceny.

VÍce Informací

Rychlá a jednoduchá online žádost. Finance vám na bankovní účet dorazí do 3 pracovních dnů od podpisu smlouvy s osobním finančním asistentem.

VÍce Informací

 

Peníze v hotovosti s Půjčkou 10+1

Vezměte si Půjčku 10+1 a získejte peníze v hotovosti ihned po podpisu smlouvy. V balíčku PLUS i s Garancí celkové ceny

Chci půjčku 10+1

Často kladené dotazy

Vše vyřídíte z pohodlí Vašeho domova. O půjčku můžete zažádat prostřednictvím vyplnění online formuláře nebo telefonicky na čísle 800 148 148. Následně, nejpozději do jednoho pracovního dne, Vás bude kontaktovat osobní finanční asistent a domluví s Vámi termín osobní schůzky. Na této schůzce Vám vysvětlí proces poskytnutí půjčky a vyplní s Vámi příslušný formulář.

V případě hotovostní varianty půjčky Vám budou peníze vyplaceny při podpisu Smlouvy přímo osobním finančním asistentem. V případě bezhotovostní varianty půjčky Vám peníze převedeme na bankovní účet nejpozději do 3 pracovních dnů od podpisu Smlouvy a telefonického ověření osobních údajů zákazníka a údajů uvedených ve Smlouvě.

Platný občanský průkaz nebo povolení k trvalému/dlouhodobému pobytu na území ČR nebo cestovní pas. Doklad o trvalém příjmu doložený nejčastěji výplatními páskami, výpisem z účtu nebo v případě OSVČ daňovým přiznáním. V případě hotovostní varianty půjčky také doklad potvrzující adresu Vašeho bydliště (SIPO, nájemní smlouva apod.).

RPSN (roční procentní sazba nákladů) je číslo, které umožňuje spotřebiteli lépe vyhodnotit výhodnost nebo nevýhodnost poskytovaného úvěru. RPSN udává procentuální podíl celkových nákladů spotřebitelského úvěru za jeden kalendářní rok.

VÍCE DOTAZŮ

Nebankovní půjčka Provident - kdykoliv a bez ručitele

Nebankovní půjčka a její snadná dostupnost

V Providentu neklademe žádné zbytečné podmínky a nepožadujeme ručitele. U našich půjček nemusíte dokládat účel použití. Naše půjčky začínají na několika tisících, ale získat můžete až 130 000 Kč.

Nebankovní půjčka je naší specializací

Na českém trhu působíme více než 25 let a za tu dobu jsme půjčili více než 1 milionu klientů. Naše půjčky jsou snadné, rychlé a transparentní. Klientům se snažíme vyjít maximálně vstříc.

Podání žádosti kdykoliv. Řešit ji začneme ihned

Naše nebankovní půjčky mají jasně daná transparentní pravidla. Ihned uvidíte přesné podmínky úvěru i celkovou cenu, kterou zaplatíte.