Nebankovní půjčka:
Na ruku až 130 000 Kč

  • v hotovosti
  • s týdenní nebo měsíční splátkou
  • s možností Pojištění KOMPLEX

Proč nebankovní půjčka od Providentu?

Několik důvodů, proč jsou naše rychlé nebankovní půjčky tou nejlepší volbou.

NEBANKOVNÍ PŮJČKA AŽ DO VÝŠE 130 000 KČ

Nebankovní půjčka do výše 130 000 Kč na účet i v hotovosti. S jednoduchou smlouvou a bez ručitele.

PENÍZE V HOTOVOSTI I NA ÚČET

Požádejte o naši nebankovní půjčku online a získejte 130 000 Kč v hotovosti ihned při uzavření smlouvy, nebo do 3 pracovních dnů na účet.

ŽÁDOST JEDNODUŠŠÍ NEŽ V BANCE

S naší nebankovní půjčkou neprochází vaše žádost složitým a zdlouhavým schvalovacím procesem jako v bance. Peníze tak získáte rychle a jednoduše.

 

Pojištění KOMPLEX přijde v nečekaných situacích vhod

Pojištění k Půjčce Provident a Akční půjčce vás ochrání před výpadkem příjmů z důvodu nemoci či úrazu.

Chci pojištěnou půjčku

Vyberte si tu správnou nebankovní půjčku

Ať už potřebujete hotovost na ruku nebo peníze na účet, u nás si vyberete

Půjčujete si u Providentu poprvé? Využijte možnost získat třeba 40 000 Kč na 10 měsíců. Zaplatíte jen 2 404 Kč navíc.

VÍce Informací

Hotovost do 130 000 Kč rychle doručíme až k vám domů. Navíc s možností splátkových prázdnin
a garancí celkové ceny.

VÍce Informací

Rychlá a jednoduchá online žádost. Finance vám na bankovní účet dorazí do 3 pracovních dnů od podpisu smlouvy s osobním finančním asistentem.

VÍce Informací

Splátkové prázdniny:
Odložte splátku na později

Když vám něco zkříží cestu a vy budete mít problémy se splácením, jednoduše využijete výhodu našich splátkových prázdnin.

VÍce Informací

Často kladené dotazy

Vše vyřídíte z pohodlí Vašeho domova. O půjčku můžete zažádat prostřednictvím vyplnění online formuláře nebo telefonicky na čísle 800 153 153. Následně, nejpozději do jednoho pracovního dne, Vás bude kontaktovat osobní finanční asistent a domluví s Vámi termín osobní schůzky. Na této schůzce Vám vysvětlí proces poskytnutí půjčky a vyplní s Vámi příslušný formulář.

V případě hotovostní varianty půjčky Vám budou peníze vyplaceny při podpisu Smlouvy přímo osobním finančním asistentem. V případě bezhotovostní varianty půjčky Vám peníze převedeme na bankovní účet nejpozději do 3 pracovních dnů od podpisu Smlouvy a telefonického ověření osobních údajů zákazníka a údajů uvedených ve Smlouvě.

Platný občanský průkaz nebo povolení k trvalému/dlouhodobému pobytu na území ČR nebo cestovní pas. Doklad o trvalém příjmu doložený nejčastěji výplatními páskami, výpisem z účtu nebo v případě OSVČ daňovým přiznáním. V případě hotovostní varianty půjčky také doklad potvrzující adresu Vašeho bydliště (SIPO, nájemní smlouva apod.).

RPSN (roční procentní sazba nákladů) je číslo, které umožňuje spotřebiteli lépe vyhodnotit výhodnost nebo nevýhodnost poskytovaného úvěru. RPSN udává procentuální podíl celkových nákladů spotřebitelského úvěru za jeden kalendářní rok.

Je to výhoda, kterou automaticky získáváte k Vaší Půjčce Provident s Balíčkem PLUS a jednou můžete splátku odložit také v případě Půjčky 10+1. Máte možnost si požádat o odložení splátky a to telefonicky na bezplatné zákaznické lince 800 153 153 nebo prostřednictvím e-mailu zakaznicky.servis@provident.cz či zaslat písemnou žádost. Žádost o splátkové prázdniny je třeba podat nejdéle 7 dní před datem splatnosti Vaší splátky. Podmínkou pro poskytnutí splátkových prázdnin je, že nejste v prodlení se splácením.

VÍCE DOTAZŮ

Nebankovní půjčka Provident - kdykoliv a bez ručitele

Nebankovní půjčka a její snadná dostupnost

V Providentu neklademe žádné zbytečné podmínky a nepožadujeme ručitele. U našich půjček nemusíte dokládat účel použití. Naše půjčky začínají na několika tisících, ale získat můžete až 130 000 Kč.

Nebankovní půjčka je naší specializací

Na českém trhu působíme více než 25 let a za tu dobu jsme půjčili více než 1 milionu klientů. Naše půjčky jsou snadné, rychlé a transparentní. Klientům se snažíme vyjít maximálně vstříc.

Podání žádosti kdykoliv. Řešit ji začneme ihned

Naše nebankovní půjčky mají jasně daná transparentní pravidla. Ihned uvidíte přesné podmínky úvěru i celkovou cenu, kterou zaplatíte.