Volejte zdarma 800 153 153
 • Půjčka
  zdarma
  • Provident START

   PŮJČKA ZDARMA START

   První půjčka zcela zdarma! Získejte až 16 000 Kč ve 4 měsíčních splátkách. Požádejte nyní a získejte svou půjčku v hotovosti ještě dnes. I o víkendu.

 • Půjčka
  v hotovosti
  • Zelená půjčka v hotovosti

   ZELENÁ PŮJČKA V HOTOVOSTI

   Půjčky v hotovosti doručíme rychle až k vám domů. Až 90 000 Kč získáte v hotovosti již při podpisu smlouvy. Pohodlně a kdykoliv budete potřebovat.

  • Zelená půjčka s týdenními splátkami

   ZELENÁ PŮJČKA S TÝDENNÍMI SPLÁTKAMI

   Půjčky v hotovosti doručíme rychle až k vám domů. Až 70 000 Kč získáte v hotovosti již při podpisu smlouvy. Pohodlně a kdykoliv budete potřebovat.

 • Půjčka
  na účet
  • Modrá půjčka na účet

   MODRÁ PŮJČKA NA ÚČET

   Získejte až 130 000 Kč s výhodným úrokem od 6,2 % p. a. s naší Modrou půjčkou na účet. Požádat můžete kdykoliv, vše vyřídíte rychle a bez zbytečného papírování.

 • Proč
  Provident
  • Pojištění KOMPLEX

   POJIŠTĚNÍ KOMPLEX

   Ochrana před výpadkem vašich příjmů a úrazem pro vás i vaše děti. S pojištěním KOMPLEX vám pomůžeme zmírnit dopad nečekaných událostí na váš rodinný rozpočet.

  • Splátkové prázdniny

   SPLÁTKOVÉ PRÁZDNINY

   Dopřejte si pauzu ve splácení. Moc dobře víme, že mohou nastat situace, které ovlivní aktuální finanční situaci našich zákazníků. Proto umožňujeme bezplatné odložení splátek.

  • Garance celkové ceny

   GARANCE CELKOVÉ CENY

   Se zelenou půjčkou v hotovosti od Providentu předem víte, kolik zaplatíte. Ani při menších potížích se splácením nehradíte upomínky, smluvní pokuty nebo zákonný úrok z prodlení.

  • Licencovaná společnost

   LICENCOVANÁ SPOLEČNOST

   Provident je licencovaná společnost Českou národní bankou. Licence je zárukou důvěryhodnosti, odborné způsobilosti a nastavení jasných pravidel, tedy kvality, kterou prokazujeme už přes 20 let.

  • Transparentní a korektní přístup

   TRANSPARENTNÍ A KOREKTNÍ PŘÍSTUP

   V nezávislých porovnáních bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček se Provident umisťuje na předních místech. Jsme označeni jako společnost přehledná, jasná a vstřícná ke svým zákazníkům.

 • O nás
  • Aktuality

   Aktuality

   Nejjednodušší způsob, jak se s námi spojit. Máte jakýkoliv dotaz? Chcete nám napsat zpětnou vazbu nebo stížnost? Stačí vyplnit náš formulář.

  • Volné pozice

   Volné pozice

   Chcete patřit mezi nás? Stačí odpovědět na nabízené pozice a zapadnout mezi naši sehranou posádku. Práce s úsměvem čeká!

  • Spolupracujte s Providentem

   Spolupracujte s Providentem

   Přidejte se mezi stovky obchodních zástupců, kteří již pracují s úsměvem. Přijďte mezi nás a pečujte o naše zákazníky.

  • Kontakty

   KONTAKTY

   Ať už budete potřebovat cokoliv, jsme tu pro vás. Můžete nám napsat i zavolat, rádi vás přivítáme i osobně na našich pobočkách.

  • Kontakty pro média

   Kontakty pro média

   Všechny kontakty a další důležité informace pro média naleznete zde. Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit!

Půjčka na účet s výhodným úrokem již od 6,20 % p.a.

Až 130 000 Kč vám na účet připíšeme už do druhého dne od podpisu smlouvy.

Modrá půjčka na účet: rychlá půjčka až 130 000 Kč

Získejte až 130 000 Kč s naší Modrou půjčkou na účet. Požádat o ni můžete kdykoli včetně víkendu. Nemusíte se bát komplikovaných postupů – vše vyřídíte rychle a bez zbytečného papírování. Peníze na váš účet obvykle připíšeme už do druhého dne od podpisu smlouvy!

PENÍZE NA ÚČET

Jakmile ověříme vaši žádost a vy podepíšete smlouvu, zašleme vám peníze přímo na bankovní účet, hned po podpisu smlouvy. Výhodná půjčka s úrokem již od 6,2 % p. a.

SPLÁTKOVÉ PRÁZDNINY

Nečekaná situace se do cesty může postavit každému. Pokud budete mít potíže se splácením, můžete využít Splátkové prázdniny, a odložit si tak 1 až 3 měsíční splátky.

POJIŠTĚNÍ KOMPLEX

Chraňte svou peněženku, když na dveře zaklepe úraz nebo nemoc. Díky pojištění půjčky zvládnete splácet bez starostí.

 

Provident Start

První půjčka zcela zdarma

Půjčte si až 16 000 Kč zcela zdarma na 4 měsíce.
Zaplatíte tolik, kolik si půjčíte.

Více Informací

Co potřebujete pro získání Modré půjčky na účet?

Půjčku na účet získáte bez složitého papírování. Všechny potřebné dokumenty nahrajete během několika minut.

POBYT NA ÚZEMÍ ČR

K ruce si připravte platný občanský průkaz. U cizinců potřebujeme také povolení k trvalému či dlouhodobému pobytu na území ČR. Zároveň vám musí být alespoň 18 let.

PRAVIDELNÝ PŘÍJEM

Chceme mít jistotu, že splácení pro vás nebude stresující. Proto je třeba prokázat váš příjem za poslední 2 měsíce. Stačí nám potvrzení příjmu, výpis z účtu nebo daňové přiznání.

ÚČET, MOBIL a E-MAIL

Abychom mohli půjčku poslat na váš účet, nachystejte si vlastní e-mail, bankovní účet na své jméno a funkční mobilní číslo. Chybí vám něco z toho? Zvolte Zelenou půjčku v hotovosti.

Často kladené dotazy

Jak zažádat o půjčku?
Jak zažádat o půjčku?

Vše vyřídíte z pohodlí Vašeho domova. O půjčku můžete zažádat prostřednictvím vyplnění online formuláře nebo telefonicky na čísle 800 153 153. Následně nejpozději do jednoho pracovního dne Vás bude kontaktovat osobní finanční asistent, který se s Vámi domluví na osobní schůzce, kde Vám vysvětlí proces poskytnutí půjčky.

Jak a kdy mi budou vyplaceny peníze?
Jak a kdy mi budou vyplaceny peníze?

V případě půjčky ZELENÁ v hotovosti Vám budou peníze vyplaceny při podpisu Smlouvy o zápůjčce finančním asistentem. V případě půjčky Modrá na účet Vám peníze převedeme na bankovní účet nejpozději do 2 pracovních dnů od podpisu smlouvy a telefonického ověření osobních údajů zákazníka a parametrů zápůjčky uvedených ve Smlouvě.

Jaké budu potřebovat doklady?
Jaké budu potřebovat doklady?

Platný občanský průkaz nebo povolení k trvalému/dlouhodobému pobytu na území ČR nebo cestovní pas. Doklad o trvalém příjmu doložený nejčastěji výplatními páskami, výpisem z účtu nebo daňovým přiznáním. V případě hotovostní půjčky (ZELENÁ v hotovosti, START v hotovosti) také doklad potvrzující adresu Vašeho bydliště (SIPO, nájemní smlouva apod.).

Co je to RPSN
Co je to RPSN

RPSN (roční procentní sazba nákladů) je číslo, které umožňuje spotřebiteli lépe vyhodnotit výhodnost nebo nevýhodnost poskytovaného úvěru. RPSN udává procentuální podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za období jednoho roku v souvislosti se splátkami, správou a dalšími výdaji spojenými s čerpáním úvěru.

Co jsou to splátkové prázdniny a jak si mohu o ně zažádat?
Co jsou to splátkové prázdniny a jak si mohu o ně zažádat?

Je to výhoda, kterou automaticky získáváte k Vaší půjčce. Máte možnost si požádat o odložení splátky a to telefonicky na bezplatné zákaznické lince 800 153 153 nebo prostřednictvím e-mailu zakaznicky.servis@provident.cz.

VÍCE DOTAZŮ

Jak získáte svou Modrou půjčku na účet?

Žádné složité postupy ani komplikované žádosti. S námi získáte svou půjčku v několika snadných krocích.

Žádost o půjčku

Stačí vyplnit online žádost o půjčku nebo zdarma zavolat na naši infolinku 800 153 153. Poté vás kontaktuje náš operátor, který s vámi vyřeší další detaily.

Společná schůzka

Váš osobní finanční asistent vás po dohodě navštíví v pohodlí domova. Zkontroluje potřebné dokumenty a vysvětlí vám další postup.

Schválení půjčky

Poté, co váš finanční asistent vyplní veškeré dokumenty a vyřeší nezbytnou administrativu, vás bude informovat o schválení půjčky.

Vyplacení na účet

Na váš účet vám vyplatíme až 130 000 Kč. Používat je můžete zpravidla už do druhého dne od podpisu smlouvy.

HODNOCENÍ A RECENZE NAŠICH KLIENTŮ

Provident spolupracuje se společností Feefo, nezávislou platformou, která nám pomáhá zjišťovat, co si o našich službách myslí naši zákazníci. Přečtěte si skutečné recenze našich spokojených klientů.

Co o nás říkají klienti

feefo statistic

Velmi rychlé vyřízení,doporucíl bych určitě.

RADEK TEPLÝ

Ochota, rychlé jednání.

VÁCLAV JINDRA

Provident je dobrý.vazim si Providentu.😚😉

PAVEL KNEBEL

Modrá půjčka na účet = nejrychlejší řešení

Požádejte o půjčku z pohodlí domova

O rychlou půjčku na účet si můžete zažádat odkudkoliv – stačí vám k tomu i chytrý telefon. Využijte naši online kalkulačku, přes kterou se dostanete do formuláře, nebo zdarma zavolejte na linku 800 153 153.

Peníze už do druhého dne od podpisu

Peníze vám na účet odešleme po schválení žádosti a podpisu smlouvy. Na účtu je budete mít už do druhého dne od podpisu smlouvy. Splácet pak budete pohodlně ze svého účtu bez návštěv agenta.

Výhodná půjčka s úrokem již od 6,2 % p. a.

Naši Modrou půjčku můžete získat s výhodnou sazbou již od 6,2 % p. a. Přibalili jsme ale i další výhody – například možnost využití Splátkových prázdnin v případě potíží se splácením.