26/02/2021

Informace pro zákazníky:

Vážení zákazníci,

jmenuji se Viktor Boczán a jsem ředitelem společnosti Provident v České republice. Rád bych se s vámi podělil o informace, jak jako společnost reagujeme na situaci spojenou s pandemií koronaviru a jaká jsme přijali opatření, která nám společně pomohou tuto náročnou situaci zvládnout. Zároveň bych vás chtěl ubezpečit, že děláme maximum pro to, abyste se na nás mohli kdykoliv s důvěrou obracet i nadále.


Vaše zdraví je na prvním místě:


Možná v současné době chcete osobní kontakty úplně omezit. Rozumíme tomu a máme řešení. Zavolejte svému obchodnímu zástupci nebo na bezplatnou linku 800 660 666 a požádejte o převod splácení vaší půjčky přímo na bankovní účet Providentu. Od té chvíle bude kontakt s vámi probíhat pouze telefonicky.

Pokud nastane situace, že váš obchodní zástupce vás nebude moci navštěvovat, bude splácení vaší půjčky také převedeno na platbu přes účet a budete o takové skutečnosti včas informováni.

Dnešní situace vnáší nejistotu i do ekonomické a pracovní sféry. Proto jsme připravili řešení, která vám pomůžou nejistotu výrazně snížit.


V případě, že se rozhodnete nabídku půjčky Provident využít, máte možnost sjednat si POJIŠTĚNÍ KOMPLEX

Příkladem plnění je kompenzace za pobyt v nemocnici, kdy vám bude vyplaceno 250 Kč/den. Pokud dojde v následku úrazu ke zlomenině, nejvyšší možná vyplacená částka je 40 000 Kč. Od 15. dne pracovní neschopnosti, způsobené následkem nemoci nebo úrazu, nastupuje plnění ve výši 250 Kč/den.

Pojištění KOMPLEX vás ochrání v těchto případech:


Vážení zákazníci, v případě jakékoli nejasnosti nebo nové skutečnosti, která se týká nákazy koronavirem, prosím kontaktujte bez odkladu svého obchodního zástupce nebo volejte na bezplatnou linku 800 660 666. Společně najdeme nejvhodnější řešení a domluvíme se na dalším postupu.

Situaci pro vás i nadále monitorujeme a o nových skutečnostech se dozvíte od svého obchodního zástupce, na našich webových stránkách a sociálních sítích.

Děkujeme, že jste s námi,

Viktor Boczán

V Praze 26. 02. 2021