aktualizováno 02/02/2022

Informace pro zákazníky:

Vážení zákazníci,

jmenuji se Viktor Boczán a jsem generálním ředitelem společnosti Provident v České republice. Rád bych vás ujistil, že jako společnost zodpovědně reagujeme na aktuální situaci spojenou s pandemií koronaviru a že jsme přijali opatření, která nám společně pomohou tuto náročnou dobu zvládnout. Věřte, že děláme maximum pro to, abyste se na nás mohli s důvěrou obracet i nadále.


Vaše zdraví je na prvním místě:


Jsme si dobře vědomi toho, že současná situace vnáší nejistotu do mnoha oblastí našeho života. Proto jsme připravili řešení, které vám pomůže tuto nejistotu výrazně snížit.


Pokud se rozhodnete nabídku půjčky Provident využít, máte možnost sjednat si také POJIŠTĚNÍ KOMPLEX, s nímž získáte pomoc v případě, že byste kvůli zdravotním komplikacím nemohli splácet. Za pobyt v nemocnici pak dostanete kompenzaci 250 Kč/den, od 15. dne pracovní neschopnosti v důsledku nemoci (i Covidu-19) či úrazu také 250 Kč/den a při zlomenině po úrazu až 40 000 Kč.


Vážení zákazníci, v případě jakékoli nejasnosti nebo nové skutečnosti, která se týká nákazy koronavirem, prosím, kontaktujte bez odkladu svého obchodního zástupce nebo volejte na bezplatnou linku 800 660 666. Společně najdeme nejvhodnější řešení vaší situace a domluvíme se na dalším postupu.

Novinky a důležité zprávy týkající se současné situace vám sdělí vaši obchodní zástupci, nebo je najdete na našich webových stránkách a sociálních sítích.

Děkujeme, že jste s námi,

Viktor Boczán
Generální ředitel Provident Financial s. r. o.

V Praze 02. 02. 2022