Provident v ČR

Rychlé půjčky s dlouhou tradicí

  • založena ve Velké Británii v roce 1880
  • v České republice od roku 1997
  • více než 1 000 000 českých zákazníků
  • 1. místo v Indexu etického úvěrování organizace Člověk v tísni v roce 2011 a 2012
  • 1. místo v anketě Zlatý měšec 2014 v kategorii Nejlepší úvěrová společnost


Společnost Provident Financial byla založena ve Velké Británii již v roce 1880, v České republice působí už od roku 1997. Za tu dobu získal Provident pověst spolehlivého a férového poskytovatele rychlých nebankovních půjček. Dosvědčit to může i fakt, že k dnešnímu dni má hotovostní či bezhotovostní zápůjčku od Providentu již více než 1 000 000 českých zákazníků.

Důvodů, proč je Provident v Česku tak populární, je několik. Mezi hlavní z nich patří zodpovědný přístup k zákazníkům a dodržování pravidel zodpovědného půjčování. Provident Financial si zakládá na tom, že ke každému zákazníkovi přistupuje individuálně, půjčky poskytuje maximálně korektním způsobem a neúčtuje si žádné skryté poplatky. Tento přístup ocenila i renomovaná společnost Člověk v tísni – Provident se podle jejího výzkumu dlouhodobě drží mezi nejetičtějšími poskytovateli nebankovních půjček v Česku, v ročnících 2011 a 2012 dokonce v tomto hodnocení Provident zvítězil. V roce 2014 zvítězil také v anketě Zlatý měšec 2014 v kategorii Nejlepší úvěrová společnost.

Dalšími důvody, proč stále více Čechů využívá půjčku Provident, jsou zejména jednoduchost a rychlost podání žádosti o půjčku, jasná pravidla splácení a skutečně osobní servis, zajišťovaný více než 3000 obchodních zástupců.

Společnost Provident je členem významné mezinárodní skupiny International Personal Finance (IPF), která působí v osmi zemích světa a poskytuje své služby více než 2,6 milionům zákazníků. Dlouhá a úspěšná tradice poskytování půjček je pro nás zavazující a je naším cílem v ní pokračovat a nadále ji rozvíjet.