Spolupracujte s námi

I vy můžete být obchodním zástupcem Providentu

Provident je jediným poskytovatelem nebankovních půjček v ČR, který má v současné době více než 3000 obchodních zástupců po celé republice. Díky tomuto faktu dokážeme zákazníky kontaktovat a vyřizovat jejich žádosti o půjčku velmi rychle. Zájem o rychlé nebankovní půjčky je ale tak veliký, že stále hledáme nové obchodní zástupce. Pokud máte zájem podnikat v okolí svého bydliště a s lidmi, které znáte a potkáváte, rádi budeme spolupracovat právě s vámi!


Nabízíme:

Požadujeme:

  • ZDARMA zaškolení
  • TÝDENNÍ výplatu peněz
  • měsíční příjem až 10000 Kč
  • zákaznický kmen – provize od začátku spolupráce
  • marketingovou podporu, profesionální rozvoj
  • organizaci času dle vašich možností
  • aktivní přístup a ochotu učit se
  • živnostenské oprávnění
  • praxe v obchodu nebo pojišťovnictví výhodouObchodní zástupci jsou pro nás klíčovými partnery v našem podnikání. Navštěvují pravidelně naše zákazníky v jejich domácnostech, aby zajistili výběry splátek a byli schopni rychle zareagovat na přání zákazníka poskytnout zápůjčku.

Jak začít

Možnost spolupráce vám nabízíme ve všech regionech České republiky! Pokud máte zájem stát se naším obchodním zástupcem, další informace můžete získat na našich webových stránkách věnovaných obchodním zástupcům nebo nás přímo kontaktujte:

na telefonním čísle: 844 744 644

nebo emailu: oz@provident.cz

Aktuálně hledáme OBCHODNÍ ZÁSTUPCE do těchto lokalit: provident.jobs.cz


Abychom byli schopni očekávání svých zákazníků naplnit, snažíme se svým obchodním zástupcům poskytovat co nejlepší podporu v jejich činnosti. Každý začínající obchodní zástupce obdrží na začátku své činnosti všechny důležité informace a může využít i pomoci příslušného manažera či jiného zkušeného kolegy, kteří mu rádi pomohou v jeho začátcích. Samozřejmostí je i potřebné zaškolení.

Za výše uvedenou činnost náleží obchodním zástupcům zajímavá provize, kterou dostávají každý týden v hotovosti. Nad rámec běžné provize se mohou účastnit různých akcí a získat další peníze či hodnotné ceny.


Zkušenosti obchodních zástupců

Obchodní zástupkyně Markéta, Liberec:  Provident mi dal příležitost a podporu

„Přišla jsem o práci a najít nové zaměstnání ve středním věku není jednoduché. U nás jsem žádné uplatnění nenašla a dojíždět desítky kilometrů už pro mě není. O nabídce Providentu na spolupráci jako obchodní zástupkyně jsem dlouho vůbec neuvažovala. Nabízeli sice práci přímo v místě bydliště, nezbytné zaškolení a dobrý výdělek, ale nevěděla jsem, zda bych to zvládla. Navíc mě od toho zrazovalo okolí.
Nakonec jsem to zkusila a udělala jsem dobře. Zjistila jsem, že se Provident chová otevřeně a seriózně nejen ke svým zákazníkům, ale ke všem, kteří s ním spolupracují. Dostalo se mi velké podpory v začátku mé nové kariéry, důkladného zaškolení i pomoci zkušenějších kolegů. Nalezla jsem zde skvělou příležitost a možnost naučit se novým věcem.“


Obchodní zástupkyně Helena, Brno: Provident funguje jinak

„Pokud uvažujete o změně profese nebo o možnosti dobře si přivydělat, vyzkoušejte Provident. Před rokem bych vám to neřekla. Vlastní zkušenost s Providentem jsem neměla a informace z mého okolí se různily. Moje životní situace se však změnila a potřebovala jsem nutně další příjem. Stát se obchodní zástupkyní Providentu mi dalo možnost pracovat v okolí bydliště a ve volném čase. Zašla jsem k nim na kafe, jak stálo v inzerátu, a brzy jsem si udělala vlastní názor. Poznala jsem, že Provident funguje jinak. Nic neskrývá ve složitých smlouvách, všechno pěkně na rovinu, jak to mám ráda. To platí pro zákazníky i pro obchodní zástupce. A proto nedejte na řeči, Providentu můžete věřit."