Volejte zdarma 800 153 153
 • Půjčka Provident
 • Půjčka 10+1
 • Půjčka Online
 • Proč Provident
  • Pojištění KOMPLEX

   POJIŠTĚNÍ KOMPLEX

   Ochrana před výpadkem vašich příjmů a úrazem pro vás i vaše děti. S pojištěním KOMPLEX vám pomůžeme zmírnit dopad nečekaných událostí na váš rodinný rozpočet.

  • Splátkové prázdniny

   SPLÁTKOVÉ PRÁZDNINY

   Dopřejte si pauzu ve splácení s balíčkem Plus k Půjčce Provident. Moc dobře víme, že mohou nastat situace, které ovlivní aktuální finanční situaci našich zákazníků. Proto umožňujeme bezplatné odložení splátek. Jednu splátku si můžete odložit také s Půjčkou 10+1.

  • Garance celkové ceny

   GARANCE CELKOVÉ CENY

   U Půjčky Provident s balíčkem Plus i Půjčky 10+1 předem víte, kolik zaplatíte. Ani při menších potížích se splácením nehradíte upomínky, smluvní pokuty nebo zákonný úrok z prodlení.

  • Licencovaná společnost

   LICENCOVANÁ SPOLEČNOST

   Provident je licencovaná společnost Českou národní bankou. Licence je zárukou důvěryhodnosti, odborné způsobilosti a nastavení jasných pravidel, tedy kvality, kterou prokazujeme už přes 20 let.

  • Transparentní a korektní přístup

   TRANSPARENTNÍ A KOREKTNÍ PŘÍSTUP

   V nezávislých porovnáních bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček se Provident umisťuje na předních místech. Jsme označeni jako společnost přehledná, jasná a vstřícná ke svým zákazníkům.

 • O nás
  • Aktuality

   Aktuality

   Nejjednodušší způsob, jak se s námi spojit. Máte jakýkoliv dotaz? Chcete nám napsat zpětnou vazbu nebo stížnost? Stačí vyplnit náš formulář.

  • Volné pozice

   Volné pozice

   Chcete patřit mezi nás? Stačí odpovědět na nabízené pozice a zapadnout mezi naši sehranou posádku. Práce s úsměvem čeká!

  • Spolupracujte s Providentem

   Spolupracujte s Providentem

   Přidejte se mezi stovky obchodních zástupců, kteří již pracují s úsměvem. Přijďte mezi nás a pečujte o naše zákazníky.

  • Kontakty

   KONTAKTY

   Ať už budete potřebovat cokoliv, jsme tu pro vás. Můžete nám napsat i zavolat, rádi vás přivítáme i osobně na našich pobočkách.

  • Kontakty pro média

   Kontakty pro média

   Všechny kontakty a další důležité informace pro média naleznete zde. Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit!

 • Zákaznický portálZákaznický portál slouží k zobrazování účtenek hotovostních transakcí v rámci elektronické evidence tržeb (EET).

S Půjčkou 10+1 zaplatíte jen jednu splátku navíc

 • půjčíme vám až 30 000 Kč
 • za půjčku zaplatíte jen 1 splátku navíc
 • nyní si můžete splátky až 2x odložit

Půjčka 10+1: Jednoduchá a férová půjčka od začátku až do konce

S Půjčkou 10+1 od Providentu si nemusíte lámat hlavu složitými počty. Vždy zaplatíte navíc jen jednu splátku.

Půjčku si sjednáte raz dva

Online žádost o půjčku můžete vyplnit z pohodlí domova, budete ji mít hotovou za pár minut. Stačí vám k tomu počítač nebo mobilní telefon.

10+1 splátka

Svou půjčku do výše 30 000 Kč splatíte v 11 měsíčních splátkách. 10 splátek pokryje výši vaší půjčky a jedna splátka navíc slouží jako Poplatek za poskytnutí úvěru.

Flexibilní splácení

Dostali jste v práci prémie nebo jste ušetřili víc, než jste čekali? Půjčku můžete kdykoli předčasně splatit bez jakýchkoli dalších nákladů. V opačném případě můžete využít splátkové prázdniny a jednou za dobu trvání smlouvy si půjčku bezplatně odložit

Hotovost ihned? S Balíčkem Plus to jde!

S balíčkem Plus si půjčku v hotovosti můžete vybrat ihned po podpisu smlouvy, 7 dní v týdnu po celý rok.

Ještě větší výhody na vás čekají s balíčkem Plus

S balíčkem Plus bude vaše splácení ještě komfortnější. Základní Půjčku 10+1 totiž rozšiřuje o mnoho výhod, které myslí i na nečekané situace a splátky si tak můžete uzpůsobit tak, jak zrovna budete potřebovat.

Splátky v hotovosti

Chcete své splátky místo na účet splácet v hotovosti? S vaším finančním asistentem se snadno domluvíte podle vaší potřeby a časových možností.

Splátkové prázdniny

Dopřejte si pauzu ve splácení. S Půjčkou 10+1 si můžete zdarma odložit jednu splátku. Stačí nás informovat nejpozději 7 dní před pravidelnou splátkou.

Ochrana před poplatky z prodlení

I když se při splácení opozdíte nebo si domluvíte splácení nižší částky, nebudou vám účtovány žádné poplatky nebo sankce a konečná cena půjčky se nezmění ani o korunu. Ovšem v tomto případě máme zákonnou povinnost o Vašem prodlení informovat do registru klientských informací.

Dluh se nepřenáší

V případě úmrtí osoby, se kterou byla Půjčka 10+1 sjednána, smlouva zaniká a dluh se nepřenáší na případné dědice.

Pokud se rozhodnete pro balíček Plus, výše poplatku za tuto službu závisí na posouzení Vaší úvěruschopnosti a finální cena je Vám sdělena přímo naším finančním asistentem.

 

Pojištění KOMPLEX přijde v nečekaných situacích vhod

Nyní s 2x vyšším pojistným plněním při sjednání Pojištění KOMPLEX k půjčce od Providentu

Chci pojištěnou půjčku

Co potřebujete k získání Půjčky 10+1?

Získejte svou první půjčku snadno a rychle.

Plnoletost

Půjčit si u nás může jen člověk starší 18 let. Proto si připravte doklad totožnosti k ověření, tedy platný občanský průkaz.

Pravidelný příjem

Aby vám půjčka nepřidávala více vrásek, potřebujeme si ověřit, že její splácení zvládnete. Před sjednáním půjčky si proto budeme chtít ověřit váš příjem za poslední 2 měsíce. Stačí nám například potvrzení příjmu, výpis z účtu nebo daňové přiznání.

Pobyt na území ČR

Budeme chtít vidět také doklad o trvalém pobytu na území ČR. Obvykle stačí občanský průkaz, u cizinců je potřeba povolení k trvalému či dlouhodobému pobytu na území ČR.

Nový zákazník Providentu

Nabídku Půjčky 10+1 mohou využít pouze noví zákazníci Providentu. Pro zákazníky, se kterými se už známe, máme připravenou Půjčku Provident nebo online půjčku.

Jak získáte svou první Půjčku 10+1?

Žádné složité postupy ani komplikované žádosti. S námi získáte svou první půjčku snadno a rychle.

Snadná žádost

Vyplňte online žádost o půjčku nebo zavolejte na naši bezplatnou linku. Na čísle 800 153 153 vám rádi pomůžeme ve všední dny (8.00–20.00 h) i o víkendu (9.00–18.00 h).

Schválení půjčky

Po telefonu se spolu domluvíme na osobní schůzce, na které se svým osobním finančním asistentem projdete a vyplníte všechny dokumenty potřebné ke schválení.

Vyplacení půjčky

Peníze budete mít na svém účtu do 3 pracovních dnů od chvíle, kdy půjčku schválíme. Nebo vám je v případě, že jste si přikoupili také balíček Plus, vyplatíme ihned po podpisu smlouvy. Půjčku pak můžete splácet jak na účet, tak i svému osobnímu finančnímu asistentovi v hotovosti.