Půjčka 10+1

  • Půjčte si třeba 40 000 Kč
  • Vrátíte pouze 44 000 Kč
  • Zaplatíte 10 splátek a jen 1 navíc

Půjčka 10+1: Jednoduchá a férová půjčka od začátku až do konce

S krátkodobou Půjčkou 10+1 od Providentu si nemusíte lámat hlavu složitými počty. Vždy zaplatíte navíc jen jednu splátku.

Půjčku si sjednáte raz dva

Online žádost o naši nebankovní půjčku je nejvýhodnější vyplnit z pohodlí domova, máte ji hotovou za pár minut. Stačí vám k tomu počítač nebo mobilní telefon.

10+1 splátka

Krátkodobou půjčku až 40 000 Kč splatíte v 11 výhodných měsíčních splátkách. 10 splátek pokryje výši vaší půjčky a jedna splátka navíc slouží jako Poplatek za poskytnutí úvěru.

Flexibilní splácení

Dostali jste v práci prémie nebo jste ušetřili víc, než jste čekali? Půjčku můžete kdykoli předčasně splatit bez jakýchkoli dalších nákladů. V opačném případě je nejvýhodnější využít splátkové prázdniny a jednou za dobu trvání smlouvy si splátku bezplatně odložit

Hotovost ihned? S Balíčkem Plus to jde!

S balíčkem Plus si půjčku v hotovosti můžete vybrat ihned po podpisu smlouvy, 7 dní v týdnu po celý rok.

Ještě větší výhody na vás čekají s balíčkem Plus

S balíčkem Plus bude vaše splácení ještě komfortnější. Základní krátkodobou Půjčku 10+1 totiž rozšiřuje o mnoho výhod, které myslí i na nečekané situace a splátky si tak můžete uzpůsobit tak, jak zrovna budete potřebovat.

Splátky v hotovosti

Chcete své splátky místo na účet splácet v hotovosti? S vaším finančním asistentem se snadno domluvíte podle vaší potřeby a časových možností. Splácet v hotovosti můžete také s Půjčkou Provident s balíčkem Plus.

Splátkové prázdniny

Dopřejte si pauzu ve splácení. S výhodnou Půjčkou 10+1 si můžete zdarma odložit jednu splátku. Stačí nás informovat nejpozději 7 dní před pravidelnou splátkou.

Ochrana před poplatky z prodlení

I když se při splácení opozdíte nebo si domluvíte splácení nižší částky, nebudou vám účtovány žádné poplatky nebo sankce a konečná cena půjčky se nezmění ani o korunu. Ovšem v tomto případě máme zákonnou povinnost o Vašem prodlení informovat do registru klientských informací.

Dluh se nepřenáší

V případě úmrtí osoby, se kterou byla krátkodobá Půjčka 10+1 sjednána, smlouva zaniká a dluh se nepřenáší na případné dědice.

Pokud se rozhodnete pro balíček Plus, výše poplatku za tuto službu závisí na posouzení Vaší úvěruschopnosti a finální cena je Vám sdělena přímo naším finančním asistentem.

 

Pojištění KOMPLEX přijde v nečekaných situacích vhod

Pojištění k Půjčce Provident a Půjčce 10+1 vás ochrání před výpadkem příjmů z důvodu nemoci či úrazu

Chci pojištěnou půjčku

Co potřebujete k získání Půjčky 10+1?

Získejte svou první půjčku výhodně, snadno a rychle.

Plnoletost

Půjčit si u nás může jen člověk starší 18 let. Proto si připravte doklad totožnosti k ověření, tedy platný občanský průkaz.

Pravidelný příjem

Aby vám půjčka nepřidávala více vrásek, potřebujeme si ověřit, že její splácení zvládnete. Před sjednáním půjčky si proto budeme chtít ověřit váš příjem za poslední 2 měsíce. Stačí nám například potvrzení příjmu, výpis z účtu nebo daňové přiznání.

Pobyt na území ČR

Budeme chtít vidět také doklad o trvalém pobytu na území ČR. Obvykle stačí občanský průkaz, u cizinců je potřeba povolení k trvalému či dlouhodobému pobytu na území ČR.

Nový zákazník Providentu

Nabídku Půjčky 10+1 mohou využít pouze noví zákazníci Providentu. Pro zákazníky, se kterými se už známe, máme připravenou Půjčku Provident nebo online půjčku.

Jak získáte svou první Půjčku 10+1?

Žádné složité postupy ani komplikované žádosti. S námi získáte svou první krátkodobou půjčku snadno a rychle.

Snadná žádost

Vyplňte online žádost o půjčku nebo zavolejte na naši bezplatnou linku. Na čísle 800 153 153 vám rádi pomůžeme ve všední dny (8.00–20.00 h) i o víkendu (9.00–18.00 h).

Schválení půjčky

Po telefonu se spolu domluvíme na osobní schůzce, na které se svým osobním finančním asistentem projdete a vyplníte všechny dokumenty potřebné ke schválení.

Vyplacení půjčky

Peníze budete mít na svém účtu do 3 pracovních dnů od chvíle, kdy půjčku schválíme. Nebo vám je v případě, že jste si přikoupili také balíček Plus, vyplatíme ihned po podpisu smlouvy. Půjčku pak můžete splácet jak na účet, tak i svému osobnímu finančnímu asistentovi v hotovosti.

Nenašli jste odpovědi na své otázky? Projděte si časté dotazy.