18/10/2019

Půjčka Provident: Rychlá, jednoduchá a bezpečná

Je pro vás těžké zorientovat se v celé řadě půjček, které jsou na trhu k dispozici? V Providentu jsme se rozhodli nabídku zjednodušit a zároveň celý proces maximálně usnadnit. Proto teď v naší nabídce najdete „pouze“ dvě půjčky – půjčku zdarma Provident START a zbrusu novou Půjčku Provident, která v sobě obsahuje všechny výhody a možnosti našich dřívějších půjček. Stačí zadat jednotlivé parametry podle svých potřeb.


Půjčka Provident. To je až 170 000 Kč na cokoli


S Půjčkou Provident si můžete půjčit až 170 000 Kč na cokoli. Nikdo se vás tedy nebude ptát na účel půjčky. Můžete si také vybrat mezi týdenním či měsíčním splácením. Už při domluvě s finančním asistentem si můžete nechat celou půjčku namodelovat přesně podle svých potřeb a možností. Nastavit si můžete také dobu splácení, která je u nás nově až 4 roky. Mimochodem, RPSN u Půjčky Provident začíná na 22,5 % a roční úroková sazba už na 6,2 %, což mezi nebankovními společnostmi patří k nejnižším hodnotám.

Víme, že rychlost je v dnešní době důležitá. Pokud budete chtít vybranou částku poslat na účet, můžete ji od nás mít už do dvou pracovních dnů po podpisu smlouvy. Když dáte přednost hotovosti, předá vám náš osobní finanční asistent peníze hned po podpisu smlouvy.


Žádné stohy papírů a vše přehledně vysvětlené


Výhodou nové Půjčky Provident je také jednoduchost sjednání. Jediné, co je třeba vyplnit, je online žádost, díky které hned uvidíte i nabídku s konkrétní sumou . Pokud si s internetem a online formuláři nerozumíte, prostě nám zavolejte na infolinku 800 153 153, která je naprosto zdarma. S operátorem domluvíte detaily a společně najdete i vhodný čas pro osobní schůzku s naším osobním finančním asistentem.

TIP: Na schůzku za naším osobním finančním asistentem nemusíte cestovat z města do města nebo přes celou Prahu. Rádi za vámi přijedeme až k vám domů, abyste se cítili dobře. Asistent zkontroluje vaše doklady, odpoví vám na každou otázku, připraví nabídku a po podpisu smlouvy vám bude k dispozici po celou dobu splácení.

Jakmile finanční asistent vyplní potřebné dokumenty a přesvědčí se o schválení půjčky, pošleme vám peníze na účet do dvou pracovních dnů nebo vám je předáme v hotovosti hned na místě.


Kdo může o půjčku požádat?


Ke sjednání Půjčky Provident je třeba plnoletost a trvalý nebo dlouhodobý pobyt na území České republiky. Zatímco „našincům“ stačí občanský průkaz, od cizinců potřebujeme potvrzení o pobytu v ČR.

Další podmínkou je stálý příjem. Abychom snížili riziko potíží se splácením a ujistili se, že pro vás půjčka nebude přítěží, zeptáme se na příjem za poslední dva měsíce . Jako důkaz poslouží například výpis z účtu, daňové přiznání nebo potvrzení od zaměstnavatele.

Když budete chtít dostat půjčku na účet, připravte si ještě číslo účtu, své telefonní číslo a e-mailovou adresu. To je všechno.


Pro klid v duši: Splátkové prázdniny a pojištění KOMPLEX


Člověk nikdy neví, co se může stát. Život nám všem dokáže připravit nečekané situace, které mohou mít nepříjemné důsledky. Proto je tu pojištění KOMPLEX, které funguje jako ochrana při výpadku vašich příjmů. Bát se nemusíte hospitalizace v nemocnici, dlouhodobé nemoci, ani úrazu. Pojištění KOMPLEX vám bude krýt záda ve všech těchto situacích jen za 129 Kč měsíčně.

Pokud se stane jiná závažná nebo nečekaná událost a vy zjistíte, že by se vám hodila přestávka ve splácení, dáme vám ji. Díky splátkovým prázdninám si u nás můžete odložit až 4 splátky. Stačí se o tom včas poradit se svým osobním finančním asistentem.