18/10/2019

Půjčka Provident: Rychlá, jednoduchá a bezpečná

Je pro vás těžké zorientovat se v celé řadě půjček, které jsou na trhu k dispozici? V Providentu jsme se rozhodli nabídku zjednodušit a zároveň celý proces maximálně usnadnit. Proto teď v naší nabídce najdete „pouze“ dvě půjčky – Půjčku 10+1 a Půjčku Provident, kterou si přizpůsobíte podle svých potřeb.


Až 170 000 Kč na cokoli s Půjčkou Provident


S Půjčkou Provident si můžete půjčit až 170 000 Kč na cokoli. Nikdo se vás tedy nebude ptát na účel půjčky. Už při domluvě s finančním asistentem si můžete nechat celou půjčku namodelovat přesně podle svých potřeb a možností. Mimochodem, RPSN u Půjčky Provident začíná na 22,39 %.


Půjčka Provident nebo Půjčka Provident Plus?


Při sjednávání půjček se v Providentu setkáváme jak s klienty, kteří jsou si jisti, že splácení zvládnou naprosto bez problémů, tak i s klienty, kteří by si přáli mít po dobu splácení shovívavější režim pro případ, že by se některý měsíc či týden na splátku v rozpočtu nenašel dostatek prostředků.

Tomu jsme přizpůsobili i naši půjčku. Pro ty, kteří bezpečnostní síť v podobě balíčku Plus nepotřebují, je tu základní Půjčka Provident. V tomto případě můžete mít k dispozici až 170 000 Kč do sedmi dnů od podpisu smlouvy. Jediné, co k tomu potřebujete je bankovní účet, na který peníze zašleme. Se sjednáním a nastavením Půjčky Provident vám pomůže náš osobní finanční asistent.

Půjčka Provident s balíčkem Plus je vhodná pro klienty, kteří chtějí mít během splácení za zády pojistku v podobě: Splátkových prázdnin, Ochranu před poplatky z prodlení, nebo poradenství osobního finančního asistenta kdykoli během splácení. Pokud zvolíte tuto variantu, vyplatíme vám až 90 000 Kč v hotovosti ihned po podpisu smlouvy.

Co obsahuje balíček Plus?

  • Pomoc finančního asistenta při sjednávání půjčky a finanční poradenství týkající se půjčky po celou dobu splácení → Náš osobní finanční asistent vám vysvětlí všechny náležitosti půjčky v pohodlí vašeho domova a zodpoví vám otázky, na které se budete chtít doptat. Zároveň vám bude k dispozici kdykoli se budete potřebovat poradit ohledně vaší půjčky u Providentu.
  • Garance celkové ceny neboli ochrana před poplatky z prodlení → Při zpoždění se v platbách až o tři měsíce nebudete hradit upomínky, smluvní pokuty ani zákonný úrok.
  • Splátkové prázdniny → Díky této službě si můžete požádat o odložení splátky, ať už je důvod jakýkoli. Doba splácení půjčky se pak prodlouží podle toho, jak dlouho budete Splátkových prázdnin využívat. Odložit si (podle celkové délky splácení) můžete až 7 splátek.
  • Neuplatnění pohledávky v případě úmrtíV případě úmrtí dlužníka se pohledávka, na kterou se neváže žádný dluh, nevymáhá v rámci dědického řízení, ale zaniká.

TIP: K oběma variantám půjčky, tedy k Půjčce Provident i Půjčce Provident Plus, si můžete přidat také pojištění KOMPLEX jen za 129 Kč měsíčně. Díky tomuto pojištění zvládnete splácet i ve chvíli, kdy vám cestu zkříží úraz nebo nemoc, a vy přijdete o své pravidelné příjmy. Pojistné plnění se vztahuje také na hospitalizaci vašeho dítěte.

Zjistěte více informací přímo na stránce Půjčka Provident.


Žádné stohy papírů a vše přehledně vysvětlené


Výhodou nové Půjčky Provident je také jednoduchost sjednání. Jediné, co je třeba vyplnit, je online žádost, díky které hned uvidíte i nabídku s konkrétní sumou. Pokud si s internetem a online formuláři nerozumíte, prostě nám zavolejte na infolinku 800 153 153, která je naprosto zdarma. S operátorem domluvíte detaily a společně najdete i vhodný čas pro osobní schůzku s naším osobním finančním asistentem.

Na schůzku za naším osobním finančním asistentem nemusíte dlouze cestovat. Rádi za vámi přijedeme až k vám domů, abyste se cítili dobře. Asistent zkontroluje vaše doklady, odpoví vám na každou otázku a připraví nabídku, která vám bude vyhovovat. Jakmile finanční asistent vyplní potřebné dokumenty a přesvědčí se o schválení půjčky, předá vám na místě peníze v hotovosti. V případě Půjčky Provident bez balíčku Plus vám peníze pošleme na účet do sedmi dnů od podpisu smlouvy.


Kdo může o půjčku požádat?


Ke sjednání Půjčky Provident je třeba plnoletost a trvalý nebo dlouhodobý pobyt na území České republiky. Zatímco státním občanům ČR stačí občanský průkaz, od cizinců potřebujeme doklad o povolení k pobytu.

Další podmínkou je stálý příjem. Abychom snížili riziko potíží se splácením a ujistili se, že pro vás půjčka nebude přítěží, zeptáme se na příjem za poslední dva měsíce. K potvrzení zdroje Vašeho příjmu poslouží například výpis z účtu, daňové přiznání nebo potvrzení od zaměstnavatele. Abychom se s Vámi mohli snadno spojit, připravte si své telefonní číslo a e-mailovou adresu a když budete chtít dostat půjčku na účet, připravte si ještě číslo účtu. To je všechno.