Nebankovní půjčka na 100 000 Kč

Potřebujete si nutně půjčit, ale nemáte kde? Nevadí. Půjčíme vám až 100 000 Kč na cokoliv. Třeba na auto nebo rekonstrukci bydlení.

Sami si můžete zvolit výši splátek a dobu splácení. Na kalkulačce si jednoduše nastavte, kolik si chcete půjčit a jak vysoké splátky jsou pro vás nejlepší.

Zjistit více

Kdy se nebankovní půjčka na 100 000 Kč vyplatí?

U každé půjčky pečlivě zvažte, jestli je pro vás z dlouhodobého hlediska výhodná. Nebankovní půjčka na 100 000 Kč se hodí například na:

  • rekonstrukci, která přesahuje vaše finanční možnosti,
  • koupi nebo opravu auta, které potřebujete k dojíždění do práce,
  • vybavení domácnosti, bez něhož se denně neobejdete.

Půjčku si naopak neberte, pokud máte v plánu peníze utratit za dovolenou, vánoční dárky nebo splácení jiné půjčky. V prvních dvou případech jde o věci, které vám budou sloužit kratší dobu, než je budete splácet. Kvůli poslednímu případu byste se navíc mohli snadno dostat do dluhové pasti.

Výhody nebankovní půjčky na 100 000 Kč

Žádné zdlouhavé schvalování

Spěcháte? Chápeme. Nebudeme nic prodlužovat. Půjčené peníze od nás dostane klidně i o víkendu.

Výše splátek podle vašich možností

Zvažte své měsíční příjmy a podle nich si jednoduše nastavte, v jaké výši a jak dlouho budete chtít půjčku splácet.

Půjčku vyřídíte jednoduše online

Nemusíte nikam chodit. Vyplňte z mobilu nebo počítače online žádost o půjčku a za pár minut máte hotovo.

Peníze na účet i v hotovosti

Stačí mít e-mail, číslo bankovního účtu na vaše jméno a telefonní číslo. Pokud navíc zvolíte půjčku s balíčkem PLUS, peníze vám půjčíme v hotovosti.

Pravidla pro bezpečnou půjčku

Aby vás půjčka nedostala do problémů, dodržujte tyto zásady:

  • Půjčujte si jen u důvěryhodných společností. Poznáte je tak, že mají jasné podmínky a licenci pro poskytování úvěrů od České národní banky.
  • Držte se svých finančních možností. Předem si spočítejte, jak vysoké splátky zvládnete. Nezapomeňte si ponechat určitou rezervu – pokud vám vychází, že po zaplacení nezbytných nákladů a splátek nezůstává žádná rezerva, raději si domluvte splátku nižší. Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech a nenadálý výdaj nemůžete nikdy vyloučit.
  • Půjčku si berte jen na věci, do kterých se vyplatí investovat a které budete déle používat než splácet.
  • Zařiďte si k půjčce pojištění, které vás bude chránit ve chvílích, kdy nebudete moct kvůli úrazu nebo nemoci splácet. U nás je to třeba Provi Pojištění.
  • Buďte ke společnosti, od níž si půjčujete, vždycky upřímní. Pokud začnete mít se splácením problémy, nenechávejte si to pro sebe. Se seriózní společností vždycky najdete řešení.

Co k nebankovní půjčce na 100 000 Kč potřebujete?

Nejde o nic složitého. K úspěšnému vyřízení půjčky od vás budeme chtít jen:

Plnoletost

Půjčujeme pouze těm, kteří dosáhli 18 let a více. Potřebujeme proto vidět váš doklad totožnosti, například občanský průkaz.

Pravidelný příjem

Abychom měli jistotu, že půjčku zvládnete splácet, musíme si ověřit váš příjem za poslední 2 měsíce. Stačí nám doložit výpis z účtu, potvrzení o příjmu nebo daňové přiznání.

Pobyt na území ČR

Ten nám můžete doložit občanským průkazem nebo nájemní smlouvou. Pokud jste cizinec, postačí nám povolení k pobytu v ČR.