Rychlá půjčka:
až 90 000 Kč

  • vhodná jako půjčka do výplaty
  • týdenní nebo měsíční splátky
  • v hotovosti i na bankovní účet
  • s možností Pojištění KOMPLEX

Rychlá půjčka v hotovosti i na bankovní účet

Rychlá půjčka nabízí až 90 000 Kč, které vám pošleme na bankovní účet, nebo je v hotovosti doručíme až domů. Rychlá půjčka je vhodná také jako půjčka do výplaty.

AŽ 90 000 KČ V HOTOVOSTI

Až 90 000 Kč vám přivezeme v hotovosti až domů, nebo pošleme na bankovní účet. A to s garancí, že nezaplatíte nic navíc ani v případě menších potíží se splácením.

PŮJČKA DO VÝPLATY IHNED, I O VÍKENDU

Jakmile podepíšete smlouvu, peníze z naší nebankovní půjčky už jsou na cestě k vám. Dokonce i o víkendu, aniž byste museli řešit cokoli mimo domov.

SPLÁTKOVÉ PRÁZDNINY

Odložte splátku na později. Když vám něco zkříží plány a vy budete mít potíže se splácením, jednoduše využijte výhodu našich splátkových prázdnin.

Splátkové prázdniny:
Odložte splátku na později

U Rychlé půjčky jednoduše využijete výhodu našich splátkových prázdnin. Přečtěte si, jak tato služba funguje, a splácejte bez stresu.

Více Informací

Co potřebuji pro rychlé získání peněz?

Získejte rychlou půjčku na účet nebo v hotovosti snadno a ihned.

PLNOLETOST

Rychlé hotovostní i ostatní naše půjčky poskytujeme výhradně osobám starším 18 let. Proto potřebujeme doklad totožnosti k ověření, tedy platný občanský průkaz.

ZDROJ PŘÍJMU

Pro vyhodnocení žádosti o rychlou půjčku je potřeba prokázat příjem za poslední 2 měsíce. Třeba potvrzením o příjmu, výpisem z účtu či daňovým přiznáním.

POBYT NA ÚZEMÍ ČR

U občanů ČR nám stačí občanský průkaz, SIPO, nájemní smlouva apod. U cizinců je potřeba povolení k trvalému či dlouhodobému pobytu na území ČR.

Jak získáte svou rychlou půjčku?

Rychlou půjčku získáte v několika snadných krocích.

ŽÁDOST O RYCHLOU PŮJČKU

Vyplňte online žádost o rychlou půjčku, zanechte nám své telefonní číslo nebo zavolejte. Poté budete kontaktováni naším operátorem.

SETKÁNÍ S NAŠÍM ZÁSTUPCEM

Náš osobní finanční asistent vás navštíví v pohodlí vašeho domova. Zkontroluje potřebné dokumenty a zajistí nezbytné administrativní úkony.

SCHVÁLENÍ PŮJČKY

Poté, co osobní finanční asistent vyplní veškeré dokumenty a administrativní úkony, bude vás informovat o výsledku schválení.

PODPIS A VYPLACENÍ

Pokud budete potřebovat pomoct nebo poradit, můžete se na svého osobního finančního asistenta kdykoli obrátit. K dispozici vám bude po celou dobu splácení.

Rychlá půjčka od Providentu? Peníze ihned, i o víkendu!

Splátky rychlé půjčky máte ve svých rukách

Naprostá většina našich klientů doporučuje naše služby. Vážíme si každého našeho klienta a snažíme se vycházet maximálně vstříc jejich požadavkům. Proto k rychlým hotovostním půjčkám nabízíme splátkové prázdniny. V nabídce máme i půjčku pro nové zákazníky, kdy zaplatíte navíc jen jednu splátku.

Rychlá půjčka vyřeší vaši situaci

S naší rychlou hotovostní půjčkou se můžete spolehnout na Garanci celkové ceny. V případě, že zrovna splácet nemůžete, využijte nabídku splátkových prázdnin.

Peníze s rychlou půjčkou ihned po podpisu smlouvy

S naší rychlou půjčkou přesně víte, kolik zaplatíte. Nemusíte se proto obávat žádných skrytých poplatků. Případné dotazy vám ochotně zodpoví váš osobní finanční asistent. Rychlá půjčka je vhodná také jako půjčka do výplaty.