Používáme cookies, abychom Vám zajistili veškeré pohodlí na našich stránkách. V případě, že budete dále pokračovat bez provedení změn ve Vašem nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s přijímáním cookies na těchto stránkách. Pokud chcete své nastavení změnit, můžete tak učinit kdykoli tady. Přečtěte si víc

Hotovostní půjčka od Providentu

Okamžité sjednání a rychlé doručení hotovostní půjčky až k vám domů. Hotovost ihned při podpisu smlouvy.

Vaše půjčka 300
Počet měsíců 300
Vaše splátka 383,20
Celková částka 4 139,40
RPSN 133,40 %

Výše půjčky ${loanAmount} Kč na ${loanTerm} měsíců: měsíční splátka ${regularInstallment} Kč, poslední splátka ${lastInstallment} Kč, úrok ${interestAmount} Kč, poplatek za zpracování ${preparatoryFeeAmount} Kč, poplatek za administrativní činnost ${adminFeeAmount} Kč, celková dlužná částka ${totalAmountPayable} Kč, úroková sazba ${interestRate} % p. a., RPSN ${aprInPercents} %. * Toto je pouze reprezentativní příklad půjčky. Skutečná výše a podmínky Vaší půjčky se mohou lišit v závislosti na Providentem provedeném posouzení Vaší úvěruschopnosti.

V čem je hotovostní půjčka od Providentu výhodná?

Získejte peníze v hotovosti ihned při podpisu smlouvy. I o víkendu,

AŽ 90 000 KČ V HOTOVOSTI

Získejte až 90 000 Kč v hotovosti. Navíc s garancí, že nezaplatíte nic navíc ani v případě
menších potíží se splácením.

PENÍZE IHNED, I O VÍKENDU

Získejte hotovostní půjčku ihned při podpisu smlouvy.
I o víkendu a v pohodlí domova.

SPLÁTKOVÉ PRÁZDNINY

Odložte splátku na později. Když vám něco zkříží plány a vy budete mít potíže se splácením, jednoduše využijte výhodu našich splátkových prázdnin.

Splátkové prázdniny:
Odložte splátku na později

Když vám něco zkříží cestu a vy budete mít problémy se splácením, jednoduše využijete výhodu našich splátkových prázdnin.

VÍce Informací

Co potřebuji pro získání hotovostní půjčky?

Získejte svou půjčku v hotovosti snadno a rychle.

PLNOLETOST

Hotovostní i ostatní naše půjčky poskytujeme pouze osobám starším 18 let. Proto je potřeba doložit i doklad totožnosti k ověření, tedy platný občanský průkaz.

ZDROJ PŘÍJMU

Pro vyhodnocení žádosti o půjčku je potřeba prokázat příjem za poslední 3 měsíce. Jedná se o potvrzení o příjmu, výpis z účtu nebo třeba daňové přiznání.

POBYT NA ÚZEMÍ ČR

Potřebujete doklad totožnosti a doložitelný doklad o trvalém pobytu na území ČR. Občanský průkaz, SIPO, nájemní smlouva, apod. U cizinců je potřeba povolení k trvalému či dlouhodobému pobytu na území ČR.

Jak získáte svou půjčku?

Půjčku získáte v několika snadných krocích.

ŽÁDOST O PŮJČKU

Vyplňte online žádost o půjčku, zanechte nám své telefonní číslo nebo zavolejte. Poté budete kontaktováni naším operátorem.

DOKUMENTACE

Náš obchodní zástupce vás navštíví v pohodlí vašeho domova. Zkontroluje potřebné dokumenty a zajistí nezbytné administrativní úkony.

 

SCHVÁLENÍ PŮJČKY

Poté, co obchodní zástupce vyplní veškeré dokumenty a administrativní úkony, bude vás informovat
o výsledku schválení.

VYPLACENÍ

Své peníze získáte ihned při podpisu smlouvy v hotovosti a v pohodlí
vašeho domova. I o víkendu.

Půjčka od Providentu? Online a ihned!

Spokojenost

Naprostá většina našich klientů doporučuje naše služby. Vážíme si každého našeho klienta a snažíme se vycházet maximálně vstříc jejich požadavkům. Proto k hotovostním půjčkám nabízíme splátkové prázdniny i půjčky zdarma novým zákazníkům.

Řada výhod

S naší hotovostní půjčkou se můžete spolehnout na garanci celkové ceny. V případě, že zrovna splácet nemůžete, využijte nabídku splátkových prázdnin.

Jasná pravidla

S naší půjčkou přesně víte, kolik zaplatíte. Nemusíte se proto obávat žádných skrytých poplatků. Případné dotazy vám ochotně zodpoví váš obchodní zástupce.