Používáme cookies, abychom Vám zajistili veškeré pohodlí na našich stránkách. V případě, že budete dále pokračovat bez provedení změn ve Vašem nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s přijímáním cookies na těchto stránkách. Pokud chcete své nastavení změnit, můžete tak učinit kdykoli tady. Přečtěte si víc

Půjčka Zelená v hotovosti: až 90 000 Kč na ruku

S půjčkou Zelená v hotovosti získáte až 90 000 Kč už při podpisu smlouvy. Vy nikam nemusíte, naše půjčka přijde za vámi. Peníze vám totiž přivezeme až domů spolu se všemi potřebnými dokumenty. Pohodlně a kdykoli budete chtít – i o víkendu.

AŽ 90 000 KČ V HOTOVOSTI

Získejte až 90 000 Kč v hotovosti s možností využít Splátkové prázdniny, tedy odložení splátky v případě neočekávané situace.

PENÍZE IHNED, I O VÍKENDU

Peníze v hotovosti dostanete ihned při podpisu smlouvy. I o víkendu a v pohodlí domova.

ANI O KORUNU NAVÍC

U nás přesně víte, kolik zaplatíte. Díky garanci celkové ceny si můžete být jisti, že nesplatíte ani o korunu navíc.

 

Provident Start:

První půjčka zcela zdarma

Půjčte si až 12 000 Kč zcela zdarma na 3 měsíce.
Zaplatíte tolik, kolik si půjčíte.

Více Informací

Co potřebujete pro získání půjčky v hotovosti?

Získejte svou první půjčku snadno a rychle.

Plnoletost

Půjčit si u nás může jen člověk starší 18 let. Proto si připravte doklad totožnosti k ověření, tedy platný občanský průkaz.

Dostatečný příjem

Abychom měli jistotu, že půjčku zvládnete, potřebujeme prokázat váš příjem za poslední 2 měsíce. Stačí nám například potvrzení příjmu, výpis z účtu nebo daňové přiznání.

Pobyt na území ČR

Budeme chtít vidět také doklad o trvalém pobytu na území ČR. Obvykle stačí občanský průkaz, u cizinců je potřeba povolení k trvalému či dlouhodobému pobytu na území ČR.

Často kladené dotazy

  • Jaké jsou minimální podmínky pro získání půjčky?

  • Jaké budu potřebovat doklady?

  • Jak zažádat o půjčku?

  • Jak a kdy mi budou vyplaceny peníze?

  • Co jsou to splátkové prázdniny a jak si mohu o ně zažádat?

Jaké jsou minimální podmínky pro získání půjčky?

Osoba starší 18 let, Trvalý pobyt v ČR, Stálý zdroj příjmu, vlastní telefon. Pro půjčku Modrá na účet je nutné mít také vlastní bankovní účet.

Jaké budu potřebovat doklady?

Platný občanský průkaz nebo povolení k trvalému/dlouhodobému pobytu na území ČR. Doklad o trvalém příjmu, nejlépe na formuláři potvrzení o příjmu nebo doložený výplatními páskami, výpisem z účtu nebo daňovým přiznáním. V případě půjčky Zelená v hotovosti také doklad potvrzující adresu Vašeho bydliště (SIPO, nájemní smlouva apod.).

Jak zažádat o půjčku?

Vše vyřídíte z pohodlí Vašeho domova. O půjčku můžete zažádat prostřednictvím vyplněním online formuláře (link https://www.provident.cz/zadost-o-pujcku ) nebo telefonicky na čísle 800 153 153. Následně nejpozději do jednoho pracovního dne Vás bude kontaktovat obchodní zástupce, který se s Vámi domluví na osobní schůzce, kde Vám vysvětlí proces poskytnutí půjčky.

Jak a kdy mi budou vyplaceny peníze?

V případě půjčky Zelená v hotovosti Vám budou peníze vyplaceny při podpisu Smlouvy o zápůjčce obchodním zástupcem. V případě půjčky Modrá na účet Vám peníze převedeme na bankovní účet do 3 pracovních dnů od podpisu smlouvy a telefonického ověření osobních údajů zákazníka a parametrů zápůjčky uvedených ve Smlouvě.

Co jsou to splátkové prázdniny a jak si mohu o ně zažádat?

Je to výhoda, kterou automaticky získáváte k Vaší půjčce. Když Vám něco neplánovaně zkříží cestu a Vy budete mít problém s měsíční splátkou, máte možnost si požádat o její odložení a to telefonicky na bezplatné zákaznické lince 800 153 153 nebo prostřednictvím e-mailu zakaznicky.digitalservis@provident.cz.

Jak získáte svou půjčku v hotovosti?

Žádné složité postupy ani komplikované žádosti. S námi získáte svou půjčku v hotovosti snadno a rychle.

Žádost o půjčku

Stačí vyplnit online žádost o půjčku nebo zdarma zavolat na naši infolinku 800 153 153. Poté vás kontaktuje náš operátor, který s vámi vyřeší další detaily.

Společná schůzka

Váš osobní finanční asistent vás po dohodě navštíví v pohodlí domova. Zkontroluje potřebné dokumenty a zajistí nezbytné administrativní úkony.

 

Schválení, podpis a vyplacení

Poté, co váš finanční asistent vyplní veškeré dokumenty, připraví na místě výslednou nabídku. Po podpisu smlouvy vám vyplatí celou částku v hotovosti.

Pomoc kdykoli potřebujete

Pokud budete potřebovat pomoct nebo poradit, můžete se na svého osobního finančního asistenta kdykoli obrátit. K dispozici vám bude po celou dobu splácení.

HODNOCENÍ A RECENZE NAŠICH KLIENTŮ

Provident spolupracuje se společností Feefo, nezávislou platformou, která nám pomáhá zjišťovat, co si o našich službách myslí naši zákazníci. Přečtěte si skutečné recenze našich spokojených klientů.

Co o nás říkají klienti

feefo statistic

Velmi rychlé vyřízení,doporucíl bych určitě.

Radek Teplý

Ochota, rychlé jednání.

Václav Jindra

Provident je dobrý.vazim si Providentu.😚😉

Pavel Knebel

Půjčka Zelená v hotovosti s měsíční splátkou od Providentu

Půjčka v hotovosti od Providentu

Vážíme si každého našeho klienta a snažíme se vycházet maximálně vstříc všem jejich požadavkům. Proto k hotovostním půjčkám nabízíme Splátkové prázdniny i půjčky zdarma novým zákazníkům.

Půjčka pro spokojené zákazníky

Naprostá většina našich klientů nás doporučuje dál. S naší hotovostní půjčkou totiž získáte garanci ceny i v případě menších potíží se splácením. Kvůli splátkám navíc nemusíte nikam jezdit – výběr z pohodlí domova je u nás samozřejmostí.

Budeme s vámi po celou dobu splácení

Potřebujete odložit splátku nebo se chcete jen na něco zeptat? Váš osobní finanční asistent nebo kolegové na bezplatné zákaznické lince 800 153 153 vám kdykoli odpoví na cokoli, co vás ohledně půjčky zajímá.