Používáme cookies, abychom Vám zajistili veškeré pohodlí na našich stránkách. V případě, že budete dále pokračovat bez provedení změn ve Vašem nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s přijímáním cookies na těchto stránkách. Pokud chcete své nastavení změnit, můžete tak učinit kdykoli tady. Přečtěte si víc

Půjčka v hotovosti až do 90 000 Kč

Navíc první půjčka zcela zdarma.

Vaše půjčka 300
Počet měsíců 300

Výše půjčky ${loanAmount} Kč na ${loanTerm} měsíců: měsíční splátka ${regularInstallment} Kč, poslední splátka ${lastInstallment} Kč, úrok ${interestAmount} Kč, poplatek za zpracování ${preparatoryFeeAmount} Kč, poplatek za administrativní činnost ${adminFeeAmount} Kč, celková dlužná částka ${totalAmountPayable} Kč, úroková sazba ${interestRate} % p. a., RPSN ${aprInPercents} %. * Toto je pouze reprezentativní příklad půjčky. Skutečná výše a podmínky Vaší půjčky se mohou lišit v závislosti na Providentem provedeném posouzení Vaší úvěruschopnosti.

Vaše splátka 383,20
Celková částka 4 139,40
RPSN 133,40 %

První půjčka ZDARMA

Získejte až 9 000 Kč s 0% úrokem a 0 Kč poplatky.

VÍCE INFORMACÍ

Půjčka Zelená v hotovosti

S půjčkou Zelená v hotovosti získáte až 90 000 Kč, které vám v hotovosti doručíme rychle až domů.

AŽ 90 000 KČ V HOTOVOSTI

Získejte až 90 000 Kč v hotovosti.
Navíc s garancí, že nezaplatíte nic navíc
ani v případě menších potíží se splácením.

PENÍZE IHNED, I O VÍKENDU

Získejte hotovostní půjčku ihned při podpisu smlouvy.
I o víkendu a v pohodlí domova.

GARANCE CELKOVÉ CENY

Půjčka v hotovosti až do výše 90 000 Kč.
S naší garancí celkové ceny si můžete
být jisti, že nebudete splácet více.

Splátkové prázdniny:
Odložte splátku na později

Když vám něco zkříží cestu a vy budete mít potíže se splácením, jednoduše využijete výhodu našich Splátkových prázdnin.

VÍce Informací

Co potřebuji pro získání půjčky v hotovosti?

Získejte svou půjčku v hotovosti snadno a rychle.

PLNOLETOST

Hotovostní i ostatní naše půjčky poskytujeme pouze osobám starším 18 let. Proto je potřeba doložit i doklad totožnosti k ověření, tedy platný občanský průkaz.

ZDROJ PŘÍJMU

Pro vyhodnocení žádosti o půjčku je potřeba prokázat příjem za poslední 3 měsíce. Jedná se například o potvrzení o příjmu, výpis z účtu nebo daňové přiznání.

POBYT NA ÚZEMÍ ČR

Potřebujete doklad totožnosti a doklad o trvalém pobytu na území ČR. U cizinců je potřeba povolení k trvalému či dlouhodobému pobytu na území ČR.

Často kladené dotazy

  • Jaké jsou minimální podmínky pro získání půjčky?

  • Jaké budu potřebovat doklady?

  • Jak zažádat o půjčku?

  • Jak a kdy mi budou vyplaceny peníze?

  • Co jsou to splátkové prázdniny a jak si mohu o ně zažádat?

Jaké jsou minimální podmínky pro získání půjčky?

Osoba starší 18 let, Trvalý pobyt v ČR, Stálý zdroj příjmu, vlastní telefon. Pro půjčku Modrá na účet je nutné mít také vlastní bankovní účet.

Jaké budu potřebovat doklady?

Platný občanský průkaz nebo povolení k trvalému/dlouhodobému pobytu na území ČR a zpravidla druhý doklad totožnosti, např. řidičský průkaz nebo cestovní pas. Doklad o trvalém příjmu, zpravidla na formuláři potvrzení o příjmu nebo doložený výplatními páskami, výpisem z účtu nebo daňovým přiznáním. V případě půjčky Zelená v hotovosti také doklad potvrzující adresu Vašeho bydliště (SIPO, nájemní smlouva apod.).

Jak zažádat o půjčku?

Vše vyřídíte z pohodlí Vašeho domova. O půjčku můžete zažádat prostřednictvím vyplněním online formuláře (link https://www.provident.cz/zadost-o-pujcku ) nebo telefonicky na čísle 800 153 153. Následně nejpozději do jednoho pracovního dne Vás bude kontaktovat obchodní zástupce, který se s Vámi domluví na osobní schůzce, kde Vám vysvětlí proces poskytnutí půjčky.

Jak a kdy mi budou vyplaceny peníze?

V případě půjčky Zelená v hotovosti Vám budou peníze vyplaceny při podpisu Smlouvy o zápůjčce obchodním zástupcem. V případě půjčky Modrá na účet Vám peníze převedeme na bankovní účet do 3 pracovních dnů od podpisu smlouvy a telefonického ověření osobních údajů zákazníka a parametrů zápůjčky uvedených ve Smlouvě.

Co jsou to splátkové prázdniny a jak si mohu o ně zažádat?

Je to výhoda, kterou automaticky získáváte k Vaší půjčce. Když Vám něco neplánovaně zkříží cestu a Vy budete mít problém s měsíční splátkou, máte možnost si požádat o její odložení a to telefonicky na bezplatné zákaznické lince 800 153 153 nebo prostřednictvím e-mailu zakaznicky.digitalservis@provident.cz.

Jak získáte svou půjčku v hotovosti?

Půjčku získáte v několika snadných krocích.

ŽÁDOST O PŮJČKU

Vyplňte online žádost o půjčku, zanechte nám své telefonní číslo nebo zavolejte. Poté budete kontaktováni naším operátorem.

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Náš obchodní zástupce vás navštíví v pohodlí vašeho domova. Zkontroluje potřebné dokumenty a zajistí nezbytné administrativní úkony.

 

SCHVÁLENÍ PŮJČKY

Poté, co obchodní zástupce vyplní veškeré dokumenty, zajistí pro vás všechnu administrativu a předá vám výslednou nabídku.

PODPIS A VYPLACENÍ

Smlouvu podepíšete se svým obchodním zástupcem, který vám vyplatí půjčku v hotovosti ihned po podpisu smlouvy.

HODNOCENÍ A RECENZE NAŠICH KLIENTŮ

Provident spolupracuje se společností Feefo. Feefo je nezávislá platforma, která nám pomáhá zjišťovat, co si o našich službách myslí naši zákazníci. Níže si můžete přečíst skutečné recenze našich spokojených klientů.

Co o nás říkají klienti

feefo statistic

Velmi rychlé vyřízení,doporucíl bych určitě.

Radek Teplý

Ochota, rychlé jednání.

Václav Jindra

Provident je dobrý.vazim si Providentu.😚😉

Pavel Knebel

Půjčka Zelená v hotovosti od Providentu

Půjčka v hotovosti od Providentu

Naprostá většina našich klientů doporučuje naše služby. Vážíme si každého našeho klienta a snažíme se vycházet maximálně vstříc jejich požadavkům. Proto k hotovostním půjčkám nabízíme Splátkové prázdniny i půjčky zdarma novým zákazníkům.

Půjčka pro spokojené zákazníky


S naší hotovostní půjčkou se můžete spolehnout na garanci celkové ceny. V případě, že zrovna splácet nemůžete, využijte nabídku splátkových prázdnin.

Předem víte, kolik zaplatíte


S naší půjčkou přesně víte, kolik zaplatíte. Nemusíte se proto obávat žádných skrytých poplatků. Případné dotazy vám ochotně zodpoví váš obchodní zástupce nebo kolegové na bezplatné zákaznické lince.