ZÍSKEJTE
3 % ZPÁTKY
Z KAŽDÉ
SPLÁTKY

Provident odměňuje své zákazníky za splácení

Jak získat odměnu z každé splátky?

Odměnu z každé splátky získávají zákazníci, kteří u Providentu uzavírají první nebo druhou půjčku.

Při řádném splácení vám vždy po 3 měsících vrátíme 3 % z každé splátky. Odměnu vám automaticky připíšeme na kartu Sodexo, se kterou můžete platit při svých nákupech nebo třeba v restauracích.

Kompletní pravidla Odměny z každé splátky

Stáhnout pravidla v PDF

Jak získat a čerpat Odměnu z každé splátky

Uzavřete první nebo druhou půjčku s produkty Půjčka Provident nebo Půjčka 10+1 a využívejte Odměnu z každé splátky.

Karta Sodexo

Karta Gastro Pass CARD od společnosti Sodexo funguje jako klasická stravenka, jen je v elektronické podobě. Díky tomu zaplatíte vždy přesnou částku a nemusíte řešit, jestli vám prodejce vrátí. Kartu můžete využít na nákup jídla a potravin v restauracích, jídelnách, supermarketech a mnoha dalších obchodech.

Často kladené dotazy

S kartou zaplatíte ve více než 28 000 obchodech a provozovnách. Jejich seznam najdete na www.sodexo-ucet.cz.

Kartu můžete okamžitě zablokovat ve svém Sodexo Osobním účtu, v mobilní aplikaci nebo na infolince +420 233 113 435 (v pracovní dny 8:00 - 17:00). Na bezplatné lince 800 660 666 vám rádi vystavíme novou kartu Sodexo a zašleme na kontaktní adresu.

PIN kód můžete obnovit ve svém Osobním účtu na www.sodexo-ucet.cz nebo v mobilní aplikaci Sodexo Osobní účet. Při další platbě si na terminálu nastavíte nový PIN kód.

Odměna se vztahuje jak na Půjčku Provident, tak na Půjčku 10+1. Odměnu je však možné získat pouze u první nebo druhé půjčky.

Odměny ze splátek vyplacené zákazníkovi mohou podléhat dani z přijmu fyzických osob. Organizátor akce vyplácí odměny v nezdaněné výši. Přiznání příjmu ke zdanění je povinností zákazníka, kterému byla odměna vyplacena.


Reprezentativní příklad pro Půjčku Provident ve výši 50 000 Kč na 24 měsíců: měsíční splátka 2 757 Kč, poslední splátka 2 738 Kč, úrok 14 649 Kč, částka za zpracování 1 500 Kč, celková dlužná částka 66 149 Kč, úroková sazba 26 % p. a., RPSN 32,49 %. * Toto je pouze reprezentativní příklad půjčky. Skutečná výše a podmínky Vaší půjčky se mohou lišit v závislosti na Providentem provedeném posouzení Vaší úvěruschopnosti.


Reprezentativní příklad pro Půjčku 10+1 ve výši 30 000 Kč na 11 měsíců: měsíční splátka 3 000 Kč, poslední splátka 3 000 Kč, úrok 3 000 Kč, celková dlužná částka 33 000 Kč, úroková sazba 19,48 % p. a., RPSN 21,31 %. * Toto je pouze reprezentativn příklad půjčky. Skutečná výše a podmínky Vaší půjčky se mohou lišit v závislosti na Providentem provedeném posouzení Vaší úvěruschopnosti.


Podmínkou pro získání bonusu je včasné uhrazení všech splátek na všech půjčkách za dané období. Podrobná pravidla akce naleznete zde.