Půjčka na ruku:
Na ruku až 130 000 Kč

  • v hotovosti
  • s týdenní nebo měsíční splátkou
  • s možností Pojištění KOMPLEX

Půjčka na ruku v hotovosti

Půjčka na ruku nabízí až 130 000 Kč, které vám v hotovosti doručíme až domů.

AŽ 130 000 Kč V HOTOVOSTI

Získejte až 130 000 Kč v hotovosti. Navíc s garancí, že nezaplatíte nic navíc ani v případě menších potíží se splácením.

PENÍZE IHNED, I O VÍKENDU

Získejte hotovostní půjčku ihned při podpisu smlouvy. I o víkendu a v pohodlí domova.

SPLÁTKOVÉ PRÁZDNINY

Odložte splátku na později. Když vám něco zkříží plány a vy budete mít potíže se splácením, jednoduše využijte výhodu našich splátkových prázdnin.

Splátkové prázdniny:
Odložte splátku na později

Když vám něco zkříží cestu a vy budete mít problémy se splácením, jednoduše využijete výhodu našich splátkových prázdnin.

VÍce Informací

Co potřebuji pro získání peněz ihned na ruku?

Získejte svou půjčku v hotovosti snadno a rychle.

PLNOLETOST

Hotovostní i ostatní naše půjčky poskytujeme pouze osobám starším 18 let. Proto je potřeba doložit i doklad totožnosti k ověření, tedy platný občanský průkaz.

ZDROJ PŘÍJMU

Pro vyhodnocení žádosti o půjčku je potřeba prokázat příjem za poslední 3 měsíce. Jedná se o potvrzení o příjmu, výpis z účtu či daňové přiznání.

POBYT NA ÚZEMÍ ČR

Potřebujete doklad totožnosti a doložitelný doklad o trvalém pobytu na území ČR. Občanský průkaz, SIPO, nájemní smlouva, apod. U cizinců je potřeba povolení k trvalému či dlouhodobému pobytu na území ČR.

Jak získáte svou půjčku na ruku?

Půjčku získáte v několika snadných krocích.

ŽÁDOST O PŮJČKU

Vyplňte online žádost o půjčku, zanechte nám své telefonní číslo nebo zavolejte. Poté budete kontaktováni naším operátorem.

SETKÁNÍ S NAŠÍM ZÁSTUPCEM

Náš osobní finanční asistent vás navštíví v pohodlí vašeho domova. Zkontroluje potřebné dokumenty a zajistí nezbytné administrativní úkony.

SCHVÁLENÍ PŮJČKY

Poté, co osobní finanční asistent vyplní veškeré dokumenty a administrativní úkony, bude vás informovat o výsledku schválení.

PODPIS A VYPLACENÍ

Pokud budete potřebovat pomoct nebo poradit, můžete se na svého osobního finančního asistenta kdykoli obrátit. K dispozici vám bude po celou dobu splácení.

Půjčka od Providentu? Peníze ihned, i o víkendu!

Splátky půjčky máte ve svých rukách

Naprostá většina našich klientů doporučuje naše služby. Vážíme si každého našeho klienta a snažíme se vycházet maximálně vstříc jejich požadavkům. Proto k hotovostním půjčkám nabízíme splátkové prázdniny i půjčky zdarma novým zákazníkům.

Půjčka na ruku vyřeší vaši situaci

S naší hotovostní půjčkou se můžete spolehnout na Garanci celkové ceny. V případě, že zrovna splácet nemůžete, využijte nabídku splátkových prázdnin.

Půjčka na ruku ihned po podpisu smlouvy

S naší půjčkou přesně víte, kolik zaplatíte. Nemusíte se proto obávat žádných skrytých poplatků. Případné dotazy vám ochotně zodpoví váš osobní finanční asistent.