18. 03. 2024

Provident Financial má nové vedení marketingového i právního oddělení

Šéfkou marketingu je od března Vladimíra Vagenknecht, právní povede Jakub Antoš

Pozice Head of Marketing v Provident Financial se od března ujímá Vladimíra Vagenknecht, která ve společnosti působí již od roku 2018. Vagenknecht stojí mimo jiné za představením nové komunikační platformy značky a spolupráce s ambasadorem Martinem Písaříkem. Nové vedení má také právní oddělení Providentu. Na pozici Head of Legal od března nastupuje Jakub Antoš, který je v Providentu od roku 2019 a měl doposud na starosti hlavně právní poradenství uvnitř i navenek společnosti.

Vladimíra Vagenknecht

Do Provident Financial nastoupila Vladimíra Vagenknecht (38 let) před šesti lety s bohatými zkušenosti z finančního sektoru. Ty získávala například ve společnosti ING, kde se podílela na zavedení plně onlinového investování do podílových fondů nebo vybudování modelové banky v Madridu. Na pozici Head of Brand and Marketing communication se Vladimíra Vagenknecht v Providentu zasadila o vybudování nové komunikační platformy, která pomáhá zlepšovat hlavní KPI značky a cíle společnosti. Na postu šéfky marketingu, bude se svým týmem pracovat zejména na redesignu vlajkového produktu i nové segmentaci zákazníků. „V letošním roce je naším cílem implementovat novou segmentaci zákazníků a připravit jednoduchou a transparentní produktovou nabídku, která bude přesně odpovídat jejím potřebám,“ uvádí Vladimíra Vagenknecht k plánům na letošní rok.

Vladimíra Vagenknecht vystudovala ekonomiku na Vysoké škole ekonomické v Praze, má dvě děti a ve volném času se věnuje především rodině. Ráda také relaxuje při hraní golfu nebo cestování po Francii.

Jakub Antoš

Jakub Antoš (45) je součástí právního týmu společnosti Provident Financial téměř 5 let. Zkušenosti v oboru nasbíral jako advokát v několika pražských advokátních kancelářích a v minulosti zastával také pozici asistenta soudce u Obvodních soudů v Praze. V právním týmu Providentu měl, mimo jiné, na starosti také poradenství ve všech oblastech práva uvnitř i navenek či zastupování společnosti ve sporové agendě. Na pozici Head of Legal bude nově zodpovědný za celé oddělení Legal and Compliance. Jakub Antoš si plně uvědomuje, že právo není jediným korektivem chování vůči klientům a uvádí: „Prostředí, ve kterém se nebankovní poskytovatelé pohybují, je vymezené nejen regulacemi týkajícími se ochrany spotřebitele, ale především etickými hodnotami a pravidly, kterými tyto společnosti zákazníkovi prokazují svůj zodpovědný přístup.“

Jakub Antoš vystudoval Právnickou fakultu v Plzni i ČZU v Praze, kde získat titul Ing. v oboru Evropská agrární diplomacie. Jakub má dvě děti a je vášnivým chatařem.

Stáhnout v .docx